توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MSM-US1

مدرسه ماستریخت مدیریت و دانشگاه سافولک راه اندازی شده اند همکاری مدرک MBA اجرایی هیجان انگیز، از نظر آن شرکت کنندگان قادر به مطالعه در مکان های بین المللی خواهد بود، (هلند)، ایپسویچ (UK) با یک گزینه به مطالعه در بوستون (USA) به الزامات ویزا.

این همکاری یکی از قدیمی ترین مدارس کسب و کار در هلند و یکی از جوانترین دانشگاه در انگلستان در توسعه یک MBA منحصر به فرد است که ترکیبی از سنت کسب و کار سخت و اعتبار بین المللی با انرژی کارآفرینی و فرصت شده است. این برنامه به طور کامل در زبان انگلیسی داده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این MBA اجرایی جدید مسیر شکستن مقاله در مورد آن که در مجله برجسته بود ببینید کسب و کار از آنجا که

به تعمیق و تقویت پیوندهای دانشگاهی و علمی بین هلند و انگلستان، معاونت از دانشگاه سافولک، پروفسور ریچارد لیستر سفر به MSM در پایان اوت 2016 به ارمغان آورد.

MSM و دانشگاه Suffolk در برنامه ریزی برای منابع برای توسعه همکاری آموزش و پرورش فراملی موثر در آموزش و پرورش کسب و کار، تمرکز بر پایداری و مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی، به ویژه در یک محیط اقتصادی با تکنولوژی بالا، که در آن یادگیری مادام العمر یک ضرورت برای اقتصادی تبدیل شده است رقابت پذیری. این شامل همکاری برای ارائه به مدیریت و کارآفرینی درجه به صورت جداگانه مختلف، برنامه های کوتاه و رویدادهای کسب و کار. مدیریت بهداشت و درمان یک منطقه به طور خاص که در آن دو نهاد شبکه ها و تخصص خود را بسته نرم افزاری است.

MSM-US32
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

ماستریخت-Suffolk در اجرایی MBA سه گانه معتبر بین المللی (AMBA، IACBE و ACBSP) رشته مدیریت با همکاری مدرسه کسب و کار Suffolk در و مدرسه ماستریخت مدیریت ارائه شده است. این ... [+]

ماستریخت-Suffolk در اجرایی MBA است سه گانه معتبر جهانی (AMBA, IACBE و acbsp) رشته مدیریت با همکاری مدرسه کسب و کار Suffolk و ارائه مدرسه ماستریخت مدیریت. این همکاری یکی از قدیمی ترین مدارس کسب و کار در هلند و یکی از جوانترین موسسات در انگلستان در توسعه یک MBA منحصر به فرد است که ترکیبی از سنت کسب و کار سخت و اعتبار بین المللی با انرژی کارآفرینی و فرصت شده است. این برنامه به طور کامل در زبان انگلیسی داده.

... [-]
هلند ماستریخت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی