توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا CJBS؟ ما قدرت آکادمیک را برای تاثیر گذاری در دنیای واقعی اهرم می کنیم

کمبریج مدرسه کسب و کار قضایی (CJBS) در کسب و کار تبدیل - افراد، سازمان ها و جامعه است.

این چه معنایی در عمل دارد؟ این بدان معنی است که ما با هر دانش آموز و سازمان در یک سطح عمیق کار می کنیم، شناسایی مشکلات و سوالات مهم، چالش برانگیز کردن و راهنمایی افراد برای یافتن پاسخ ها و ایجاد دانش جدید.

این بدین معنی است که ما از نظر علمی و حرفه ای جدیدترین تفکر را پیش رو داریم و دانش ترکیبی ما را به شرایط خاص کسب و کار تبدیل می کنیم تا آن را به عمل تبدیل کنیم.

این بدان معنی است که ما به تشویق و حمایت از مردم برای ایجاد محصولات جدید و کسب و کار، پیروی از اهداف برای افزایش فکری و کمک به شرکت های اجتماعی اعتقاد داریم.

این بدان معنی است که ما به کیفیت بینش تحقیقاتی ما و تعامل آموزشی ما برتری می بخشد. ما دانش را برای خود به ارمغان می آوریم و به دیگران کمک می کنیم تا تفاوت ایجاد کنیم.

این بدان معنی است که ما دانش آموزان و مشتریان را از سراسر جهان آموزش می دهیم، عملکرد در کارکنان خود را پاداش می دهیم و عملکرد را در دانش آموزان و مشتریانمان تقویت می کنیم.

این بدان معنی است که ما با ایجاد ثبات در قلب آموزش و تحقیقات کسب و کار ما به جامعه کمک می کنیم.

این ترکیبی از آخرین تفکر از دانشگاه و تمرین حرفه ای، به نوبه خود، ما را قادر می سازد تا دانش بیشتر و روش های بهتر را به منظور تاثیر بر جهان که در آن ما زندگی می کنند و کار می کنند.پریسیکلا دو پریز / Unsplash

سیمون سینزبری مرکز

از سال 1990، مدرسه کسب و کار کمبریج قوه قضاییه به عنوان یک مدرسه بازرگانی مبتنی بر تحقیق، مرکز تفکر دقیق و آموزش عالی تغییر شکل ساخته است.

پیش از این در ژانویه 2018، نمایندگان دانشجویان و مدرسان اجرایی شروع به وارد شدن به مرکز جدید سیمون سینزبری در کمبریج مدرسه کسب و کار دادگاه، ساختار چهار طبقه، 5000 متر مربع، که به شدت گسترش سخنرانی، اتاق های برقی، جلسات و غذا خوردن در حالی که متحد کردن فعالیت های مدرسه تحت یک سقف.

این پروژه که توسط استرانتون ویلیامز، معمار برنده جایزه استریل طراحی شده است، درست پس از ساختمان Addenbrooke مدرسه کسب و کار کمبریج در خیابان Trumpington واقع است. این پروژه بخشی از کمک مالی سخاوتمندانه از بنای اعتماد بود که سیمون سینزبری نیز بنیانگذار آن یکی از خیرخواهان اصلی مدرسه بود.

مرکز سیمون سینزبری در بخش تاریخ مدرسه کسب و کار کمبریج (CJBS) یک بخش جدید را به نمایش می گذارد و تمام بخش های جامعه ما را جمع می کند - دانش آموزان قبل و بعد از تجربه، مشتریان آموزش اجرایی؛ استادان و همکاران خارجی - ما را قادر به ادامه حل مشکلات دنیای در راه های متنوع تر و خلاقانه تر. با همکاری با معماران استنتون ویلیامز، ما توانستیم حضور ما را در سایت مدرسه کسب و کار کنونی افزایش دهیم و موقعیت خود را در قلب کمبریج خوشه حفظ کنیم. " کریستوف لوچ، مدیر CJBS
ویکتوریا هیت / Unsplash

در قلب کمبریجکمبریج Judge Business School فرصت های بی نظیری برای شبکه های داخلی و خارجی فراهم می کند. دانشآموزان و دانشجویان دکترای ما با همکاری و یا از طریق تدارک حمایت از قطعات خاص کار با همکاران در پژوهش انجام می دهند.

به عنوان بخشی از یک دانشگاه تحقیقاتی مشهور جهان، CJBS از یک جامعه کسب و کار محلی غنی بهره مند است. کمبریج توسط پارک های علمی، انکوباتورها و مراکز نوآوری احاطه شده است. خوشه کمبریج و یا سیلیکون فن در حال حاضر موفق ترین خوشه فناوری در اروپا و یکی از موفق ترین در جهان است.

بسیاری از این کسب و کار ها با دانشگاه کمبریج ارتباط دارند. تا به امروز، نوآوران مبتنی بر دانشگاه و جامعه محلی گسترده تر، بیش از 1600 شرکت را که بیش از 30 هزار نفر را استخدام می کنند، توسعه داده اند. همکاری بین دانشگاه و بخش خصوصی همچنان بر رشد و رونق آنچه که به عنوان «پدیده کمبریج» شناخته می شود، تأثیر می گذارد.

به عنوان یک دانش آموز در CJBS، شما همچنین از دسترسی به طیف گسترده ای از حمایت های تجاری بهره مند خواهید شد، از جمله Accelerate Cambridge، که از دانشجویان و استادان در ایجاد سرمایه گذاری های جدید حمایت می کند و کمبریج Enterprise، شرکت تجاری تجاری تکنولوژی دانشگاه است.

مرکز کارآفرینی مجموعه ای از برنامه ها و ارتباطات با جوامع مربوطه، قهرمانان سازمانی و ادارات سراسر دانشگاه کمبریج را فراهم می کند. این ارتباط نزدیک با رقابت ایجاد کسب و کار توسط کارآفرینان دانشگاه کمبریج همراه است و مسئول دوره های تمرکز کارآفرینی در برنامه MBA MBA است.

مدرسه بازرگانی کمبریج نیز بخشی از شبکه دانشگاهی دانشگاه است .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

University of Cambridge Judge Business School

MBA کمبریج یک تجربه ی منحصر به فرد و یک ساله برای یادگیری است، که ترکیبی از سختی تحصیلی و تمرکز بر تجربه و یادگیری مبتنی بر تیم است. ... [+]

MBA کمبریج یک تجربه ی منحصر به فرد و یک ساله برای یادگیری است، که ترکیبی از سختی تحصیلی و تمرکز بر تجربه و یادگیری مبتنی بر تیم است.

تفاوت کمبریج

کمبریج مدرسه کسب و کار قاضی در محوطه و محیط دانشگاه کمبریج تعبیه شده است، با MBA ها از عضویت در یکی از 31 کالج کمبریج لذت می برند. این امر ابعاد اضافی را برای MBA، گسترش شبکه ها و فرصت های یادگیری، و فارغ التحصیلان ما را به یک شبکه جهانی فارغ التحصیلان 200،000 اضافه می کند. در داخل این شبکه جهانی، ما یک تجربه یادگیری صمیمانه و شخصی را در طول MBA ایجاد می کنیم، با اندازه کلاس بهینه سازی شده برای بحث های پر جنب و جوش و سبک آموزش عالی لمس.... [-]

بریتانیا Cambridge
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Cambridge Judge Business School, University of Cambridge, Trumpington Street,
CB2 1AG Cambridge, England, بریتانیا