University of Strathclyde Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار Strathclyde (SBS) دارای تاریخچه طولانی و افتخار مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه پیشرو فناوری - با یادگیری مفید در قلب آن است. SBS مدرسه کسب و کار سال در جوایز تحصیلی تایمز در سال 2016 نامگذاری شد. این جایزه به رسمیت شناختن رفتار نوآورانه و کارآفرینی دانشکده بازرگانی و عملکرد کلی آن "برجسته" بود.

Strathclyde یک مدرسه کسب و کار سه گانه معتبر است: یکی از تنها 89 مدرسه در جهان و اولین مدرسه کسب و کار در اسکاتلند، سه بار اعتبار دارد، دارای مجوز رسمی از سازمان های بین المللی، AMBA، AACSB و EQUIS است. علاوه بر اعتباربخشی سه گانه. این اولین مدرسه دانشگاهی اروپا است که مجوز برای اجرای برنامه MBA در امارات متحده عربی را به خود اختصاص داده است.

واحد های موضوعی مدرسه و واحدهای تخصصی همکاری می کنند تا یک برنامه پویا، کاملا متمرکز و متنوع از دوره های کارشناسی ارشد و متخصص را فراهم کند.

برنامه کارشناسی ارشد مدرسه در خارج از انگلستان از سال 1988 در دسترس بوده و هزاران نفر از شرکت کنندگان در دوره MBA در حال حاضر فارغ التحصیل شده و در حال حاضر بیشتر در کشور خود تحصیل می کنند. این برنامه مسیرهای زیادی را برای مطالعه دارد، اما ما بر رویکرد "یک MBA" تأکید میکنیم. MBA اجباری که از طریق یکی از مراکز بین المللی تان مطالعه می کنید همان برنامه ای است که شما در گلاسکو تحصیل می کنید و دانشگاهیانی که عناصر اصلی این برنامه را در کشور خود نیز ارائه می دهند، همچنین MBA در گلاسکو را ارائه می دهند.

فرمت برنامه مخصوصا برای مدیران مشغول به کار طراحی شده است که نیاز به ترکیب تعهدات حرفه ای و خانوادگی با مطالعات مطالعات MBA دارند. انعطاف پذیری روش پاره وقت، شرکت کنندگان را قادر می سازد تا در مدت دو سال فارغ التحصیل شوند. با این حال، در صورت لزوم، ممکن است مطالعه بیش از شش سال طول بکشد.

مدرک کارشناسی ارشد Strathclyde بر اساس پاره وقت از طریق مراکز بین المللی ما در:

  • بحرین
  • دبی من
  • یونان
  • مالزی
  • عمان
  • سنگاپور

مکان ها

گلاسکو

Address
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU گلاسکو, اسکاتلند, بریتانیا

میلان

Address
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

میلان, لومباردی, ایتالیا

مونیخ

Address
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

مونیخ, بایرن, آلمان

پکن

Address
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

پکن, پکن, چین

تولوز

Address
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

تولوز, اکسیزی, فرانسه

اعتیار سنجی ها