Alfred Ford School Of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درخواست اطلاعات بیشتر در مورد WHATSAPP

Alfred Ford School Of Management این فرصت را به شما می دهد که به آنجا بروید که سایر برنامه های MBA در آن نروند ، از درونی ترین رفتارهای خودتان تا وسیع ترین دیدگاه های ممکن در مورد تجارت و جایگاه آن در جامعه. ما یک تجربه آموزشی بی نظیر را ارائه می دهیم:

  • دستورالعمل برتر از دانشکده متخصص
  • یک قالب یادگیری نوآورانه و انعطاف پذیر
  • تعهد به دانش آموختگان فارغ التحصیل برای جامعه ، همکاری ، اشتیاق و غرور

یادگیری با مطالعات موردی از Alfred Ford School Of Management در Vimeo.

تجربه تحصیل آلفرد فورد یکی از مواردی است که می دهد و دانش آموزان به همان اندازه که سخنرانی می کنند گوش می دهند و دانشجویان هرچه بیشتر یادداشت می کنند ، ابتکار عمل می گیرند. درنهایت این رویکرد به معنای ارزشگذاری تجربه و خرد دانش آموزان ما است و اعتقاد به مشارکت آنها بحث را به بالاترین سطح می رساند و رهبران تجاری ایجاد می کند که از تبادل طبیعی عقاید در اقتصاد جهانی امروز راحت باشند. یک پایه دانش مدیریت عمومی انعطاف پذیری را برای حرکت به طیف گسترده ای از نقشهای تجاری یا مدیریتی فراهم می کند ، در حالی که تمرکز بر توسعه رهبری مهارت های بین فردی را برای رسیدن به آنجا به شما می دهد. در مورد تجارت و موارد دیگر ، با آموزش و پرورش که به مسائل مربوط به محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت مربوط می شود ، اطلاعات کسب کنید.

درخواست اطلاعات بیشتر در مورد WHATSAPP

بیانیه چشم انداز

ایجاد یک مدرسه شغلی پیشرو در زمینه رهبری و مدیریت آگاهانه برای رهبران آموزش برای داشتن یک ذهنیت جهانی و شخصیت بی عیب و نقص.

درخواست اطلاعات بیشتر در مورد WHATSAPP

بیانیه مأموریت

Alfred Ford School Of Management با ترکیبی از آخرین دانش مدیریت با خرد باستان رهبران اخلاقی در سطح جهان را توسعه می دهد.

درخواست اطلاعات بیشتر در مورد WHATSAPP

مکان ها

دوربی

Alfred Ford - School of Management

Address
Petite Somme 10
6940 Septon-Durbuy

6940 دوربی, منطقه والون, بلژیک
تلفن
+32 86 38 73 55

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید