Bhaktivedanta College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج Bhaktivedanta در یک "خلاصه"

bhaktivedanta واژه سانسکریت است اهمیت ویژه ای برای کالج Bhaktivedanta. ودانتا، متشکل از ودا (دانش) و Anta (نتیجه گیری)، به معنی نقطه اوج دانش، درک، و یا ارزیابی انتقادی. باکتی معنی عشق خدمت عابدانه به متعالی، منبع شخصی از همه چیز.

بنابراین bhaktivedanta کلمه ترکیبی از ایده های تعالی علمی و بالاترین ارزش ها و فعالیت های معنوی. bhaktivedanta مدت افتخاری به احترام جانباز، محققان در محافل معنوی هند داده شده است. Srila AC Bhaktivedanta سوامی پرابهوپاد بنیانگذار Acharya از-انجمن بین المللی آگاهی کریشنا (ISKCON)، این عنوان در اواسط قرن بیستم از معاصران خود را دریافت کرد.

در اواخر عمر خود، او کتاب نزدیک به هفتاد، که ترجمه و تفسیر در متون وایشناوا می نوشت. بین سالهای 1965 و 1977، او و پیروانش در سراسر جهان آغاز شده بیش از یک صد معابد، مزارع، و مدارس. امروزه، آموزه های خود را تمرین و در بسیاری از جماعت متصل به ISKCON تدریس می شود.

Srila پرابهوپاد الهام بخش در پشت کالج Bhaktivedanta است، چرا که زندگی نمونه خود می آموزد که بهترین آموزش ترکیبی از پیشرفت دانش با خود تحقق و عشق به خدا، و یا سری کریشنا.

کالج Bhaktivedanta یک نهاد بین المللی در خدمت نیازهای آموزشی بلند پروازانه، دانش آموزان معنوی و اخلاقی است. برای این منظور به دنبال کالج شش آرمان:

شجاعت و هدف دانشجو تندرستی روحانی مجتمع آموزش تعالی علمی و حرفه ای بلوغ اخلاقی و معنوی همکاری مشترک

این کالج در Durbuy، یک دهکده واقع در منطقه خوش منظره و زیبا آردن بلژیک واقع شده است. Unequalled برای آرامش و آرامش آن، این منطقه جنگلی یک محیط عالی برای تحقیق و تفکر است. در قلب دانشگاه کالج مخفف تاریخی قلعه د ریزه اندام سم، قلب پر رونق معبد وایشناوا و جامعه است.

تاریخ ما

از زمان افتتاح آن در ماه سپتامبر سال 2002، کالج Bhaktivedanta بیش از یک هزار نفر از دانش آموزان بیست و شش کشور دریافت کرده است. از آغاز به کار، ماژول دانشگاهی کالج با مطالعه و مشاوره طرح های فوق برنامه با هدف پرورش شخصیت، رضایت شخصی و بلوغ معنوی افزوده شد.

هدف این برنامه به ادغام مطالعه علمی دقیق با صفای روح، ارزش آموزش و پرورش و آموزش های حرفه ای. متوسط ​​آموزش زبان انگلیسی است و دانش آموزان با اول زبان جایگزین ارائه می شوند به حمایت اضافی در هر دو زبان انگلیسی.

تا به حال در جهان انگلیسی زبان اول: در سال 2003، دانشگاه ویلز Lampeter (UWL) معتبر دوره دانشگاهی سه سال، منجر به مدرک لیسانس در رشته الهیات در مطالعات وایشناوا. کالج همکاری با مرکز آکسفورد مطالعات هندو (آکس)، یک مرکز مستقل به رسمیت شناخته از دانشگاه آکسفورد کار کرده است.

از آن زمان، بسیاری از اعضای هیات علمی دکترای خود را از دانشگاه آکسفورد دریافت کرده اند. متعهد به سرمایه گذاری برای آینده، کالج Bhaktivedanta به تازگی به پایان ساخت یک کتابخانه جدید، امکانات اداری و یک بلوک اقامت، در نتیجه ارائه به دانش آموزان با به روز امکانات برای پژوهش و تفریح.

کالج Bhaktivedanta یک موسسه معتبر بین المللی و به خوبی منابع است که تساوی در حکمت باستانی هند به پرورش بزرگسالان انگیزه، یکپارچه و به طور مستقل متفکر است. در یک محیط حمایتی و معنوی-نشاط بخشی، کالج دانش آموزان را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل های علمی و حرفه ای خود، درخواست کریشنا اصول آگاهانه برای زندگی معاصر و سهم پایدار به تمام مناطق و تلاش ارزشمند انسان است. برای رسیدن به این، کالج ترویج شش آرمان، عبارتند از:

  1. چشم انداز و هدف

الهام بخش در موفقیت بلند مدت از طریق پیگیری سرسخت حقیقت، هدف و کشف خود.

  1. دانشجو تندرستی

افزایش چشم انداز دانش آموز توسط تخمگذار پایه های محکم زندگی حرفه ای آینده خود، ثبات اقتصادی و تکامل معنوی.

  1. معنویت مجتمع آموزش

غنی سازی دانش آموزان با تجربه مثبت معنوی، برنامه های درسی با الهیات وایشناوا، و، صلاحیت حرفه گرا عملی تزریق شده است.

  1. علمی و برتری حرفه ای

ترویج بالاترین استاندارد از خدمات و بورس تحصیلی در حالی که آماده سازی دانش آموزان به عنوان رهبران نمونه در زمینه های مربوطه.

  1. اخلاقی و بلوغ معنوی

فعال کردن دانش آموزان به منظور توسعه فضیلت و بینش، اتخاذ حرفه اخلاقی و انجام، و اعمال خرد خود را به تمام جنبه های زندگی خصوصی و عمومی.

  1. همکاری مشارکت

همکاری با جوامع محلی، ملی و جهانی برای ایجاد یک میراث آموزشی از سود اجتماعی، فرهنگی و معنوی پایدار است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online Certificates » بازدید کنید Online Courses » بازدید کنید دوره های تابستانی »

برنامه ها
ویدئو ها

Bhaktivedanta College Online

Bhaktivedanta College Kirtan Course