Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده اقتصاد و مدیریت Solvay بروکسل که در سال 1903 تاسیس شده است ، دانشکده ای از دانشگاه بروکسل است. در حال حاضر در تحقیقات و آموزش در زمینه های اقتصاد و مدیریت در اروپا پیشتاز است. مأموریت اصلی مدرسه آموزش رهبران و کارآفرینان تجاری با توانایی سازگاری با طبیعت همیشه در حال تغییر جامعه و شکل دادن به دنیای فردا است.

Solvay بروکسل دانشکده اقتصاد و مدیریت - به طور خلاصه

Solvay building

زمانی که مدارس عالی تجارت مدیران را برای زندگی تربیت می کردند به پایان رسیده است. اقتصاد جهانی ، تحول دیجیتال و تکامل مدل های همکاری همه عواملی هستند که خواستار غنی سازی مداوم مهارت های مدیریتی و بخشی شما هستند.

امروزه ، عملکرد مدیریتی نیاز به مجموعه ای از تجزیه و تحلیل ، چابکی و رهبری و ظرفیت زیادی برای نوآوری و گشودگی برای پاسخگویی به همه چالش های پیش آمده در یک جهان در حرکت دائمی دارد. این نیاز به ترکیب منظم یک زندگی فعال و آموزش مداوم دارد - برای ادغام شایستگی های جدید و تجدید دانش و دانش کسب و کار شما. دانشکده اقتصاد و مدیریت Solvay بروکسل به شما کمک می کند تا با این چالش بزرگ روبرو شوید. مدیر باشید و بمانید ، کاملاً مطابق با آخرین روند کسب و کار شما ، ابزارها و معیارهای سازگار با آن و بینشهایی که رهبری شما بر اساس آنها ساخته شده است. بیش از یک برنامه ، ما در طول زندگی حرفه ای شما را به شما هدایت می کنیم. برای ایجاد سفر مدیریتی خود ، و شما را قادر می سازد تا به اهداف خود برسید و در زندگی خود به عنوان یک مدیر کاملا شکوفا شوید. با گذشت سالها ، مدرسه Solvay بروکسل به یک کاتالیزور مهم برای مشاهده ، تأمل و نوآوری در بازار تبدیل شده است.

بین تحقیق و عمل

برنامه های ما نتیجه تحقیقات دانشکده همراه با تمرین در این زمینه از طریق بسیاری از پزشکان مشهور است که همچنین بخشی از دانشکده ما هستند. با پیوستن به دانشکده اقتصاد و مدیریت Solvay بروکسل ، شما از یک تجربه منحصر به فرد ، شامل دانش علمی ، محتوای بسیار دقیق در اقتصاد و مدیریت ، مطالعات موردی عملی ، شبیه سازی بر اساس آخرین فن آوری ها ، سمینارهای جذاب و کار گروهی که به شما امکان می دهد بهره مند شوید. پویایی شرکت را تکرار کنید. شما شور و اشتیاق ما را برای یک سبک مدیریتی فعال ، درحال حرکت ، قاطعانه مثبت و بینش پذیر جذب می کنید.

"دانشکده اقتصاد و مدیریت Solvay بروکسل به شما کمک می کند حرفه خود را بسازید ، به اهداف خود برسید و از نظر حرفه ای کاملا پیشرفت کنید."

دانشکده اقتصاد و مدیریت سولوی بروکسل - در چند شکل

  • 68 مدرس تمام وقت
  • 400 مدیر ارشد و حرفه ای پاره وقت
  • 2 جایزه سقراط (برای کیفیت تدریس یک استاد)
  • 3.000 دانشجو ، 23.500 دانش آموخته
  • 105 قرارداد همکاری دو جانبه فعال (تبادل دانشجو) در بیش از 40 کشور
  • هر ساله 340 دانشجوی اراسموس فارغ التحصیل می شوند

دانشکده اقتصاد و مدیریت Solvay بروکسل بخشی از دانشگاه آزاد بروکسل است. این برنامه توسط EQUIS و AMBA معتبر است و یکی از بنیانگذاران برنامه کمی روشهای اقتصاد و مدیریت (QTEM) است ، شبکه ای از چندین آموزشگاه مشهور تجارت در حال گسترش است.

چشم انداز و اعتبارات بین المللی

بین المللی شدن هسته اصلی چشم انداز و رسالت مدرسه ماست.

دانشکده اقتصاد و مدیریت سولوی بروکسل ، واقع در قلب جهان بلژیک و اروپا ، از بدو تأسیس یک مدرسه بین المللی بوده است.

استراتژی بین المللی سازی مدرسه بر سه رکن استوار است: ذینفعان بین المللی ، دسترسی جهانی دانش آموزان ما و دید بین المللی.

Solvay students

اعتبار نامه ها

دانشکده های اقتصاد و مدیریت سولوی بروکسل آرزو دارند و امیدوارند که با به دست آوردن سه اعتبار معتبر بین المللی - تاج سه گانه: AMBA ، EQUIS و AACSB ، تلاش خود را برای داشتن یک مدرسه پیشرو تاج گذاری کنند. ما در حال انجام هستیم: ما قبلاً AMBA و EQUIS معتبر بوده و در حال دستیابی به اعتبار AACSB هستیم.

چرا این موضوع اینقدر مهم است؟ از آنجا که مدارس برجسته معتبر هستند ، به این معنی که همتایان آنها کیفیت بین المللی بالای برنامه های تحقیقاتی و آموزشی مدرسه را تشخیص می دهند. اعتبارسنجی ها یک چارچوب استاندارد با کیفیت را در اختیار یک مدرسه قرار می دهند که مدرسه را قادر می سازد تا منحصر به فرد خود را ارائه دهد: چشم انداز ، مأموریت و جاه طلبی های خود. و البته اعتبارسنجی ها بر دستیابی به محل مدرسه تمرکز دارند. مدرسه معتبر مدرسه ای است که ارائه می دهد. این به همان سادگی است.

این اعتبارسنجی ها در دنیای جهانی به طور فزاینده ای مهم هستند ، همانطور که رتبه بندی مهم است: آنها با کیفیت بالا ارتباط برقرار می کنند ، آنها از تحقق وعده اطمینان می دهند و ارتباط یک مدرسه با جامعه را تضمین می کنند . اعتبارسنجی ها نشان می دهد که این مدرسه آرزوها و آرزوهای روشنی دارد و این مدرسه نه تنها اراده یا عزمی را برای ارائه کیفیت بالا دارد بلکه در واقع موفق می شود کیفیت را همانطور که توسط خود مدرسه تعریف شده است اما توسط همتایان بین المللی خود شناخته شده است ، ارائه دهد.

142877_pexels-photo-1595391.jpeg

مکان ها

بروکسل

Address
Avenue Franklin Roosevelt 42
1050 بروکسل, بروکسل, بلژیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: