United Business Institutes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه ماموریت و هدف

ماموریت موسسه متحده کسب و کار این است که یک پیشرو در ارائه بالاترین کیفیت با سبک انگلیسی در مقطع کارشناسی حرفه ای، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد آموزش کسب و کار و آموزش با تمرکز بر کسب و کار بین المللی و مدیریت است که interculturally مطلع و حرفه ای و همچنین یک درک قوی از آموزش عمومی گرا. خدمت دانش آموزان از بلژیک، لوکزامبورگ و دیگر کشورها در سراسر جهان، ایالات کسب و کار موسسه دانش آموزان آن مهارت های قرن 21st نیاز به در کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی محلی، منطقه ای و بین المللی موفق یاد می دهد.

اهداف موسسه متحده کسب و کار عبارتند از:

ارائه آموزش کسب و کار با سبک انگلیسی به دانش آموزان خود، در نتیجه افزایش توانایی خود را برای مشارکت در تجارت بین المللی و برای کمک به توسعه نیروی کار؛ دانش آموزان را قادر به فهم جهانی و توسعه اجتماعی و اقتصادی ارائه شده توسط آنها با مهارت های ارتباطات بین فرهنگی؛ کشت یک محیط محرک یادگیری که در آن شیوه های کسب و کار بین المللی با بالاترین استانداردهای تئوری علمی و اصول رفتار اخلاقی آگاه؛ ارائه دانش آموزان با نگرش ها، مهارت ها، و عادات برای یادگیری مادام العمر و رهبری نقش در اقتصاد جهانی؛ یک مرکز عالی فکری و عملی در منطقه، که در آن تدریس، کارآموزی، و عمل به صورت مجتمع هستند.

اهداف برنامه درسی برنامه موسسه متحده کسب و کار عبارتند از:

دانش آموزان با مهارت ها و چارچوبهای مفهومی است که به حرفه خود در زمینه کسب و کار هدایت؛ دانش آموزان با ابزار و تجارب عملی به یک حرفه ای در کسب و کار های ضروری توسعه دانش از توابع مرکزی از مدیریت، بازاریابی، امور مالی، و فن آوری اطلاعات در اقتصاد جهانی؛ افزایش درک دانش آموزان از محیط زیست اخلاقی و حقوقی کسب و کار

جزء آگاهی فرهنگی از این دوره آموزشی:

افزایش حساسیت دانش آموزان به تاثیر از تفاوت های فرهنگی در محل کار و مدیریت اثر کمک می کند تا دانش آموزان پیش فرض های فرهنگی خود را در مورد مدیریت و سبک کار و شیوه های بررسی توسعه مهارت های ارتباطات بین فرهنگی دانش آموزان دستیابی به برابری فرصت ها و گنجاندن مهم برای UBI است. هدف ما به پرورش و توسعه طیف گسترده ای از مهارت و تجربه است که می تواند در هر گروه از دانش آموزان یا کارکنان یافت نمی شود. در تعقیب اهداف ما ما به دنبال ایجاد یک جامعه که در آن تنوع ارزش و که هر دو نشان دهنده و خدمات به نیازهای جامعه بین المللی که در آن ما به کار گیرند.

انتقال آسان واحد های دانشگاهی کسب و کار

موسسه متحده کسب و کار است تسهیل انتقال واحد های دانشگاهی کسب و کار، و به ویژه تشویق تبادل دانشجو بین المللی در میان نهادهای بالا در سراسر جهان.

دانش آموزان از کالج های معتبر و به رسمیت شناخته شده، کسب و کار مدارس و دانشگاه ها در نتیجه خوش آمدید برای پیوستن بدون ایجاد وقفه در پیشرفت به سوی یک درجه است. دانش آموزان UBI از بیش از 72 کشور آمده است.

اعتبارات ECTS شما در UBI کسب انتقال هستند، و در یک روش مشابه اعتبارات به دست آورده در موسسات دیگر انتقال به UBI هستند.

در میان دیگر برنامه، دانش آموزان UBI به و از مدارس مانند منتقل شده:

دانشگاه لندن (انگلستان)، AGSIM، تاندربرد (Glendale، آریزونا)، SDA Bocconi (میلان، ایتالیا)، دانشگاه وبستر (ژنو، سوئیس)، دانشگاه تیلبورگ (هلند)، دانشگاه آمریکایی (پاریس، فرانسه)، دانشگاه کلارک (MA، USA)، دانشگاه ویلز (UK)، دانشگاه میامی (فلوریدا)، دانشگاه وستمینستر (UK)، و بسیاری دیگر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد MBA در مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بلژیک Brussels لوکزامبورگ Wiltz + {تعداد} بیشتر

در بروکسل توسط UBI آموخت، این استاد در مدیریت کسب و کار برنامه (MBA) است با کیفیت تضمین شده و معتبر توسط دانشگاه میدلسکس لندن و دانش آموزان اهدا خواهد شد درجه دانشگاه میدلسکس لندن در پایان موفقیت آمیز. [+]

در بروکسل توسط UBI آموخت، این استاد در مدیریت کسب و کار برنامه (MBA) است با کیفیت تضمین شده و معتبر توسط دانشگاه میدلسکس لندن و دانش آموزان اهدا خواهد شد درجه دانشگاه میدلسکس لندن در پایان موفقیت آمیز.

اهداف

از اتاق هیئت مدیره به کلاس درس!

ما معلمان کار حرفه ای ارائه یک رویکرد عملگرایانه در سراسر دوره با تمرکز بر افراد و محتوایی که نتایج فوری در محل کار تحویل.

تمام دوره های به زبان انگلیسی تدریس: زبان جهانی کسب و کار... [-]


ویدئو ها

Why you should choose UBI?