‏ در بنین دانشگاهها

‏ 2018/2019‏ در بنین مدارس عالی بازرگانی عالیرتبه

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in بنین. You will easily find all information about the top ranked universities in بنین. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in بنین and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in بنین and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in بنین directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج دربنین

African School of Economics

MBA بنین Cotonou آمریکا Princeton

جریان رهبری نوآورانه مدرسه آفریقایی اقتصاد در ابومی-کالاوی، (کوتونو، بنین) مستقر است. ما در حال حاضر چهار برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد: کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات، اقتصاد و آمار (MMES)، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (MBA)، کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه (MDS) و کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی (MPA). ما همچنین یک برنامه آموزشی اجرایی داریم و یک دکترا داریم برنامه در اقتصاد برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کنونی و آینده ما، وب سایت ما را بررسی کنید. ASE … [+] گسترش موسسه تحقیقات تجربی در اقتصاد سیاسی (IERPE)، که در سال 2004 تاسیس شد، به یک دانشگاه کامل آفریقایی تبدیل شده است. در مجموع 95 دانش آموزان را در ASE (برنامه 71 MMES، 24 MBA) برای سال تحصیلی 2015-2016 ثبت نام، در آینده از 15 کشور مختلف. اعضای هیات علمی (19) از دانشگاه های برتر آمریکا، کانادا و اروپا می آیند. اهداف مدرسه آفریقایی اقتصاد ترکیبی ریشه آفریقایی با یک چشم انداز جهانی، و ما مشتاق به انجام تعهدات خود را با دنبال تعالی در جنبه های زیر می باشد: به دانش آموزان ما با آموزش برتر در زمینه های انتخابی خود را از مطالعه؛ آموزش و پرورش به خوبی گرد که خلاقیت خود را پرورش می دهد، تفکر انتقادی، چشم انداز جهانی، و آگاهی فرهنگی؛ و یک زندگی در محوطه است که آنها را آماده به رهبران جامعه و یادگیرندگان مادام العمر. برای اینکه یک نهاد رهبری برای تحقیق و مطالعه کارشناسی ارشد، به دنبال دانش در هر دو هسته و مناطق اعمال می شود، و همکاری نزدیک با سازمان های دولتی، کسب و کار و صنعت به ترویج نوآوری در فن آوری و توسعه اقتصادی است. به منظور ارائه یک محیط باز منجر به تبادل دانش، نگرش ها و ایده های جدید در میان دانش آموزان، استادان، کارکنان، و دانشمندان از دیدن از سراسر جهان، با پس زمینه متنوع و آموزش برجسته و دستاوردهای پژوهشی. [-]