توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جریان رهبری نوآورانه

مدرسه آفریقایی اقتصاد در ابومی-کالاوی، (کوتونو، بنین) مستقر است. ما در حال حاضر چهار برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد: کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات، اقتصاد و آمار (MMES)، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (MBA)، کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه (MDS) و کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی (MPA). ما همچنین یک برنامه آموزشی اجرایی داریم و یک دکترا داریم برنامه در اقتصاد برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کنونی و آینده ما، وب سایت ما را بررسی کنید. ASE گسترش موسسه تحقیقات تجربی در اقتصاد سیاسی (IERPE)، که در سال 2004 تاسیس شد، به یک دانشگاه کامل آفریقایی تبدیل شده است. در مجموع 95 دانش آموزان را در ASE (برنامه 71 MMES، 24 MBA) برای سال تحصیلی 2015-2016 ثبت نام، در آینده از 15 کشور مختلف. اعضای هیات علمی (19) از دانشگاه های برتر آمریکا، کانادا و اروپا می آیند.

اهداف

مدرسه آفریقایی اقتصاد ترکیبی ریشه آفریقایی با یک چشم انداز جهانی، و ما مشتاق به انجام تعهدات خود را با دنبال تعالی در جنبه های زیر می باشد:

  • به دانش آموزان ما با آموزش برتر در زمینه های انتخابی خود را از مطالعه؛ آموزش و پرورش به خوبی گرد که خلاقیت خود را پرورش می دهد، تفکر انتقادی، چشم انداز جهانی، و آگاهی فرهنگی؛ و یک زندگی در محوطه است که آنها را آماده به رهبران جامعه و یادگیرندگان مادام العمر.
  • برای اینکه یک نهاد رهبری برای تحقیق و مطالعه کارشناسی ارشد، به دنبال دانش در هر دو هسته و مناطق اعمال می شود، و همکاری نزدیک با سازمان های دولتی، کسب و کار و صنعت به ترویج نوآوری در فن آوری و توسعه اقتصادی است.
  • به منظور ارائه یک محیط باز منجر به تبادل دانش، نگرش ها و ایده های جدید در میان دانش آموزان، استادان، کارکنان، و دانشمندان از دیدن از سراسر جهان، با پس زمینه متنوع و آموزش برجسته و دستاوردهای پژوهشی.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

African School of Economics

برنامه MBA ASE است در یک برنامه MBA به سبک آمریکایی، اقتباس برای زمینه آفریقایی مدل شده است. هدف ما جذب دانشجویان از طیف وسیعی از زمینه های که علاقه مند به تبدیل شدن به ر ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA)

برنامه MBA ASE است در یک برنامه MBA به سبک آمریکایی، اقتباس برای زمینه آفریقایی مدل شده است. هدف ما جذب دانشجویان از طیف وسیعی از زمینه های که علاقه مند به تبدیل شدن به رهبران فردا در کسب و کار آفریقایی هستند. دانش آموزان آموزش هسته ای مشابه در اقتصاد و آمار را به عنوان دانش آموزان در برنامه های دیگر ASE است، تکمیل شده با دروسی در حسابداری، حسابرسی، قانون کسب و کار، کارآفرینی و مدیریت دریافت خواهید کرد. ما به دنبال آماده سازی دانش آموزان به دنبال فرصتهای شغلی در حسابداری، بانکداری، مشاوره، امور مالی، بازاریابی و مدیریت در بخش خصوصی و همچنین بخش غیر انتفاعی. مزیت کلیدی برنامه MBA ASE در تاکید آن بر روش های کمی و تحلیلی و طیف گسترده ای خود را از همکاری با دانشگاه ها و شرکت در سراسر جهان است. این مشارکت ها بر دانش آموزان از برنامه قرار گرفتن در معرض منحصر به فرد به محیط کسب و کار بین المللی و فرصت تعامل با برخی از بازیکنان بزرگ خود را فراهم می کند. دانش آموزان همچنین فرصت برای کمک به سازماندهی و شرکت در امور مالی و مدیریت کارگاه ASE دارند، و می تواند از شبکه های بین المللی امکان استفاده به دنبال فرصت های کارآموزی در حالی که یک دانش آموز در ASE. این برنامه ارائه می دهد دو زیر زمینه: امور مالی و بازاریابی و مدیریت.... [-]

بنین Cotonou
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی