توضیحات رسمی را مطالعه کنید

efbl-300x201a

دانشگاه بانیا لوکا بر 1975 نوامبر 7 و امروز ایجاد شده است، پس از 39 سال، دانشگاه بانیا لوکا دارای 16 دانشکده با 52 برنامه مطالعه محفوظ است.

بولونیا روند آغاز شده و در همه برنامه های آموزشی رسمی در سال تحصیلی 2006/2007، اگر چه برخی از دانشکده اصلاحات بولونیا آغاز شده حتی قبل از آن. سیستم مطالعه سه چرخه معرفی شده است: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مطالعات، و همچنین ECTS نظام ارزش گذاری افراد و حجم کار کل دانش آموزان.

بسیاری از دانشکده های دانشگاه بانیا لوکا و همچنین خوابگاه دانشگاه، دارای امکانات بسیاری مانند رستوران ها، مراکز تفریحی، مراکز کامپیوتر، باشگاه دانشجویان و caffeterias است که در دو دانشگاه واقع شده است، نزدیک به رودخانه زیبا ترین در کشور - رودخانه ورباس - و دقیقه پیاده روی از مرکز شهرستان.

دانشگاه بانیا لوکا است بسیاری از، مختلف در اندازه و شکل آمفی تئاترهای، کلاس های درس، اتاق مطالعه و کتابخانه ها، آزمایشگاه ها و اتاق کامپیوتر است.

دانشکده اقتصاد از دانشگاه بانیا لوکا مدرن، توسعه، مترقی و باز دانشکده، که نشان دهنده ستون فقرات توسعه اقتصادی جمهوری صرب بوسنی است.

در فوریه سال 2014 دانشکده اقتصاد، دانشگاه بانیا لوکا سالگرد 39 از وجود و کار خود را.

efbl2-200x300a

دانشکده اقتصاد، دانشگاه بانیا لوکا یک نهاد آموزش عالی که مهمترین فعالیت های آموزشی علمی و تحقیقات علمی، و امروز ما افتخار با دستاوردها و مقادیر زیر می باشد:

 • سنت و مدرنیته.
 • برنامه درسی مدرن و همچنین روش های تدریس و ارزیابی دانشجو، مدل در بهترین موسسات آموزشی از این نوع در اروپا و جهان (دانشکده اقتصاد در بانیا لوکا یکی از پیشگامان اجرای مفاد اعلامیه بولونیا در RS و BIH است) .
 • سخنرانان کارشناسان برجسته در زمینه آنها آموزش می دهند، و بازرگانان موفق هستند - بنابراین ما باید یک ترکیب منحصر به فرد از علم و عمل.
 • ظرفیت فضای زیادی از بیش از 4،000m2، که اجازه می دهد تا اجرای مناسب و مستمر تدریس و فعالیت های فوق برنامه.
 • این دانشکده دارای هیچ موانع معماری، و با آسانسور پانوراما اجازه می دهد تا دانش آموزان با ناتوانی دسترسی به سالنهای آمفی تئاتر و کلاس های درس را داشته باشد.
 • در سطح بالا تجهیزات فنی (کلاس های درس کامپیوتر با کامپیوتر های جدید، پروژکتور، لپ تاپ، اسکنر، اتصال به اینترنت، و غیره).
 • امکان به خارج از کشور برای سمینارهای مختلف، آموزش، و غیره از طریق اتحادیه دانشجویان از دانشکده اقتصاد، AIESEC، و یا برخی از سازمان های ما همکاری با.

هدف از دانشکده عبارتند از:

 1. مستمر عملکرد یک فرایند آموزشی نوین، هماهنگ با الزامات صنعت و مطابق با تمام مفاد بولونیا روند.
 2. مقدمه ای از استانداردهای کیفیت اروپایی برای مطالعات I، II و III چرخه.
 3. ارائه پرسنل و شرایط مادی است که تحقق هدف اصلی را فعال کنید.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

University of Banja Luka

UNIBL برنامه MBA بین المللی، کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود، بسیار برنامه خواستار ویژه برای متخصصان با تجربه که می خواهید را به یک تغییر مهم در زندگی حرفه ای خود طراح ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی MBA

UNIBL برنامه MBA بین المللی، کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود، بسیار برنامه خواستار ویژه برای متخصصان با تجربه که می خواهید را به یک تغییر مهم در زندگی حرفه ای خود طراحی شده است. محتوای دوره و تمرکز بر توسعه شخصی و حرفه ای ارائه شرکت کنندگان با چشم انداز جدید و جاه طلبی های جدید است. علاوه بر این، هر شرکت کننده به ارمغان می آورد MBA ثروت از دانش به برنامه، به عنوان سهم مستمر شغلی و زندگی تجربه وجود دارد.... [-]

بوسنی و هرزگوین بانجا لوکا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, جمهوری صراپسکا, BA