41 North Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدرسه کسب و کار ما

41 North Business School در تاریخ 14 نوامبر 2017 به عنوان یک شرکت تحت نام قانونی 41 North Business School Eğitim AŞ ثبت شده در استانبول ترکیه تاسیس شد.

مدرک بین المللی کسب و کار و همچنین ساختار ثبت نام باز برای برنامه های آموزش و پرورش اجرایی سفارشی ارائه می دهد DBAs، MBA اجرایی و کارشناسی ارشد در مدیریت. 41 تمرکز اصلی شمال متشکل از دو موضوع اساسی است: رهبری و تکنولوژی. علاوه بر این، مدرسه کسب و کار یک مبحث بین رشته ای برای گفتمان بین جامعه، کسب و کار و دانشگاه است.

"تعریف موفقیت در دنیای تجارت امروز دیگر یکسان نیست"

مدل های کسب و کار متعارف، ساختار سازمانی عمودی و سبک های رهبری سنتی با تغییرات متضاد در فن آوری و هنجارهای اجتماعی تخریب می شوند. نیاز به سرمایه گذاری در خود تنها چیزی است که بدون تغییر باقی می ماند. 41 North Business School در استانبول، در قلب تجارت بین دو قاره، الهام بخش و کمک به مدیران برای به دست آوردن مهارت های لازم برای تبدیل شدن به خود را به مدرن

رهبر. 41 North Business School ، در همکاری با مدارس پیشرو در فن آوری و نوآوری در جهان، و غیره. پیدا کردن ما که در آن شرق ملاقات با غرب، در عرض 41 North Latitude.

درباره مکان ما

منطقه کسب و کار استانبول

مدرسه کسب و کار و موسسه آموزش رهبری در قلب منطقه کسب و کار در استانبول. ساختمان FERKO مونتاژ طرح های شریف است.

41 North Business School در 1 سمت واقع در سمت اروپا از بسفر واقع شده است و توسط ستاد جهانی شرکت، مراکز خرید مدرن، رستوران ها، گالری ها، سالن های کنسرت و مراکز عملکرد احاطه شده است.

درباره رهبری

ما معتقدیم که رهبری، هنر و علم است که استفاده از نه تنها یک رویکرد منطقی، بلکه یک رابطه عاطفی را نیز شامل می شود.

هدف ما افزایش توانایی های خودآگاهی رهبران ما است تا بتوانند نه تنها روابط خارجی با مشتریان، تامین کنندگان، دولت و سرمایه گذاران بلکه روابط دوستانه خود را در سازمان های خود توسعه دهند. ما توانایی های مدیریت تغییر خود را قدرتمند می کنیم. این مهم است به عنوان مدیریت رقابت؛ بنابراین فقدان آن می تواند بقای شرکت را تهدید کند. رهبران باید به طور فعالانه و پیوسته انرژی جدید خود را برای تیم خود به ارمغان بیاورند، اعتماد و تغییر را در نظر بگیرند. جستجوی ما برای رهبران است که ذهن باز را در جهت یادگیری دارند.

LEADERS'AGENDA TURKEY

تجربه یادگیری

فرایندهای یادگیری و تکنولوژی مربوطه طی ده سال گذشته به شدت تغییر کرده است. دیگر کافی نیست که مديران را گاه به گاه جمع کنیم، آنها باید آموزش ببینند که اجرای برنده در زمان واقعی و در محل کار.

صنعت یادگیری ما را با بسیاری از مدل های و روش های یادگیری هیجان انگیز و جدید فراهم می کند. 41 شمال آخرین را به مشتریان خود می آورد.

برنامه های سفارشی

دو سازمان مشابه نیستند.

آیا شما برای دیجیتالی کردن آماده هستید؟ هوش مصنوعی (AI) و روباتیک برای کسب و کار شما چیست؟ آیا شما نیاز به کمک فوری خارج و متخصص دارید؟ اگر چنین است، 41 شمال شریک درست است.

هیچ دو سازمان به طور یکسان نیستند، نباید برنامه های آموزش و توسعه آنها نیز باشد. 41 شمال برنامه های توسعه ی مدیریت بسته ی پیشنهادی را تبلیغ نمی کند. ما با همکاری هر سازمانی برای توسعه راه های یادگیری که نیازهای خاص خود را برآورده می کنند، همکاری می کنیم.

41 شمال با تعدادی از موسسات آموزشی بین المللی همکاری خواهد کرد تا بتوانیم محیط آموزشی و تدریس جدید را برای سازمان های مشتریانمان به ارمغان بیاوریم. به طور خاص، ما بر روی سبک های رهبری خلاق تمرکز می کنیم؛ کسب و کار دیجیتالی کردن و نسخه های ترکیبی از توسعه مدیریت در محل کار.

41 پردیس شمالی

کلاس های ما در مرکز کسب و کار امضا Ferko، واقع در قلب کسب و کار و منطقه اجتماعی استانبول در خیابان Levent Buyukdere واقع شده اند و با زیرساخت های پیشرفته تکنولوژیکی مجهز شده اند.

کلاس های ما در مرکز کسب و کار امضا Ferko، واقع در قلب کسب و کار و منطقه اجتماعی استانبول در خیابان Levent Buyukdere واقع شده اند و با زیرساخت های پیشرفته تکنولوژیکی مجهز شده اند.

محوطه دانشگاه ما مناسب برای رسیدن به جاده های دسترسی و راه های زیرزمینی طراحی شده برای ارائه مترو، مترو و اتصالات عابر پیاده است. علاوه بر این، پردیس، بهره وری خود را از طریق ایجاد محیط یادگیری خود را با لذت بردن از امکانات و امکانات سایت مانند نقاط شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در پارکینگ ها، سرویس های کنسرسیوم کسب و کار، کافه ها، رستوران ها و پارک های پر جنب و جوش برای فعالیت های اجتماعی، به حداکثر می رساند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید DBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

MBA اجرایی

Campus پاره وقت 18  June 2019 بوقلمون Istanbul

سه عامل مهم وجود دارد که به شدت بر تصمیم یک مدیر با تجربه در ثبت نام در برنامه EMBA اهمیت دارد. این ها پس از فارغ التحصیلی (A) EFFECT CAREER هستند؛ (B) تجربه در طول برنامه و (C) CULTURE مدرسه کسب و کار. [+]

MBA اجرایی

Grenoble Ecole de Management (GEM) - 41 North Business School

حقایق کلیدیتاریخ: ژوئن 2019زبان انگلیسیمحل سکونت: استانبول بر اساس؛ برلین، پاریس، گرنوبل نیمه واقعمدت: 18 ماه، پاره وقت / 4 روز در ماه پنجشنبه بعد از ظهر، جمعهاعتبار: استاد (120 ECTS اعتبار)قیمت: 25000 یوروبررسی اجمالی برنامه

جایی که مدیریت، نوآوری و کارآفرینی ملاقات کنید!

برنامه آکادمیک: Grenoble Ecole de Management (گرنوبل - فرانسه)اعتباربخشی: اعتبار سهگانه، AMBA، EQUIS، AACSB. Grenoble Ecole de Management یکی از معدود مدارس کسب و کار (1٪ از مدارس در سراسر جهان) است که دارای سه اعتباربخشی است که مدرسه کسب و کار بین المللی را برجسته می کند.رتبه بندی مدرسه: GEM در 21st در Schools of Business Times (2017) رتبه بندی شد.رتبه بندی برنامه: Part-time MBA برنامه در رتبه 64 در سراسر جهان برنامه همچنین رتبه 28 در اروپا و پنجم در فرانسه (2017)دانشکده... [-]

ویدئو ها

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

تماس

آدرس Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, بوقلمون