41 North Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدرسه کسب و کار ما

ما برنامه های آموزش اجرایی سفارشی ارائه می دهیم، مدرسه کسب و کار بین المللی ارائه می دهد DBAs، MBA اجرایی. 41 تمرکز اصلی شمال متشکل از دو موضوع اساسی است: رهبری و تکنولوژی. علاوه بر این، مدرسه کسب و کار یک مبحث بین رشته ای برای گفتمان بین جامعه، کسب و کار و دانشگاه است.

برنامه های سفارشی

اگر شما در حال حاضر مشغول به کار هستید و نمی خواهید شغل خود را ترک کنید، اما شما برای یک موقعیت بالاتر تلاش می کنید؟ آیا شما برای دیجیتالی کردن آماده هستید؟ هوش مصنوعی (AI) و روباتیک برای کسب و کار شما چیست؟ آیا شما نیاز به کمک فوری خارج و متخصص دارید؟ اگر چنین است، 41 شمال شریک درست است.

41 شمال با تعدادی از موسسات آموزشی بین المللی همکاری خواهد کرد تا بتوانیم محیط آموزشی و تدریس جدید را برای سازمان های مشتریانمان به ارمغان بیاوریم. به طور خاص، ما بر روی سبک های رهبری خلاق تمرکز می کنیم؛ کسب و کار دیجیتالی کردن و نسخه های ترکیبی از توسعه مدیریت در محل کار.

درباره مکان ما

منطقه تجاری استانبول

41 North Business School در استانبول، در قلب تجارت بین دو قاره، الهام بخش و کمک به مدیران برای به دست آوردن مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر مدرن است. 41 North Business School ، در همکاری با مدارس پیشرو در فن آوری و نوآوری در جهان، و غیره. پیدا کردن ما که در آن شرق ملاقات با غرب، در عرض 41 North Latitude.

مدرسه کسب و کار و موسسه آموزش رهبری در قلب منطقه کسب و کار در استانبول. ساختمان امضاي FERKO مجموعه اي از طرح هاي شادابي است.

41 North Business School در استانبول - Levent است:

  • در سمت اروپایی بسفر
  • در اطراف ستاد جهانی شرکت می کند
  • مراکز خرید مدرن، رستوران ها، گالری ها، سالن های کنسرت و مراکز عملکردی.

محوطه دانشگاه ما مناسب برای رسیدن به جاده های دسترسی و راه های زیرزمینی طراحی شده برای ارائه مترو، مترو و اتصالات عابر پیاده است. علاوه بر این، پردیس، بهره وری خود را از طریق ایجاد محیط یادگیری خود را با لذت بردن از امکانات و امکانات سایت مانند نقاط شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در پارکینگ ها، سرویس های کنسرسیوم کسب و کار، کافه ها، رستوران ها و پارک های پر جنب و جوش برای فعالیت های اجتماعی، به حداکثر می رساند.

درباره رهبری

ما معتقدیم که رهبری، هنر و علم است که استفاده از نه تنها یک رویکرد منطقی، بلکه یک رابطه عاطفی را نیز شامل می شود.

تجربه یادگیری

فرایندهای یادگیری و تکنولوژی مربوطه طی ده سال گذشته به شدت تغییر کرده است. دیگر کافی نیست که مديران را گاه به گاه جمع کنیم، آنها باید آموزش ببینند که اجرای برنده در زمان واقعی و در محل کار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید DBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

MBA اجرایی

Campus پاره وقت 18  June 2019 بوقلمون Istanbul

سه عامل مهم وجود دارد که به شدت بر تصمیم یک مدیر با تجربه در ثبت نام در برنامه EMBA اهمیت دارد. این ها پس از فارغ التحصیلی (A) EFFECT CAREER هستند؛ (B) تجربه در طول برنامه و (C) CULTURE مدرسه کسب و کار. [+]

MBA اجرایی

Grenoble Ecole de Management (GEM) - 41 North Business School

حقایق کلیدیتاریخ: ژوئن 2019زبان: انگلیسیمحل سکونت: استانبول بر اساس؛ برلین، پاریس، گرنوبل نیمه واقعمدت: 18 ماه، پاره وقت / 4 روز در ماه پنجشنبه بعد از ظهر، جمعهاعتبار: استاد (120 ECTS اعتبار)قیمت: 25000 یوروبررسی اجمالی برنامه

جایی که مدیریت، نوآوری و کارآفرینی ملاقات کنید!

برنامه آکادمیک: Grenoble Ecole de Management (گرنوبل - فرانسه)اعتباربخشی: سهمیه معتبر، AMBA، EQUIS، AACSB. Grenoble Ecole de Management یکی از معدود مدارس کسب و کار (1٪ از مدارس در سراسر جهان) است که دارای سه اعتباربخشی است که مدرسه کسب و کار بین المللی را برجسته می کند.رتبه بندی مدرسه: GEM در 21st در Schools of Business Times (2017) رتبه بندی شد.رتبه بندی برنامه: Part-time MBA برنامه در رتبه 64 در سراسر جهان برنامه همچنین رتبه 28 در اروپا و پنجم در فرانسه (2017)که؟... [-]

ویدئو ها

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

تماس

آدرس Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, بوقلمون