41 North Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدرسه کسب و کار ما

41 شمال جدید، خصوصی و مستقل است، که ما را در ترکیه منحصر به فرد می کند. ما برای بهبود عملکردهای کسب و کار در عصر دیجیتال تبدیل شده ایم. هدف ما این است که در خدمت آموزگاران که به تجربه یادگیری بی پایان، در مدیریت و در زندگی شخصی اعتقاد دارند.

41 North ارائه DBA، MBA اجرایی و گواهینامه دیپلم تعالی مدرک. 41 شمال بر رهبری در عصر دیجیتال و ارزیابی و مدیریت فناوری های جدید تمرکز دارد. هدف مدرسه، ارائه یک پیمان گفتمان بین رشته ای بین جامعه، کسب و کار و دانشگاه است.

برنامه های سفارشی

اگر شما در حال حاضر مشغول به کار هستید و نمی خواهید شغل خود را ترک کنید، اما شما برای یک موقعیت بالاتر تلاش می کنید؟ آیا شما برای دیجیتالی کردن آماده هستید؟ هوش مصنوعی (AI) و روباتیک برای کسب و کار شما چیست؟ آیا شما نیاز به کمک فوری خارج و متخصص دارید؟ اگر چنین است، 41 شمال شریک درست است.

41 شمال با مؤسسات بین المللی عالی همکاری می کند تا آخرین محیط آموزش و یادگیری پیشرفته را بیاموزد و بر سبکهای رهبری خلاق تمرکز کند. کسب و کار دیجیتالی کردن و نسخه های ترکیبی از توسعه مدیریت در محل کار.

  • استانبول در حال حاضر شهر دروازه بین شرق است

  • موسسات شریک ما عبارتند از Grenoble Ecole de Management (GEM-France) و مدرسه مدیریت و فناوری اروپا (ESMT-Berlin) که هر دو دارای مجوزهای سه گانه سه گانه از AACSB، EQUIS و AMBA هستند. مرکز رهبری خلاق (CCL-Greensboro، Brussels، Moscow) این سه نفر را تکمیل می کند.

  • EMBA GEM، آموزش اجرایی ESMT و برنامه های رهبری CCL در استانبول تقریبا 50٪ قیمت پایین تر را نسبت به کسانی که در اروپا هستند، ارائه می دهند. همان درجه، محتوای مشابه، همان صلاحیت، هزینه بسیار کمتر!

درباره مکان ما

منطقه کسب و کار استانبول

41 North Business School در استانبول، در قلب تجارت بین دو قاره، الهام بخش و کمک به مدیران برای به دست آوردن مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر مدرن است. 41 North Business School ، در همکاری با مدارس پیشرو در فن آوری و نوآوری در جهان، و غیره. پیدا کردن ما که در آن شرق ملاقات با غرب، در عرض 41 شمال عرض شمال.

مدرسه کسب و کار و موسسه آموزش رهبری در قلب منطقه کسب و کار در استانبول. ساختمان امضاي FERKO مجموعه اي از طرح هاي شادابي است.

41 North Business School در استانبول - Levent است:

  • در سمت اروپایی بسفر
  • در اطراف ستاد جهانی شرکت می کند
  • مراکز خرید مدرن، رستوران ها، گالری ها، سالن های کنسرت و مراکز عملکردی.

محوطه دانشگاه ما مناسب برای رسیدن به جاده های دسترسی و راه های زیرزمینی طراحی شده برای ارائه مترو، مترو و اتصالات عابر پیاده است. علاوه بر این، پردیس، بهره وری خود را از طریق ایجاد محیط یادگیری خود را با لذت بردن از امکانات و امکانات سایت مانند نقاط شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در پارکینگ ها، سرویس های کنسرسیوم کسب و کار، کافه ها، رستوران ها و پارک های پر جنب و جوش برای فعالیت های اجتماعی، به حداکثر می رساند.

درباره رهبری

ما معتقدیم که رهبری، هنر و علم است که استفاده از نه تنها یک رویکرد منطقی، بلکه یک رابطه عاطفی را نیز شامل می شود.

تجربه یادگیری

فرایندهای یادگیری و تکنولوژی مربوطه طی ده سال گذشته به شدت تغییر کرده است. دیگر کافی نیست که مديران را گاه به گاه جمع کنیم، آنها باید آموزش ببینند که اجرای برنده در زمان واقعی و در محل کار.

مکان ها

استانبول

Address
Assembly Ferko Signature
Büyükdere Cad. 175, Levent

34394 استانبول, استانبول, بوقلمون

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها