توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه فناوری آسیا (AIT) یکی از مؤسسات بین المللی پیشرو در آموزش عالی در تایلند است که با توسعۀ آموزش عالی، تحقیق و توسعه، تغییرات تکنولوژیکی و توسعه پایدار در منطقه آسیا-اقیانوس آرام را ترویج می کند. در بانکوک در سال 1959 تاسیس شده، آیت بن به عنوان یک دانشگاه تبدیل شده است یک موسسه کارشناسی ارشد منطقه ای پیشرو و به طور فعال با شرکای بخش خصوصی و دولتی در سراسر منطقه و با برخی از دانشگاه های برتر در جهان کار می کند.

به رسمیت شناخته شده برای چند ملیتی، اخلاق چند فرهنگی آن، موسسه به عنوان یک جامعه بین المللی خود شامل در محوطه دانشگاه خود را در 40 کیلومتری (25 مایلی) شمال بانکوک، تایلند.

ماموریت AIT:

"به منظور توسعه مجرب و حرفه ای و متعهد که نقش پیشرو در توسعه پایدار منطقه و ادغام آن در اقتصاد جهانی بازی کند."

برخی از حقایق کلیدی و ارقام

- 1700+ دانش آموز از 60+ کشور / قلمرو
- 19800+ فارغ التحصیلان از 90+ کشور ها / مناطق
- 29000+ کارآموزان کوتاه مدت از 70 کشور + مناطق
- 75 دانشکده بین المللی به دست آمده از 20+ کشور
- 101 دانشکده پذیرش / بازدید
- 500+ کارمندان پژوهشی و پشتیبانی از 30+ کشور
- تقریبا 450 پروژه تحقیقاتی حمایت شده با ارزش 1.6 میلیارد بایت تایلندی (THB)
- 300+ همکاران
- 33 هیئت امنا از 19 کشور
- 3 مدرسه
- 1000+ دوره ارائه شده
- 24 مراکز تحقیق و توسعه
- گردش عملیاتی: 1.2 میلیارد تومان (THB)

AIT پیشنهادات
- مدرک کارشناسی ارشد: MBA، MEng، MSc
- برنامه های کارشناسی ارشد اجرایی
- درجه دکتری: DEng، DTechSc، PhD
- دیپلم و برنامه های گواهی
- زبان انگلیسی و برنامه آموزشی آکادمیک
- دوره های آموزش غیر دوره ای برای تمرین حرفه ای

مدرسه مدیریت AIT (SOM) در اکتبر 1987 برای ایجاد نیازهای در حال رشد در آسیا برای آموزش مدرسۀ فارغ التحصیل شد. در خط با ماموریت AIT، هدف SOM است که به ایجاد تغییر در کیفیت آموزش و شیوه های مدیریت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام که منجر به توسعه پایدار، رهبری تکنولوژیکی، روحیه کارآفرینی، ایجاد ثروت و غرور و افتخار. SOM معتقد است که در توسعه رهبران شرکت های بزرگ نه فقط برای حال حاضر بلکه برای آینده را به صورت چالش های مطرح شده توسط تغییرات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و تکنولوژیکی چشمگیر در آسیا. برنامه های در SOM ارائه یک مزیت رقابتی منحصر به فرد برای مدیران و رهبران آینده در منطقه است.

ماموریت ما این است به توسعه رهبران مسئولیت اجتماعی و رویایی که می تواند رشد کسب و کار پایدار برای رفاه آسیا و فراتر از هدایت.

چشم انداز ما این است که برای تبدیل شدن به خالق پیشرو و مروج دانش مدیریت آسیا، شیوه ها و ارزش ها.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Asian Institute of Technology - School of Management

برنامه درسی MBA یک برنامه جامع طراحی شده برای ارائه مهارتهای مفهومی، تحلیلی و شخصی برای کمک به آماده شرکت کنندگان به مدیران موثر در محیط کسب و کار بین المللی است. این میا ... [+]

بررسی اجمالی

AIT مدرسه مدیریت ارائه رتبه بندی MBA در تایلند. برنامه درسی MBA یک برنامه جامع است که به منظور ارائه مهارت های مفهومی، تحلیلی و شخصی برای کمک به آماده سازی شرکت کنندگان به مدیران موثر در محیط کسب و کار بین المللی طراحی شده است. این میان رشته ای است که ترکیبی از عناصر مهندسی، اقتصاد، روانشناسی اجتماعی و زمینه های مدیریت است.

برنامه MBA ما آموزش یادگیری مشارکتی را تشویق می کند و از روش های مختلف یادگیری تعاملی استفاده می کند تا دانش آموزان بتوانند از آخرین مفاهیم، ​​تکنیک ها و ابزارهای مدیریت یاد بگیرند و مهمتر از همه برای توسعه مهارت ها و نگرش گوش دادن و درک دیگران، تفکر جامع، جمعی تصمیم گیری، برقراری ارتباط و مذاکره.... [-]

تایلند رانگیت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
22 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی