توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آسیا در سال 1993 تاسیس شد و اولین دانشگاه کاملا بین المللی در تایلند است. این دانشگاه در استان چون بیوری واقع در 150 کیلومتری بانکوک و در فاصله کوتاه 25-30 دقیقه ای از ساحل ساحلی Jomtien و Pattaya واقع شده است.

کلاس های کوچک، فارغ التحصیلان فوق العاده ای را ترک می کنند. همانطور که می گویند، "در کلاس کوچک شما نمی توانید درک کنید".

در کلاس هایی با شدت تعامل معلم و دانش آموزان، روش های ابتکاری آموزشی مانند یادگیری فعال، آموزش همکار به همکار و آموزش حداقل تهاجمی، به جای استثنا، قاعده هستند.

این دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. تمام سخنرانان در دانشگاه های غربی تحصیل کردند؛ حدود 75 درصد زبان مادری زبان انگلیسی هستند. فراتر از مدارک تحصیلی آنها، تمام استادان از تجربه عملی گسترده بهره می برند.

این دانشگاه دارای تمام امکانات دانشگاه مدرن است، از جمله خوابگاههای مرد و زن برای دانشجویان، و یک مجتمع ورزشی مدرن شامل یک مرکز تناسب اندام، چهار دادگاه اسکواش تهویه مطبوع، چهار دادگاه بدمینتون، دو دادگاه بسکتبال و یک فوتبال جامع رشته.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Asian University Thailand

این برنامه به عنوان یک مدرک MBA عمومی به طور گسترده طراحی شده است. برنامه درسی شامل 12 موضوع تحصیلات تکمیلی و یک پروژه فردی است. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

جنبه منحصر به فرد برنامه های کسب و کار در دانشگاه آسیا مورد نیاز کار است. هر تابستان، تمام دانش آموزان فرصتی برای تجربه کار در دنیای واقعی را از طریق یک سری کارآموزی 3 ماهه خواهند داشت. تمام دانشجویان تمام وقت MBA نیاز به انجام کارآموزی دارند.

در گذشته، تعدادی از سازمان های معتبر در برنامه های کارآموزی دانشگاه آسیا شرکت داشته اند. دانش آموزان آسیا فرصت های کار در Capital Nomura (تایلند)، General Motors (تایلند)، هنگ کنگ و بانکداری بانک شانگهای (تایلند)، Jardine Fleming Thanakom Securities، Lowe Lintas و Partners، Procter & Gamble (تایلند) ، کمیسیون اوراق بهادار و بورس تایلند، بورس اوراق بهادار تایلند، تسکو-لوتوس، تایلندی ایرلاینز بینالمللی، TMB مدیریت دارایی و ارتباطات مجموع دسترسی (DTAC). این فرصت ها دانش آموزان تجربه ی یادگیری عالی در جنبه های عملی و کاربردی کار در یک سازمان واقعی کسب و کار را می دهد.... [-]

تایلند شهر پاتایا بانکوک
ژوئن 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی