National Taiwan University College of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

سند چشم انداز دانشگاه ملی تایوان یک موسسه تحقیقاتی جامع است که بر روی یک پایه تحصیلی کامل و یکپارچه بر اساس است.

دانشجویان و استادان دانشگاه در میان عالی ترین در کشور هستند، و شعار آن "صداقت، پشتکار، وفاداری، و شفقت" به عنوان سنگ بستر در تعقیب آن آموزشی، پژوهشی، و همچنین تعالی اداری خدمت کرده است.

با پایه و اساس آن ریشه در چنین آرمان، NTU همچنان به ارائه یک برنامه آموزشی، گوناگون، رقابتی و بین المللی، در حالی که اصرار بر آموزش علمی قوی برای تحقیقات برش، لبه و توسعه است. این نیز به طور جدی به دنبال فرصت هایی را برای همکاری با صنایع در بخش خصوصی، تا که به انجام مسئولیت های اجتماعی خود را از خدمت به جامعه است. به عنوان یکی از پژوهش و آموزش برجسته موسسات در جهان ارائه رهبری و برتری علمی در یک آرایه وسیعی از رشته ها، چشم انداز NTU برای آینده این است که در نهایت به عنوان شماره یک دانشگاه به زبان چینی پیشبرد، و همچنین به ذکر شده در میان بهترین از همه دانشگاه های بین المللی.

ایجاد

سال 1928 به عنوان دانشگاه امپریال Taihoku سال 1945 به عنوان دانشگاه ملی تایوان

دانشکده (در سال 2013)

هیات علمی تمام وقت: 2،044 دانشکده پاره وقت: 1،911

دانش آموزان (از سال 2013)

کارشناسی: 16588 کارشناسی ارشد: 10،989 دکترا: 4،591 مجموع: 32168

علمی و واحد تحقیقات

NTU است تا از 11 کالج، 54 بخش و 105 موسسه فارغ التحصیل شده، اعطای حدود 8،000 درجه در سال است. دانشگاه همچنین دارای تعدادی از مراکز تحقیقاتی بین المللی و ملی، و همچنین بیش از سه ده مراکز تحقیقاتی در سطح دانشگاه.

دانشگاه ها

پردیس دانشگاه امتداد حدود 34283 هکتار در سراسر طیف از تایوان، با پردیس اصلی واقع در قلب پایتخت کشور، شهر تایپه. پردیس اصلی دانشکده پزشکی بیمارستان و دانشگاه مزرعه دانشگاه واحد Chubei واحد Yinlin Xitou مزرعه آزمایشی

شعار

"صداقت، پشتکار، وفاداری، و شفقت"

افتخارات

1 برنده جایزه نوبل، 3 سران دولت

مجموعه کتابخانه

شامل بیش از 4 میلیون جلد کتاب، 40 هزار انتخاب دوره، و بیش از 1 میلیون مجموعه ای از اشکال مختلف.

بررسی اجمالی

کالج NTU مدیریت در سال 1987 تاسیس شد. مرحله ابتدایی، مرحله رشد، مرحله توسعه، و مرحله در نوآوری و برتری: با نگاهی به گذشته، توسعه کالج را می توان به چهار مرحله اصلی تقسیم شده است. تحت رهبری هر دو حال و رؤسای گذشته، کالج در حال حاضر از موسسه وزارت و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، گروه و موسسه تحصیلات عالی حسابداری، گروه و موسسه دانشگاهی مالی، گروه و موسسه تحصیلات عالی بین المللی کسب و کار، گروه و تشکیل موسسه تحصیلات تکمیلی مدیریت اطلاعات، برنامه های MBA جهانی، برنامه MBA اجرایی، و یک برنامه کارشناسی انگلیسی-تدریس در مدیریت کسب و کار.

کالج NTU مدیریت خانه را به 109 تمام وقت اعضای برجسته هیئت علمی، بسیاری از آنها فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر در جهان است، مانند دانشگاه استنفورد، دانشگاه ییل، انستیتو تکنولوژی ماساچوست، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه نورث وسترن است، و غیره. با توجه به تحقیقات علمی، بیش از 100 مقاله هر سال توسط استادان کالج در SSCI و SCI مجلات، یک دستاورد، همراه با رشد مداوم، است که تثبیت موقعیت بین المللی از کالج منتشر شده است. از سال 2012، جمعیت دانش آموزان در حدود 3،600، همه آنها وعده نخبگان برای پیشرفت فردا می باشد.

در چند سال گذشته، کالج است به طور فعال در ارتقاء علمی و دانشگاهی و در تدوین استراتژی برای بین المللی درگیر، هر دو در نتیجه پیروزی طیف گسترده ای از acclaims از دانشگاه بین المللی است. در سال 2010، کالج NTU مدیریت رسما توسط AACSB بین المللی، یک افتخار است که اقامت کالج پهلو به پهلو از تحقیقات با کیفیت بالا و آموزش و پرورش در میان مدارس کسب و کار در سراسر جهان کمک کرده لایه معتبر شد.

از سال 2010، کالج است به طور فعال راه اندازی مجموعه ای از طرح های برای بین المللی، که شامل امضای یادداشت تفاهم در برنامه های مدرک دوگانه با دانشگاه پکن و دانشگاه فودان از سرزمین اصلی چین و مشارکت با دانشگاه شریک استراتژیک در ایالات متحده و هنگ کنگ از نظر تعمیق همکاری و ترویج به اشتراک گذاری منابع علمی جهانی است. در همین حال، این کالج با شرکت های مشهور داخلی در توسعه اولین بار در جهان مدرسه کسب و کار است که تکنولوژی ابر را به تدریس و یادگیری از طریق ایجاد یک برنامه دانشگاهی در نرم افزار محاسبات ابری گنجانیده همکاری داشته است. در کل، کالج هیچ تلاش قطعات در تلاش برای تقویت جایگاه جهانی خود را در میان مدارس کسب و کار در جهان است.

چشم انداز

چشم انداز ما این است برای تبدیل شدن به یکی از مدارس مدیریت پیشرو در منطقه آسیا و رسیدن به شناخت جهانی برای آموزش و پرورش برجسته و پژوهش آن است.

ماموریت

ماموریت کالج است به پرورش بخش دانشگاهی و کسب و کار از طریق یک اکوسیستم با کیفیت بالا که به تسهیل یادگیری و نوآوری است. این اثرات شامل افزایش یافته است

تاثیر آموزشی
تاثیر علمی
تاثیر بین المللی
تاثیر صنعتی
تاثیر اجتماعی

ارزش های اصلی (TAIDA)

کار گروهی (團隊 合作)
پاسخگویی (負責任)
صداقت (誠信 正直)
سعی و کوشش (勤勉)
جاه طلبی و چشم انداز (抱負 與 遠見)

گرد هم آوردن استعدادهای درجه یک و شرکت ایجاد یک کالج سطح جهانی مدیریت

در حالی که استراتژی کلی این دانشگاه برای بین المللی هدف برای مشارکت دانش آموزان 33٪ (تقریبا 1/3، به طور عمده در سطح کارشناسی) در مطالعات کوتاه مدت خارج از کشور، دانشکده مدیریت مشتاقانه فشار برای مشارکت دانش آموز 100٪ از طریق یک آرایه وسیعی از فرصت تبادل دسترس به آنها.

کالج NTU مدیریت انتظار دارد دانش آموزان خود را برای تبدیل شدن به نه تنها رهبران کسب و کار داخلی اما بسیار پی، پس از حرفه ای کسب و کار در آسیا و دیگر نقاط جهان، شرکت های هدایت از طریق تحولات شرکت های بزرگ و نقشه برداری استراتژیک جهانی، تقویت تاثیر تایوان بر اقتصاد جهان، و افتخار تحصیل خود آلما با دستاوردهای خود، به نوبه خود شهادت به وضعیت کالج NTU مدیریت به عنوان نخست وزیر مدرسه کسب و کار در جهان ماندارین زبان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA های جهانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

Global MBA

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 تایوان Taipei + {تعداد} بیشتر

[+]

[-]

ویدئو ها

NTU Global MBA

تماس

National Taiwan University

آدرس No.1,Sec. 4, Roosevelt Rd., Taipei City 106, Taiwan(R.O.C)
Taipei, تایوان
وب سایت http://exp.management.ntu.edu.tw/en/GMBA
تلفن +886 2 3366 1030