توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشگاه کالج شی چین مدیریت، "دانشکده مدیریت برای کسب و کار". USC به طور فزاینده ای به عنوان یکی از مدارس پیشرو در به رسمیت شناخته شده تایوان با زبان انگلیسی تدریس برنامه (ETP). ما ارائه می دهیم بین المللی کسب و کار در مقطع کارشناسی و درجه کارشناسی ارشد در یک استاندارد بسیار عالی بین المللی برای توسعه و آموزش است که بسیار مربوط به نیازهای حرفه ای شما در آینده است. اگر شما به دنبال برای یک تجربه آموزشی چالش کشیدن و پاداش، این محل برای شما است.

کالج USC مدیریت فراهم می کند زبان انگلیسی تدریس برنامه (ETP) که در تجارت جهانی که آکادمیک جدی و عملا مرتبط است. مدرسه ما روابط نزدیکی با کسب و کار ملی و بین المللی از تمام اندازه ها و در تمام بخش.

در دانشکده مدیریت، دانش آموزان USC را تشویق و آموزش دیده به کارآفرینی و نوآورانه، ارائه فرصت تعامل با مشکلات کسب و کار در دنیای واقعی هم در برنامه های ما و در دادن آموزش حرفه ای ما است. دانشگاه شی چین در تایپه واقع است که در آن اقتصاد منطقه پویا ترین، ما را به استفاده گسترده از سخنرانان مهمان از کسب و کار و صنعت. با انتخاب کالج USC مدیریت شما می توانید مطمئن باشید که شما با شرایط مورد نیاز برای باز کردن درب به حرفه ای هیجان انگیز و با ارزش فارغ التحصیل خواهد شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Shih Chien University

کالج USC از کسب و کار از سال 2009 یک برنامه موفق زبان انگلیسی تدریس (ETP) در بین المللی کسب و کار ارائه کرده است. به عنوان یک مدرسه نوآورانه ما غرور خودمان را در چهره به ... [+]

کالج USC از کسب و کار از سال 2009 یک برنامه موفق زبان انگلیسی تدریس (ETP) در بین المللی کسب و کار ارائه کرده است. به عنوان یک مدرسه نوآورانه ما غرور خودمان را در چهره به چهره آموزش با فن آوری های آنلاین اطمینان دانش آموزان ما در خط مقدم آموزش کسب و کار پیشگام باقی می ماند. ما سخنرانی مبتنی بر دانش و مهارت های جلسات نه تنها به شما دانش کسب و کار مربوطه آموزش، اما شما با مهارت های گسترده تر لازم برای مطالعات علمی خود را و مشاغل آینده تجهیز خواهد شد.... [-]

تایوان تایپه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی