Europe de COM

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Europe de COM ، موسسه مدیریت ارتباطات دانشکده عالی رتبه تونس، خود را به عنوان یک شبکه باز توانمند در ارتباط با مشارکت معتبر و جامع معرفی می کند.

وسیله ارتباطات ضرب و تنوع است. ارتباطات به فناوری و نوآوری متمرکز می شود: این به این معنا است که Europe de COM یک چشم انداز جهانی ارتباطات، یک زندگی باز و مدرسه رویایی فراهم می کند که خود را به طور مداوم ارتقا می دهد.

برای خلاقیت، نوآوری، کار در یک تیم و شناختن تصمیم گیری، مهارت هایی است که در یک مدرسه ارتباطی به شرکت ها و موسسات نیز باز می گردد. تبادل منظم با حرفه آموزش تغذیه برای تعلیم ارتباطات فردا و بیان دانش نظری آنها با مفاهیم عملی.

با تشکر از مهارت های بین فرهنگی قوی و دانش بسیار عالی، فارغ التحصیلان Europe de COM به سمت مواضع مسئولیت در تونس ، اروپا و سایر نقاط جهان پیشرفت خواهند کرد.

یک محیط با کیفیت

با یک پردیس مدرن و دلپذیر، دانشگاه اروپایی در حومه شهر کارتاژ در ساحل دریاچه تونس واقع شده است، در منطقه جدید فعالیت خیرالدین، در نزدیکی Sidi BouSaid، Salammbo و سایت های تاریخی از کارتاژ و 15 دقیقه از فرودگاه تونس کارتاژ.

محوطه دانشگاهی اروپایی دانشگاه تونس شامل کلاس های مجهز به پروژکتور ویدئو و تخته سفید تعاملی، اتصال اینترنت فیبر نوری، اتاق کنفرانس، کتابخانه کلاسیک، آزمایشگاه کامپیوتر بزرگ، کافی نت، یک بیمارستان ها و فضاهای دانشجویی در داخل و خارج از ساختمان.

خدمات:

  • دفتر کارآموزی و مربیگری
  • دفتر کمک خارجی دانشجویی
  • اینترانت دانشجویان
  • کتابخانه مجازی
  • باشگاه دانشجویی و فارغ التحصیلان
  • مرکز همکار ورزشی نزدیک دانشگاه

زندگی وابسته:

کنفرانس ها و پروژه ها:

آموزش و پرورش که نیازهای بازار کار را برآورده می کند

داشتن اولویت در بازار کار و ایجاد هم افزایی بین دانش آموزان و شرکت ها، اولین وظایف Europe de COM تا دانش آموزان ما به عنوان ارتباطگر، به انطباق دادن، به پیش بینی و از دست رفتن تغییرات اقتصادی و اجتماعی.

مشارکت حرفه ای در برنامه های مطالعه ما

در طول تمرینات خود، به عنوان بخشی از سمینارها، آموزش ها و کارگاه های آموزشی، دانش آموزان ما با حرفه ای های حرفه ای بالا، با آنها تبادل نظر می کنند و دانش نظری خود را با شیوه های حرفه ای مقایسه می کنند.

این متخصصان به مدرسه ما دعوت شده اند، می توانند در طول دوره های کارآموزی خود آنها را نظارت کنند و در پایان آموزش خود آنها را استخدام کنند.

در این روحیه، دانش آموزان ما قادر خواهند بود طی سال های آموزش، یک هویت حرفه ای را با نیازهای بازار کار ایجاد کنند.

تحرک دانشجویی در خارج از کشور و مشارکت

همکاری با مدارس اروپایی به دانش آموزان اجازه می دهد تا یک ترم یا سال تحصیلی در خارج از کشور، در یک دانشگاه معتبر یا شرکت مشهور صرف کنند. این امر به آنها امکان می دهد که یک دیدگاه چند فرهنگی از تخصص خود، زمینه باز شدن در جهان، آشنایی با فرهنگ دیگر و استفاده از اعتبار بین المللی داشته باشند.

چند فرهنگی

بستر اروپایی Europe de COM در حال حاضر به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا در محیط بین المللی به تکامل برسند: - برنامه های آموزشی که با همکاری شرکای ما در خارج از کشور توسعه یافته است. - آموزش هایی که استانداردها و استانداردهای مدارس اروپایی را برآورده می کنند.

هر ساله، دانشگاه اروپایی تونس دانشجویان ملیت های مختلف را می پذیرد، که به دانش آموز اجازه می دهد که در یک محیط چند فرهنگی نیز تکامل یابد.

مجوز بین المللی و درجه دو

به منظور اطمینان از پذیرش بین المللی، دیپلم Europe de COM توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی در تونس تأیید شده است، اما همچنین توسط هیئت اعتباربخشی اروپا مدارس عالی (EABHES) تأیید شده است. .

هیئت اعتباربخشی اروپا مدارس تحصیلات عالی (EABHES) یک نهاد اعتباربخشی است که امکان اجرای توصیه های اروپایی در مورد آموزش عالی را که به موجب اعلامیه بولونیا در 19 ژوئن 1999 امکان پذیر است و به مراحل و مقررات واگذار می شود تعریف شده توسط هیئت مدیره

مکان ها

تونس

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 تونس, تونس, تونس

برنامه ها