Sciences Po Tunis

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشارکت ها و اعتبارنامه

انستیتوی مطالعات سیاسی تونس توسعه پروژه های مشارکت معتبر در همکاری با نهادهای بین المللی و سازمان ها از جمله انجمن بین المللی علوم سیاسی، انجمن اروپایی برای دفاع از حقوق بشر، انجمن بین المللی جامعه شناسی و انجمن فرانسوی علوم سیاسی.

کنفرانس ها، جلسات، تبادل و مداخلات از اساتید و کارشناسان در مدرسه با همکاری موسسات، مدارس و دانشگاه شرکای موسسه مطالعات سیاسی تونس سازمان یافته است.

برنامه های موسسه مطالعات سیاسی توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی تونس معتبر، بلکه با EABHES، اعتباربخشی انجمن اروپایی آموزش عالی مدارس، اجازه می دهد به رسمیت شناختن اروپا و بین المللی است.

EABHES بدن مجوز رسمی قادر می سازد که اجرای توصیه های اروپایی در آموزش عالی ناشی از اعلامیه بولونیا از 1999 ژوئن 19 و با روش ها و مقررات تعریف شده توسط هیئت مدیره و موافق است.

تحرک دانش آموزان در خارج از کشور:

آزادی بین المللی است که توسط یک تحرک است که دانش آموزان ما فرصت را به صرف یک ترم یا یک سال در خارج از کشور، در علوم پو در فرانسه و در مدارس و دانشگاه ها شریک در جهان ارائه می دهد مطمئن باشید.

چارچوب اروپا از دانشگاه اجازه می دهد تا دانش آموز به تکامل در یک محیط بین المللی، اجازه می دهد او را به باز کردن به جهان و کشف فرهنگ های دیگر از طریق برنامه در همکاری با شرکای و آموزش منطبق با استانداردها و استانداردهای GRANDES écoles اروپایی ما توسعه یافته است.

هر سال، دانشگاه های اروپایی تونس دانش آموزان از ملیت های مختلف، که اجازه می دهد تا دانش آموز به تکامل هم در یک زمینه چند فرهنگی استقبال می کند.

برنامه های چند رشته ای و آموزش نوآورانه

آموزش چند رشته:

آموزش که در موسسه مطالعات سیاسی تونس به نحوه تشکیل نخبگان که شامل سهام جدید اقتصادی و ژئوپولیتیک از لحظه ای مرتبط است.

آموزش و پرورش است که توسط یک تلاش برای تعالی، فرهنگ و یک رویکرد چند رشته در قانون علوم اجتماعی است که ترکیبی از علوم سیاسی با اقتصاد، مدیریت و اطلاعات ارتباط، پرورش داد.

یک برنامه حرفه ای:

حرفه ای مسئول در آموزش در قالب سخنرانی ها و آموزش های شرکت می کنند، دانش آموزان در طول کارآموزی خود نظارت و جذب آنها در پایان دوره های آموزشی خود را.

تحقیق و نوآوری آموزشی:

در کنار انستیتوی مطالعات سیاسی تونس، مرکز تحقیقات از دانشگاه های اروپایی در تونس ارائه می دهد یک فضا برای تفکر و کار برای استادان پژوهش، دانش آموزان و حرفه که هدف این است برای کمک به اقتصادی جدید، مسائل سیاسی و اجتماعی در تونس و بین المللی .

موسسات و انجمن های موسسه تونس مطالعات سیاسی بین المللی به طور فعال در تحقیق شرکت و یک عنصر مهم از توسعه تشکیل می دهند.

جامعه مدنی، سازمان های غیر دولتی، بنیادها و انجمن نیز به برنامه های مختلف از موسسه مطالعات سیاسی در تونس کمک می کند.

نخبگان، فکر می کنم تانک علوم پو تونس:

"نخبگان" یک آزمایشگاه از ایده های ناشی از انستیتوی مطالعات سیاسی از دانشگاه های اروپایی تونس گروه (برای اولین بار انستیتوی مطالعات سیاسی در تونس) است، در همکاری با شبکه بین المللی علوم سیاسی، "انجمن علوم سیاسی بین المللی" و اول همکاریهای علمی کلاس.

پس از موفقیت کنفرانس بین المللی "فکر انقلاب تونس"، که توسط موسسه مطالعات سیاسی دانشگاه اروپا تونس، در 14 ژانویه سال 2017، اتاق فکر "نخبگان" برای اطمینان از تحقیقات تداوم و پیگیری کار اعلام شد از تم ها از کنفرانس با کمک دانش آموزان، استادان و محققان از موسسه مطالعات سیاسی تونس، و همچنین حرفه ای ها و جامعه مدنی نه تنها به فکر می کنم انقلاب تونس، بلکه به آینده تونس فکر می کنم.

"نخبگان" علاقه مند به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی انقلاب است و به بررسی مسائل مربوط به روند گذار دموکراتیک در ابعاد ملی و بین المللی خود و از منظر داخلی و تطبیقی، از طریق سازمان از کارگاه ها و کارگاه های آموزشی بازتاب هدف بهبود روش و عمل در سیاست های عمومی؛ یک اهرم مهمی برای توسعه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در تونس.

یک محیط با کیفیت

با یک دانشگاه مدرن و دلپذیر، دانشگاه های اروپایی است که در حومه کارتاژ در سواحل دریاچه تونس، واقع در منطقه فعالیت جدید خیر الدین، نزدیک به سیدی BouSaid، سالامبو و سایت های تاریخی از کارتاژ و 15 دقیقه از فرودگاه تونس کارتاژ.

در محوطه دانشگاه از دانشگاه های اروپایی تونس شامل کلاس های درس مجهز به ویدئو پروژکتور و جداول تعاملی، فیبر نوری اتصال به اینترنت، اتاق های کنفرانس، کتابخانه کلاسیک، یک آزمایشگاه کامپیوتر بزرگ، کافی نت، درمانگاه و فضاهای دانشجویی داخل و خارج ساختمان.

خدمات :

  • آموزش و مربیگری دفتر
  • اداره کمک به دانشجویان بین المللی
  • دانش آموزان اینترانت
  • کتابخانه مجازی
  • باشگاه دانشجویی و فارغ التحصیلان
  • شریک مرکز ورزشی در نزدیکی دانشگاه

زندگی انجمنی:

باشگاه دانش آموز فرصت برای درگیر شدن در زندگی دانش آموزان و در زمینه های مختلف ارائه می دهد: پذیرش دانشجویان بین المللی؛ همایش ها؛ محیط بین المللی؛ کسب و کار تاریخ؛ بازدید فرهنگی؛ موسیقی؛ عکاسی ؛ ورزش …

کنفرانس ها و پروژه ها:

به منظور توسعه روح تجزیه و تحلیل و رهبری، مدارس از دانشگاه های اروپایی تونس به طور منظم کنفرانس ها و کارگاه های علمی را سازماندهی کنند. پروژه های کارآفرینی نیز در دانشگاه های اروپایی از تونس و بین المللی در همکاری با مدارس اروپا شرکای دانشگاه سازمان یافته است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • فرانسوی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA en Management des Politiques Publiques

Campus تمام وقت September 2018 تونس Tunis

Le MBA en Management des Politiques Publiques est un programme d’élite spécialisé, ouvert sur le monde contemporain et consacré plus particulièrement à l’étude de la vie politique, de ses acteurs, de ses institutions et de l’action publique. [+]

Durée des études: 2 ans

Durée des stages:

1 ère année: 2 mois 2 ème année: 6 mois Objectifs :

Le MBA en Management des Politiques Publiques est un programme d’élite spécialisé, ouvert sur le monde contemporain et consacré plus particulièrement à l’étude de la vie politique, de ses acteurs, de ses institutions et de l’action publique. Il vise à permettre aux étudiants l’acquisition des outils nécessaires en management et à la gouvernance des pouvoirs publics et prépare ainsi les diplômés à une solide capacité d’analyse et de diagnostic des politiques publiques.

Conditions d’admission :

Le MBA en Management des Politiques Publiques est accessible aux titulaires d’une licence et/ou d’un diplôme équivalent ou supérieur en Droit, en Science Politique, en Relations Internationales, en Economie ainsi que les filières d’administration.... [-]


MBA en Relations Internationales

Campus تمام وقت September 2018 تونس Tunis

Le MBA en Relations Internationales est une formation d’élite spécialisée, ouverte sur le monde contemporain et consacrée plus particulièrement à l’étude de la vie politique de ses acteurs et de ses institutions à l’échelle nationale et surtout internationale. [+]

Durée des études: 2 ans

Durée des stages:

1 ère année: 2 mois 2 ème année: 6 mois Objectifs :

Le MBA en Relations Internationales est une formation d’élite spécialisée, ouverte sur le monde contemporain et consacrée plus particulièrement à l’étude de la vie politique de ses acteurs et de ses institutions à l’échelle nationale et surtout internationale. Elle vise à permettre aux étudiants l’acquisition d’une solide capacité de raisonnement et d’analyse pour développer les capacités de diagnostic et d’analyse nécessaires aux relations et affaires internationales.

Conditions d’admission :

Le MBA en Relations Internationales est accessible aux titulaires d’une licence et/ou d’un diplôme équivalent ou supérieur en Droit, en Science Politique, en Relations Internationales, en Economie ainsi que les filières d’administration.... [-]


ویدئو ها

Université Européenne Tunis

Sciences Po Tunis