توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشارکت ها و اعتبارنامه

انستیتوی مطالعات سیاسی تونس توسعه پروژه های مشارکت معتبر در همکاری با نهادهای بین المللی و سازمان ها از جمله انجمن بین المللی علوم سیاسی، انجمن اروپایی برای دفاع از حقوق بشر، انجمن بین المللی جامعه شناسی و انجمن فرانسوی علوم سیاسی.

کنفرانس ها، جلسات، تبادل و مداخلات از اساتید و کارشناسان در مدرسه با همکاری موسسات، مدارس و دانشگاه شرکای موسسه مطالعات سیاسی تونس سازمان یافته است.

برنامه های موسسه مطالعات سیاسی توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی تونس معتبر، بلکه با EABHES، اعتباربخشی انجمن اروپایی آموزش عالی مدارس، اجازه می دهد به رسمیت شناختن اروپا و بین المللی است.

EABHES بدن مجوز رسمی قادر می سازد که اجرای توصیه های اروپایی در آموزش عالی ناشی از اعلامیه بولونیا از 1999 ژوئن 19 و با روش ها و مقررات تعریف شده توسط هیئت مدیره و موافق است.

تحرک دانش آموزان در خارج از کشور:

آزادی بین المللی است که توسط یک تحرک است که دانش آموزان ما فرصت را به صرف یک ترم یا یک سال در خارج از کشور، در علوم پو در فرانسه و در مدارس و دانشگاه ها شریک در جهان ارائه می دهد مطمئن باشید.

چارچوب اروپا از دانشگاه اجازه می دهد تا دانش آموز به تکامل در یک محیط بین المللی، اجازه می دهد او را به باز کردن به جهان و کشف فرهنگ های دیگر از طریق برنامه در همکاری با شرکای و آموزش منطبق با استانداردها و استانداردهای GRANDES écoles اروپایی ما توسعه یافته است.

هر سال، دانشگاه های اروپایی تونس دانش آموزان از ملیت های مختلف، که اجازه می دهد تا دانش آموز به تکامل هم در یک زمینه چند فرهنگی استقبال می کند.

برنامه های چند رشته ای و آموزش نوآورانه

آموزش چند رشته:

آموزش که در موسسه مطالعات سیاسی تونس به نحوه تشکیل نخبگان که شامل سهام جدید اقتصادی و ژئوپولیتیک از لحظه ای مرتبط است.

آموزش و پرورش است که توسط یک تلاش برای تعالی، فرهنگ و یک رویکرد چند رشته در قانون علوم اجتماعی است که ترکیبی از علوم سیاسی با اقتصاد، مدیریت و اطلاعات ارتباط، پرورش داد.

یک برنامه حرفه ای:

حرفه ای مسئول در آموزش در قالب سخنرانی ها و آموزش های شرکت می کنند، دانش آموزان در طول کارآموزی خود نظارت و جذب آنها در پایان دوره های آموزشی خود را.

تحقیق و نوآوری آموزشی:

در کنار انستیتوی مطالعات سیاسی تونس، مرکز تحقیقات از دانشگاه های اروپایی در تونس ارائه می دهد یک فضا برای تفکر و کار برای استادان پژوهش، دانش آموزان و حرفه که هدف این است برای کمک به اقتصادی جدید، مسائل سیاسی و اجتماعی در تونس و بین المللی .

موسسات و انجمن های موسسه تونس مطالعات سیاسی بین المللی به طور فعال در تحقیق شرکت و یک عنصر مهم از توسعه تشکیل می دهند.

جامعه مدنی، سازمان های غیر دولتی، بنیادها و انجمن نیز به برنامه های مختلف از موسسه مطالعات سیاسی در تونس کمک می کند.

نخبگان، فکر می کنم تانک علوم پو تونس:

"نخبگان" یک آزمایشگاه از ایده های ناشی از انستیتوی مطالعات سیاسی از دانشگاه های اروپایی تونس گروه (برای اولین بار انستیتوی مطالعات سیاسی در تونس) است، در همکاری با شبکه بین المللی علوم سیاسی، "انجمن علوم سیاسی بین المللی" و اول همکاریهای علمی کلاس.

پس از موفقیت کنفرانس بین المللی "فکر انقلاب تونس"، که توسط موسسه مطالعات سیاسی دانشگاه اروپا تونس، در 14 ژانویه سال 2017، اتاق فکر "نخبگان" برای اطمینان از تحقیقات تداوم و پیگیری کار اعلام شد از تم ها از کنفرانس با کمک دانش آموزان، استادان و محققان از موسسه مطالعات سیاسی تونس، و همچنین حرفه ای ها و جامعه مدنی نه تنها به فکر می کنم انقلاب تونس، بلکه به آینده تونس فکر می کنم.

"نخبگان" علاقه مند به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی انقلاب است و به بررسی مسائل مربوط به روند گذار دموکراتیک در ابعاد ملی و بین المللی خود و از منظر داخلی و تطبیقی، از طریق سازمان از کارگاه ها و کارگاه های آموزشی بازتاب هدف بهبود روش و عمل در سیاست های عمومی؛ یک اهرم مهمی برای توسعه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در تونس.

یک محیط با کیفیت

با یک دانشگاه مدرن و دلپذیر، دانشگاه های اروپایی است که در حومه کارتاژ در سواحل دریاچه تونس، واقع در منطقه فعالیت جدید خیر الدین، نزدیک به سیدی BouSaid، سالامبو و سایت های تاریخی از کارتاژ و 15 دقیقه از فرودگاه تونس کارتاژ.

در محوطه دانشگاه از دانشگاه های اروپایی تونس شامل کلاس های درس مجهز به ویدئو پروژکتور و جداول تعاملی، فیبر نوری اتصال به اینترنت، اتاق های کنفرانس، کتابخانه کلاسیک، یک آزمایشگاه کامپیوتر بزرگ، کافی نت، درمانگاه و فضاهای دانشجویی داخل و خارج ساختمان.

خدمات :

  • آموزش و مربیگری دفتر
  • اداره کمک به دانشجویان بین المللی
  • دانش آموزان اینترانت
  • کتابخانه مجازی
  • باشگاه دانشجویی و فارغ التحصیلان
  • شریک مرکز ورزشی در نزدیکی دانشگاه

زندگی انجمنی:

باشگاه دانش آموز فرصت برای درگیر شدن در زندگی دانش آموزان و در زمینه های مختلف ارائه می دهد: پذیرش دانشجویان بین المللی؛ همایش ها؛ محیط بین المللی؛ کسب و کار تاریخ؛ بازدید فرهنگی؛ موسیقی؛ عکاسی ؛ ورزش …

کنفرانس ها و پروژه ها:

به منظور توسعه روح تجزیه و تحلیل و رهبری، مدارس از دانشگاه های اروپایی تونس به طور منظم کنفرانس ها و کارگاه های علمی را سازماندهی کنند. پروژه های کارآفرینی نیز در دانشگاه های اروپایی از تونس و بین المللی در همکاری با مدارس اروپا شرکای دانشگاه سازمان یافته است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Sciences Po Tunis

MBA در روابط بین الملل، یک تشکیلات تخصصی نخبه است که به جهان معاصر باز می شود و بیشتر به مطالعه زندگی سیاسی بازیگران و نهادهای آن در سطح ملی و به ویژه بین المللی اختصاص ی ... [+]

مدت مطالعه: 2 سال

مدت کارآموزی:

سال اول: 2 ماهسال دوم: 6 ماهاهداف:

MBA در روابط بین الملل ، یک تشکیلات تخصصی نخبه است که به جهان معاصر باز می شود و بیشتر به مطالعه زندگی سیاسی بازیگران و نهادهای آن در سطح ملی و به ویژه بین المللی اختصاص یافته است. هدف از آن این است که دانش آموزان بتوانند توانایی استدلالی و تحلیلی قوی برای توسعه توانایی های تشخیصی و تحلیلی مورد نیاز برای روابط بین الملل و کسب و کار را فراهم کنند.... [-]

تونس
سپتامبر 2020
فرانسوی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Sciences Po Tunis

MBA در مدیریت سیاست های عمومی یک برنامه نخبه تخصصی است که به جهان معاصر باز می شود و به ویژه برای مطالعه زندگی سیاسی، بازیگران، نهادها و اقدامات عمومی آن اختصاص داده شده ... [+]

مدت مطالعه: 2 سال

مدت کارآموزی:

سال اول: 2 ماهسال دوم: 6 ماهاهداف:

MBA در مدیریت سیاست های عمومی یک برنامه نخبه تخصصی است که به جهان معاصر باز می شود و به ویژه برای مطالعه زندگی سیاسی، بازیگران، نهادها و اقدامات عمومی آن اختصاص داده شده است. هدف از آن این است که دانش آموزان بتوانند ابزار لازم را در مدیریت و حکمرانی مقامات دولتی بدست آورند و بدین ترتیب فارغ التحصیلان را برای یک ظرفیت جامع برای تجزیه و تحلیل و تشخیص سیاست های عمومی آماده می کنند.... [-]

تونس
سپتامبر 2020
فرانسوی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Université Européenne Tunis

Sciences Po Tunis