European Institute of Applied Science and Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) یکی از جدیدترین و مدرنترین موسسات آموزشی در جمهوری چک می باشد. پس از تأسیس شرکت در سال 2011، هجوم مداوم دانشجویان را جذب کنید. شهرت خود را به عنوان یک موسسه آموزشی درجه اول به دست آورید. واقع در مرکز پراگ.

• به عنوان یک موسسه نوآورانه که به طور مداوم در ارائه خدمات برجسته و پشتیبانی از دانش آموزان خود را بهبود می بخشد.

• تمام مطالعات دانشگاهی باید ظرف 48 ساعت بازخورد دریافت کنند. هر دانش آموز دارای یک معلم برای مشورت با هر گونه مسائل و پرسش ها (هر دو علمی و حرفه ای).

موسسه معتبر موسسه معتبر اعتباربخشی UKIC (اعتباربخشی برای مدارس بین المللی، کالج ها

• MBA اجرایی

• MBA در گردشگری، مهمانداری و مدیریت رویداد

• MBA در توسعه املاک و مستغلات

• MBA در بهداشت و درمان

ما بر پیشرفت حرفه ای دانشجویان بین المللی تمرکز داریم که در نتیجه ارائه تمامی دوره های زبان انگلیسی است.

تحقیق از سال 2013، شعبه ما به نام موسسه تحقیقاتی CBU کنفرانس بین المللی سالانه را که در حال حاضر در Thomson Reuters - Web of Science Core Database و Proquest برگزار می شود، سازماندهی می کند. مدرسان در Scopus و Thomson Reuters در ژورنال های مختلف و تخصص های مختلف (مانند اقتصاد، مهندسی، علوم طبیعی و غیره) در مجلات Scopus و Thomson Reuters منتشر می کنند. از جمله کنفرانس، چهار مجله تحقیقاتی منتشر شده در Google Scholar، DOAJ، EBSCO، CrossRef و سایر پایگاه های داده را منتشر می کنیم. ما از دسترسی آزاد و استفاده از مجله Open Journal پشتیبانی می کنیم. استادان اکثریت استادان ما، متخصصانی هستند که دارای تخصص حرفه ای و / یا تجربه تحقیقاتی هستند، متعهد به کارایی هستند که به این معنی است که در تدریس آنها همواره جاری و موضعی هستند. این به ویژه برای دانش آموزان در برنامه های حرفه ای ما (MBA و DBA) بسیار مهم است. دانش آموزان E-Learning به Matrix NEO و Netventic LMS دسترسی دارند، سیستم پیشرفته مبتنی بر ابر مبتنی بر ابر ما برای سخنرانی های آنلاین / نیمه وقت / تمام وقت استفاده می کنیم.

• در طیف گسترده ای از زبان ها ارائه شده است. به طور کامل در دستگاه های تلفن همراه و تبلت خوانده می شود.

• کاربر پسند محیط برای خواندن اسناد، نمایش ویدئو و یا پخش صوتی.

• از جمله توابع، کنفرانس وب، پیام، کتابخانه منابع، ابزارهای همکاری، شبکه های اجتماعی، ادغام با Google Drive یا iCalender، مدیریت آسان و غیره

مکان ها

پراگ

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 پراگ, پراگ, جمهوری چک
تلفن
+420 608 118 311