European Institute of Applied Science and Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

European Institute of Applied Science and Management (دانشگاه مرکزی سابق بوهمیا) در بین جدیدترین و مدرن ترین موسسات آموزشی خصوصی جمهوری چک قرار دارد. جذب هجوم مداوم دانشجویان جدید از زمان تأسیس در سال 2011. به شهرت آن به عنوان یک مؤسسه آموزشی درجه یک گواهی می دهد.

· به عنوان یک مؤسسه نوآورانه که بطور مداوم در ارائه خدمات و پشتیبانی برجسته به دانشجویان ما رونق دارد.

· کلیه سوالات دانشگاهی باید ظرف 48 ساعت بازخورد دریافت کنند. هر دانش آموز دارای یک مدرس شخصی است که می تواند در مورد هرگونه مسائل و سؤالات (اعم از علمی و حرفه ای) مشورت کند.

موسسه معتبر و برنامه های مطالعاتی

ما توسط آژانس معتبر معتبر ASIC در انگلستان (سرویس اعتبار سنجی برای مدارس بین المللی ، کالج ها و دانشگاه ها) معتبر هستیم. اعتباربخشی ASIC یک استاندارد آموزشی است که عبارتند از:

· تأیید شده توسط Ofsted ، شورای اعتباربخشی عالی در انگلستان

· به رسمیت شناخته شده توسط دفتر خانه دولت انگلیس

· عضو BQF (بنیاد کیفیت انگلیس)

· یک شرکت وابسته ENQA (شبکه اروپایی برای تضمین کیفیت)

· عضو NARIC (مراکز ملی اطلاع رسانی دانشگاهی)

· ASIC مورد ارزیابی قرار گرفت و الزامات ISO9001: 2015 را دریافت کرد که یک گواهینامه برای محدوده زیر "اعتبار سنجی مؤسسات آموزش در انگلیس و در سراسر جهان"

ما عضو QISAN (شبکه بین المللی مطالعه کیفیت بین المللی) هستیم. در حال حاضر ما برنامه های جدید لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهیم.

استانداردهای فارغ التحصیلان

ما از رویکرد انتقادی و تفکر تحلیلی در بین دانش آموزان در محیط میان رشته ای و نوآورانه پشتیبانی می کنیم که در آن تنها ثابت تغییر دائمی است. بنابراین ، هدف ما این است که فارغ التحصیلان با دیدگاه پیچیده جهانی ، بین فرهنگی ، که قادر به جمع آوری سریع و تجزیه و تحلیل اطلاعات هستند ، که قادر به ایجاد ، پیاده سازی و مدیریت تغییرات در زندگی شخصی و مرتبط با کار هستند. فارغ التحصیلان معمولی یک بازیکن تیم ارزشمند با توانایی های رهبری هستند.

ما در EIASM طیف گسترده ای از تخصص ها را به شما پیشنهاد می دهیم تا مدرک MBA خود را به طور کامل با اهداف و اهداف شغلی خود تراز کنید. این همچنین می تواند یک فرصت بزرگ برای بیرون رفتن از منطقه راحتی شما و توسعه خود در مناطق جدید باشد. در زیر می توانید لیستی از تخصص های ارائه شده در EIASM را مشاهده کنید.

  • MBA اجرایی
  • MBA در امور مالی
  • MBA در مراقبت های بهداشتی
  • MBA در املاک و مستغلات و توسعه
  • MBA در جهانگردی ، مهمان نوازی و مدیریت رویداد
  • MBA در مدیریت منابع طبیعی

ما بر پیشرفت حرفه ای دانشجویان بین المللی تمرکز داریم که در نتیجه ارائه تمامی دوره های زبان انگلیسی است.

تحقیقات از سال 2013 شعبه ما موسوم به CBU موسسه تحقیقاتی سالانه کنفرانس بین المللی سالانه را که در تامسون رویترز نمایه می شود ، برگزار می کند - بانک اطلاعات وب هسته علوم و Proquest. استادان در Scopus و Thomson رویترز مجلات را در بسیاری از زمینه ها و تخصص ها (به عنوان مثال اقتصاد ، مهندسی ، علوم طبیعی و غیره) رتبه بندی می کنند. از جمله کنفرانس ، ما چهار مجله پژوهشی را منتشر می کنیم که در Google Scholar ، DOAJ ، EBSCO ، CrossRef و سایر بانکهای اطلاعاتی فهرست بندی شده اند. ما از دسترسی آزاد پشتیبانی می کنیم و از سیستم Open Journal System استفاده می کنیم. مدرسین اکثریت قریب به اتفاق استادان ما دارای تجربه های گسترده حرفه ای و یا تحقیقاتی هستند که متعهد به عملی هستند و این بدان معنی است که آنها در تدریس خود به طور مداوم جاری و موضوعی هستند. این امر به ویژه برای دانشجویان در برنامه های مدرک حرفه ای ما (MBA و DBA) بسیار مهم است. دانشجویان آموزش الکترونیکی به Matrix NEO و Netventic LMS ، پیشرفته ترین سیستم یادگیری الکترونیکی مبتنی بر ابر که برای سخنرانی های خطی / پاره وقت / تمام وقت استفاده می کنیم ، دسترسی دارند.

در طیف گسترده ای از زبان ها ارائه شده است. کاملاً در دستگاه های موبایل و تبلت خوانده می شود.

• کاربر پسند محیط برای خواندن اسناد، نمایش ویدئو و یا پخش صوتی.

از جمله توابع دیگر ، کنفرانس وب ، پیام رسانی ، کتابخانه منابع ، ابزارهای همکاری ، شبکه های اجتماعی ، ادغام با Google Drive یا iCalender ، مدیریت آسان و غیره.

مکان ها

پراگ

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 پراگ, پراگ, جمهوری چک
تلفن
+420 608 118 311

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید