Aros Business Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

AROS ACADEMY BUSINESS - مینی MBA و آموزش

هدف ما پایان دادن به آموزش رهبری تولید انبوه قرار داده و به جای ما طراحی کوتاه MBA آموزش رهبری، که ایجاد یک تغییر قابل توجه - برای شما و برای محل کار شما.

برنامه های MBA کوتاه ما
پیشنهاد ما دو برنامه کوتاه MBA Aros Mini MBA و ABA مینی MBA.

ما مطمئن هستیم که شما مایل به ما خواهد بود
شما احتمالا تعداد زیادی از آموزش رهبری هیجان انگیز که در آن شما ارتقا بازگشت و تماس شارژ به کار حضور داشتهام. اما چه مقدار از این آموزش یک تغییر ماندگار را برای شما ایجاد کرده است؟ اگر شما به دنبال آمار، آن را بسیار کم است.

در آکادمی کسب و کار عروس، ما پرشور در مورد ایجاد این تغییر هستند - پس از آن را حس می کند برای شما به صرف زمان در یک MBA کوتاه، و پس از آن را حس می کند برای محل کار که شما می فرستد. ما آن را ایجاد با هر دو اندازه بزرگ و کوچک - و برخی از آنها حتی به طور کامل به شما نامرئی است.

دلیل انتخاب MBA کوتاه؟
اجازه دهید ابتدا ایجاد یک MBA کوتاه یک MBA نیست. البته، یک وسوسه است که می گویند. کلمه "کوتاه می گوید:" کاملا آشکارا که ما در برخورد با یک مدل کوتاه، متراکم و ساده شده از یک MBA. مدرک MBA معمولا دو سال طول می کشد، در حالی که MBA کوتاه معمولا شش ماه طول می کشد.

مدرک MBA کوتاه است که در کارکنان که نیاز به افزایش دانش و ابزار خود را در مدیریت هدف است، اما قصد ندارد به یک MBA یا دیپلم مدیریت (با توجه به زمان، پول و یا تمایل) - حداقل نه در حال حاضر. این می تواند رهبران با تجربه مدیریت گسترده، و می توان آن افرادی که می خواهم را به مرحله بعدی و اشغال یک موقعیت مدیریت در آینده است.

مهم ترین چیز ماهر استادان (واقعا ماهر) که در عشق با زمینه های خود را می باشد
به یک مربی ماهر در گزارشها به کوتاه ما باید تخصص رهبری حرفه ای، بدون شک در مورد آن را دارند. که ما بیش از 40 استادان، بدیهی است، در حالی که در میان کارشناسان برجسته در این زمینه خود را در همان زمان.

اما ما تقاضای بیشتر از آنها را! آنها باید پرشور در مورد آنچه آنها آموزش می شود، به طوری که آنها می توانید از شرکت کنندگان را به کمال می کنند. و پس از آن باید تسهیل ماهر که می توانید چالش خود را ببینید و ارتباط این ماده دقیقا شما باشد. شاید به همین دلیل 97.9٪ از دانش آموزان ما بر این باورند که استاد "خوب" یا "بسیار خوب" بود در تنظیم مینی MBA به طور خاص برای آنها. شکل ما نسبتا افتخار است، چرا که آن را آسان به دست نخواهد یافت.

ما قول می دهم که MBA کوتاه به مشکلات و چالش های خود را سفارشی
در عروس ما بسیار در برابر اجرا از معمول با مواد قدیمی هستند. ما باور داریم که شما را به بیشتر از دریافت خود را مینی MBAاگر این نظریه را به چشم انداز از مشکلات شما در زندگی روزمره خود روبرو می شوند، و این که موارد مربوط به خط خود را از کار مربوط است. بنابراین، شما یک E-دوره کوتاه در یادگیری قبل از آغاز MBA کوتاه دریافت خواهید کرد. و ما شما را یک پرسشنامه در مورد مفروضات و چالش های خود را ارسال، به طوری که مربی و کارشناسان ما می توانید مواد البته به نیازهای دقیق خود را سفارشی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • دانمارکی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA عروس کوتاه

Campus تمام وقت September 2018 دانمارک Copenhagen

یک مینی MBA فرصت را برای شما به گسترش دیدگاه خود را به عنوان یک رهبر که در آن شما خواهد شد به رشته MBA کلاسیک معرفی شده است. ما با یکی از متفکران پیشرو در مدیریت، استاد استین هیلدبرانت همکاری. از آنجا که آن را به الزامات یک MBA می آید، او همه را می داند. او مطمئن است به گنجاندن اصول MBA سنتی به MBA کوتاه ما ساخته شده است. بنابراین، ما با افتخار می توان گفت که عروس کوتاه MBA دارای سطح حرفه ای، شایسته نام MBA. [+]

عروس کوتاه MBA

اجازه دهید استاد استین هیلدبرانت شما از طریق رشته های MBA استاد استین هیلدبرانت است که احتمالا نام مشهور ترین دانمارک که آن را به مدیریت است. بنابراین تصادفی نیست که آن را به او بود از ما خواسته برای طراحی است عروس کوتاه MBA.

هیلدبرانت بلوک های ساختمان گذاشته شده است، انتخاب محتوای اصلی و برخی از مربیان شایسته ترین دستچین. با هم، ما فرایند یادگیری بلند پروازانه که هر دو به شما می دهد دانش حرفه ای و عملی مدیریت، و تضمین توسعه شخصی خود را به عنوان یک رهبر را طراحی کرده اند.... [-]


MBA کوتاه ABA

Campus تمام وقت September 2018 دانمارک Copenhagen

ABA کوتاه MBA است که احتمالا جاه طلبانه ترین کوتاه MBA در دانمارک. این برنامه رهبری آموزش به شما معرفی رشته MBA کلاسیک در حالی که به شما آخرین در مدیریت است. همچنین شما می خواهد یک عضو از رهبران ABA باشگاه، که در آن شما به عنوان یک عضو به طور خودکار دسترسی آزاد به سخنرانی منحصر به فرد، کلاس های کارشناسی ارشد و شبکههای رسیدن است. [+]

ABA کوتاه MBA

ABA کوتاه MBA احتمالا جاه طلبانه ترین کوتاه MBA در دانمارک. این برنامه رهبری آموزش به شما معرفی رشته MBA کلاسیک در حالی که به شما آخرین در مدیریت است. همچنین شما می خواهد یک عضو از رهبران ABA باشگاه، که در آن شما به عنوان یک عضو به طور خودکار دسترسی آزاد به سخنرانی منحصر به فرد، کلاس های کارشناسی ارشد و شبکههای رسیدن است.

6 بهترین دلایل به یک ABA کوتاه MBA!

شما دریافت می کنید بسیار بلند پروازانه کوتاه MBA در همکاری با کارشناسان مدیریت منجر توسعه شما یک آموزش و پرورش 6 ماه رهبری از متشکل از روز آموزش فشرده، آموزش الکترونیکی، تمرینات و در امتحان نهایی آموزش و پرورش رهبری را به شما معرفی رشته MBA کلاسیک و شما فراهم می کند با اطلاعات اضافی درباره مدیریت آینده شما را تبدیل به یک عضو از رهبران ABA منحصر به فرد باشگاه برنامه درسی به طور کامل شامل ادبیات از نویسندگان و محققان محترم! علاوه بر این، آن است که به طور عمده به دانمارکی شما یک از MBA کوتاه که در توسعه شخصی خود را به عنوان یک رهبر، تمرکز دارد. ... [-]

تماس

Aros Business Academy

آدرس Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, دانمارک