توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

Aros Business Academy - مینی MBA و آموزش

هدف ما پایان دادن به آموزش های رهبری تولید انبوه است و در عوض ما آموزش های رهبری مینی MBA را طراحی می کنیم که تغییر قابل توجهی را برای شما و برای محل کار شما ایجاد می کند.

مینی بین المللی مؤسسه
ما به شما پیشنهاد می دهیم مینی بین المللی مؤسسه ، که به طور کامل آنلاین مینی MBA است.

ما مطمئن هستیم که شما به ما علاقه مند خواهید شد
شما احتمالا در بسیاری از آموزش های رهبری هیجان انگیز حضور پیدا کرده اید که در آن شما دوباره به کار بازگشته اید و دوباره کار می کنید. اما چه مقدار از این تمرین یک تغییر پایدار برای شما ایجاد کرده است؟ اگر آمار را دنبال کنید، بسیار کم است. در Aros Business Academy ما در مورد ایجاد این تغییرات پرشور هستیم - بنابراین برای شما وقت ملاقات در مینی مؤسس را حس می کند، بنابراین برای محل کار که به شما ارسال می کند، منطقی است. ما آن را با اقدامات بزرگ و کوچک ایجاد می کنیم - و بعضی از آنها حتی برای شما کاملا نامرئی هستند.

چرا مینی MBA را انتخاب می کنید؟
ابتدا بگذارید که مینی MBA یک MBA نیست. البته، یک نفر وسوسه می شود بگوید. کلمه "مینی" کاملا آشکارا می گوید که ما با یک نسخه کوتاه، متراکم و ساده از MBA برخورد می کنیم. یک MBA به طور معمول طول می کشد دو سال، در حالی که مینی MBA معمولا شش ماه طول می کشد. یک مینی مؤسسه برای کارکنانی که نیاز به ارتقای دانش و ابزار خود در مدیریت دارند، قصد ندارد مدرک MBA یا مدرک مدیریتی (به دلیل زمان، پول یا تمایل) را به حداقل برساند. این می تواند رهبران با تجربه مدیریت گسترده باشد، و می تواند افرادی باشد که می خواهند قدم بعدی و موقعیت مدیریت در آینده را بگیرند.

مهم ترین چیز این است که استادان ماهر (واقعا ماهر) هستند که در زمینه های خود عاشق هستند
برای داشتن یک مربی ماهر در مینی مؤسسات ما باید مهارت رهبری حرفه ای داشته باشید، بدون تردید در مورد آن. بدیهی است که بیش از 40 سخنران، در حالی که در میان کارشناسان برجسته در زمینه خود در همان زمان هستند. اما ما از آنها بیشتر تقاضا می کنیم! آنها باید در مورد آنچه که آنها می آموزند، پرشور باشند، بنابراین می توانند شرکت کنندگان را به طور کامل درگیر کنند. و سپس آنها باید تسهیل کننده ماهر باشند که می توانند چالش شما را ببینند و این ماده را دقیقا به شما مرتبط سازند. شاید به همین دلیل 97.9 درصد از دانش آموزان ما معتقدند که استاد در "تنظیم" مینی MBA به طور خاص برای آنها "خوب" یا "بسیار خوب" است. رقمی که ما نسبتا افتخار می کنیم زیرا دستیابی به آن آسان نیست. ما دو برنامه مینی MBA Aros Mini MBA و ABA Mini MBA را ارائه می دهیم . ما همچنین Mini MBA را در آلمان (Deutschland) ارائه می دهیم .

ما قول می دهیم که Mini MBA به مشکلات و چالش های شما بستگی دارد
در Aros، ما بسیار با رعایت روال با همان مواد قدیمی مواجه هستیم. ما بر این باوریم که شما بیشتر از مینی مؤسسۀ MBA خود استفاده می کنید، اگر این نظریه را از نظر مشکلی که در زندگی روزمره شما رخ می دهد قرار دهید و موارد مربوط به خط مشی کار شما باشد. بنابراین، قبل از شروع مینی MBA، یک دوره کوتاه الکترونیکی در یادگیری دریافت خواهید کرد. و ما به شما یک پرس و جو در مورد مفروضات و چالش های شما ارسال می کنیم، بنابراین مربی و متخصصان ما می توانند مواد آموزشی را به دلایل دقیق خود سفارشی کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • دانمارکی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Aros Business Academy

مینی بینالمللی بینالمللی احتمالا بلندپروازترین مینی مؤسسه در جهان است. برنامه آموزش رهبری شما را به رشته های MBA کلاسیک معرفی می کند در حالی که به شما آخرین مدرک را ارائه ... [+]

مینی بین المللی (آنلاین)

ABA Mini MBA، احتمالا بلندپروازانه ترین مینی MBA در دانمارک است. برنامه آموزش رهبری شما را به رشته های MBA کلاسیک معرفی می کند در حالی که به شما آخرین مدرک را ارائه می دهد. شما همچنین می توانید عضو باشگاه رهبران ABA شوید، جایی که به عنوان یک عضو به طور خودکار دسترسی آزاد به سخنرانی های منحصر به فرد، کلاس های کارشناسی ارشد و رویدادهای شبکه را خواهید داشت.

6 بهترین دلیل برای گرفتن ABA Mini MBA!... [-]

دانمارک کپنهاگ
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,دانمارکی
پاره وقت
1 - 6 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Aros Business Academy

یک مینی MBA فرصت شغلی برای گسترش چشم انداز شما به عنوان یک رهبر است که در آن شما به رشته های MBA کلاسی معرفی خواهید شد. پروفسور استین هیلدبراندت با یکی از متخصصان پیشرو د ... [+]

مینی بین المللی (آنلاین)

پروفسور استن هیلدرواندت اجازه دهید از طریق رشته های MBA به شما راهنمایی کند پروفسور استین هیلدبراند، احتمالا نام مشهور دانمارکی است که به مدیریت می آید. بنابراین، هیچ تصادفی نیست که ما از او خواسته بودیم Aros Mini MBA را طراحی کنیم.

هیلدبراندت بلوک های ساختمان را در بر گرفته است، محتوای اصلی را انتخاب کرده و بعضی از مربیان معتبر را به صورت دستی انتخاب کرده است. با هم، ما یک فرایند یادگیری بلند پروازانه ای را طراحی کرده ایم که هر دو دانش و مهارت عملی شما را از مدیریت می دهد و پیشرفت شخصی خود را به عنوان یک رهبر تضمین می کند.... [-]

دانمارک کپنهاگ
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,دانمارکی
پاره وقت
1 - 6 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Aros Business Academy
Address
Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 کپنهاگ, دانمارک