توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد مدرسه

MSM در هلند تاسیس شد، ریشه های خود را که قدمت آن به سال 1952 و ارائه شده است برنامه EMBA خود را در رومانی از سال 2010. مدرسه ماستریخت مدیریت، که 60 سالگرد خود را در سال 2012 جشن، ریشه در موسسه علوم مدیریت در دانشگاه فنی در دلفت، قدمت آن به 1952. در سال 1989، مدرسه نقل مکان به شهرستان تاریخی ماستریخت و در سال 1993 نام خود را تغییر به مدرسه ماستریخت مدیریت. به عنوان یک بازیکن کلیدی در زمینه آموزش و پرورش جهانی، MSM یکی از مدارس مدیریت چند که به طور سیستماتیک ترکیب آموزش، کمک های فنی و پژوهش در خدمات حرفه ای آن است. با بیش از 2000 دانش آموزان در سال از فارغ التحصیلی در بیش از 20 کشور، MSM بزرگترین و بین المللی ترین مدرسه کسب و کار در هلند است. MSM ارائه می دهد توسعه MBA آن، در سراسر جهان با همکاری با موسسات آموزشی احترام در هر بازار محلی است. دورا Surugiu، آدریان Stanciu از و الیور اولسون: مدرسه ماستریخت مدیریت رومانی توسط برخی از Romania`s رهبران آموزشی محترم ترین دهه گذشته ساخته شده است.

به عنوان یکی از نهادهای کلیدی آموزش و پرورش جهانی، ما باید بیش از 2،000 دانش آموزان فارغ التحصیل هر سال در بیش از 20 کشور جهان است. انواع برنامه های توسعه ما برای نمایش بین المللی MSM در کسب و کار / تحقیقات قابل توجهی است - برنامه های موجود در سه قاره (اروپا، آسیا و آفریقا) است. MSM است، در نتیجه، بزرگترین و بین المللی ترین مدرسه کسب و کار فعال در رومانی.

بیانیه ماموریت مدرسه ماستریخت مدیریت رومانی:

ما در هر دانش آموز را تشخیص جرقه درونی، ما پس از ارائه دانش و تقویت شخصیت با آوردن دانش آموزان همراه با استادان و همسالان که ارزش های ما به اشتراک بگذارید، به طوری که در پایان به فارغ التحصیلان عوامل تغییر کسب و کار ما و نیاز جامعه تبدیل شده است.

ارزش های:

این مدرسه افراد که دارای ارزش های به اشتراک گذاری گرد هم می آورد: صداقت، باز بودن به خود منعکس کننده، ثابت نیاز به خود توسعه، احترام به جامعه، خوش بینی فعال، و شجاعت برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.

ما ایجاد خواهد کرد تغییر عوامل با ارائه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است که در نتایج یادگیری زیر پایه: متا نتایج یادگیری

ارزیابی جامع (HA) مسئولیت شخصی (PR) نگرش رهبری (LA) سیستم ها و تفکر استراتژیک (SST) کار گروهی و همکاری (TWC)

نتایج محتوای دوره

مدیریت کسب و کار (B) توسعه بازار (M) توسعه مردم (P) استراتژی کسب و کار (S) تصمیم گیری در بازارهای در حال تحول (E)

تعریف عامل تغییر

موفقیت ما در ایجاد تغییر عوامل خواهد شد با اندازه گیری دانشجویان و فارغ التحصیلان ما در برابر کیفیت زیر تعیین می شود:

خودمختار (PR، LA) به چالش می کشد وضع موجود (LA، HA) داشتن یک تغییر رفتار (PR، LA، P) توانایی تجزیه و تحلیل محیط زیست (HA، SST، E) قادر به درک تفاوت در موقعیت های مختلف (SST، B) به دنبال حقیقت (HA، SST) یک چشم انداز (HA، SST، LA، S، M) پیگیری بی وقفه اهداف در برابر مخالفت (S، LA، E) شجاعت برای عمل (PR، LA) درگیر دیگران (TWC، P، LA)

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

2 سال، پاره وقت برنامه MSM رومانی EMBA فراهم می کند دولت از هنر، آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار به متخصصان نیمه حرفه ای را با هدف پیشبرد دانش و عملکرد خو ... [+]

برنامه MBA اجرایی 2 سال، پاره وقت برنامه MSM رومانی EMBA فراهم می کند دولت از هنر، آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار به متخصصان نیمه حرفه ای را با هدف پیشبرد دانش و عملکرد خود را از مدیریت و به آنها آموزش به رهبری در یک پویا محیط کسب و کار جهانی است.

EMBA است که به طور مشترک توسط MSM و انجمن بخارست MSM را در یک فرمت آخر هفته ارائه شده است. این برنامه توسط اعضای هیات علمی و کارکنان که توانستهاند با موفقیت و در مدارس کسب و کار به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان در طول دهه گذشته آموخته تسهیل می شود. درجه اعطا بر شرکت کنندگان موفق خواهد شد تنها با MSM تعلق می گیرد.... [-]

رومانی Bucharest
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی