توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Aalto Executive Academy Education

آکادمی آموزش عالی Aalto (Aalto EE) ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه توسعه اجرایی، با استفاده از نقاط قوت شبکه گسترده آن و شایستگی های دانشگاه آالتو، فنلاند. مأموریت Aalto EE برای ایجاد یک دنیای بهتر از طریق رهبری بهتر و آموزش نسل جدید رهبران است. نقاط قوت سازمان در مدل عملیاتی جهانی و ارائه متنوع است.

Aalto EE دارای دو قلعه است: دفتر هلسینکی ما عملیات ما را در اروپا هماهنگ می کند، در حالی که عملیات آسیا و اقیانوس آرام از سنگاپور هدایت می شود. علاوه بر فنلاند و سنگاپور، ما برنامه های آموزشی در چین، اندونزی، ایران، لهستان، روسیه، کره جنوبی، سوئد، تایوان، ویتنام و کشورهای بالتیک ارائه می دهیم. تمام راه حل های توسعه ی سفارشی را می توان در سطح جهانی تحویل داد.

اعتبارنامه ها و شبکه ها

Aalto EE یک سازمان آموزش عالی و سازمان مدیریت رهبری بین المللی است. به عنوان بخشی از دانشگاه آالو، این سه معتبر ترین مدارک کسب و کار دانشگاهی را شامل می شود: AACSB، AMBAandEQUIS، تنها 0.5٪ از مدارس کسب و کار در جهان را تأمین می کند.

یکی دیگر از قدرت های Aalto EE، شبکه بین المللی متفاوتی است که از طریق آن دانش خود را در مورد آخرین دانش و روابط بین المللی حفظ می کند: UNICON (کنسرسیوم بین المللی برای آموزش اجرایی)، EFMD (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت) و PIM (برنامه در مدیریت بین الملل). دانشکده بازرگانی دانشگاه آالتو همچنین عضو CEMS است، شبکه ای است که توسط دانشگاه های پیشرو اروپایی و شرکت های بزرگ متصل است.

رتبه بندی Financial Times

Aalto EE در رتبه بندی Executive Ranking در رتبه بندی رتبه بندی رتبه بندی رتبه بندی 41st در سطح جهانی قرار دارد و در نتیجه یکی از بهترین ارائه دهندگان آموزش عالی در جهان است. رتبه بندی فایننشیخ تایمز شامل تنها 50 نفر از ارائه دهندگان خدمات اجرایی بالا است. در سطح جهانی، برنامه های اجرایی و MBA حدود 4000 موسسه ارائه می شود.

در سال 2012، برای دومین بار در یک ردیف، Financial Times بهترین برنامه مدیریت اجرایی Aalto را در کشورهای شمال اروپا رتبه بندی کرد. FT ارزیابی 100 برنامه جهانی اجرایی اجرایی را به صورت سالیانه ارزیابی می کند. در مجموع حدود 3000 برنامه EMBA در سراسر جهان ارائه می شود.

از کجا آمده ایم

دانشگاه آلتو در حالی که در همان زمان با استقرار در ترکیب 300 ساله سه دانشگاه بسیار مورد توجه قرار می گیرد، بهشدت آینده گرایی است: دانشکده اقتصاد هلسینکی، دانشگاه هلسینکی فن آوری و دانشگاه هنر

Aalto EE برنامه های متنوعی را برای توسعه فردی، گروهی و سازمان ارائه می دهد: DBA اجرایی، MBA اجرایی و برنامه های دوره ای MBA، برنامه های اجرایی کوتاه تر و همچنین راه حل های سفارشی برای شرکت ها.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Aalto Executive Education Academy Singapore

MBA اجرایی دانشگاه آلتو در تایپه یک برنامه EMBA دو زبانه، که با استادان بین المللی و محلی تایوان است. برنامه ما شده است در تایپه در حال اجرا از سال 2003 (که قبلا به عنوان ... [+]

آلتو اجرایی MBA ارائه شده در تایوان - درست جایگاه بین المللی و کیفیت

استراتژی مبتکر، رهبری رمان

MBA اجرایی دانشگاه آلتو در تایپه یک برنامه EMBA دو زبانه، که با استادان بین المللی و محلی تایوان است. برنامه ما شده است در تایپه در حال اجرا از سال 2003 (که قبلا به عنوان مدرسه هلسینکی اقتصاد اجرایی MBA شناخته می شود) و برای افراد با تجربه قابل توجهی کار حرفه ای است.

یک انتخاب گسترده تر از طریق نمونه کارها جهانی... [-]

سنگاپور Singapore
آگوست 2019
انگلیسی,چینی ها
تمام وقت
18 - 20 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Aalto Executive Education Academy Singapore

آلتو اجرایی MBA (که قبلا به عنوان مدرسه هلسینکی اقتصاد EMBA شناخته می شود) یکی از برنامه های پیشرو اجرایی MBA در سطح جهان است. این دارای، تاج سه گانه از اعتبارنامه - سه ا ... [+]

آلتو MBA اجرایی در سنگاپور

سفر دگرگونی رهبری

این برنامه با CPE ثبت نام

آلتو اجرایی MBA (که قبلا به عنوان مدرسه هلسینکی اقتصاد EMBA شناخته می شود) یکی از برنامه های پیشرو اجرایی MBA در سطح جهان است. این دارای، تاج سه گانه از اعتبارنامه - سه اعتبارنامه دانشگاه محترم ترین، اعطا شده به تنها 0.5 درصد از مدارس کسب و کار در جهان: AACSB، AMBA و EQUIS - و در میان 100 برنامه در جهان توسط بار مالی قرار گرفت.... [-]

سنگاپور Singapore
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
18 - 20 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی