توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با LSBF در سنگاپور بروید

در مدرسه کسب و کار و سرمایهداری لندن (LSBF) در سنگاپور، ما موفقیت را با تأثیر دانشآموزان، استادان و فارغ التحصیلانمان در منطقه اندازهگیری میکنیم.

رتبه بندی به عنوان بهترین مدرسه خصوصی در حسابداری و بهترین مدرسه خصوصی در مهمانی

چرا مدرسه کسب و کار لندن را انتخاب کنید

ما یک اخلاق را به کار می بریم که در آن می توانید یاد بگیرید، رشد کنید و موفق شوید. شما موفقیت های آینده خود را با افراد در سراسر جهان به اشتراک می گذارید. کشف کنید که چرا نسل بعدی رهبران کسب و کار در حال انتخاب LSBF هستند.

راه های بیشتری برای مطالعه، راه های بیشتری برای رشد

ما در لندن و سنگاپور داریم، که توسط پلت فرم یادگیری آنلاین برنده جایزه ما حمایت می شود.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما به صورت آنلاین ارائه می شود، در حالی که برنامه های آموزش اجرایی ما در محوطه دانشگاه لندن LSBF، فقط چند دقیقه پیاده روی از Holborn انجام می شود. دوره های ACCA ما به صورت آنلاین و در دانشگاه لندن ارائه می شود.

تنوع به عنوان استاندارد

با دانشجویان بسیاری از کشورها که با ما مطالعه می کنند، دانشگاه ها، دوره ها و کلاس های درس ما نیز یک تجربه واقعا جهانی، متنوع و غنی را ارائه می دهند. LSBF بهترین مکان برای کسب تجربه واقعا بین المللی، آماده سازی شما برای بازار جهانی امروز است.

شبکه شرکت ما

نگه داشتن دوره های ما به روز شده با الزامات سازمان های پیشرو یک عمل ثابت است، نه یک گزینه. ما روابط قوی با کسب و کارهای موفق در انگلستان و فراتر از آن ایجاد کرده ایم.

آوردن همه چیز با هم

از طریق استادان با تجربه ما، شرکای شرکتی و دسترسی جهانی، ما شما را برای رهبری، برتری و موفقیت در دنیای کسب و کار آماده می کنیم.

تعالی

از روز اول تمرکز ما بر روی برتری است. تلاش های ما برای ارائه بهترین تجربه دانشجویی، آموزش ابتدایی و حمایت حرفه ای منحصر به فرد، چیزی است که LSBF را یک نهاد منحصر به فرد می کند.

پردیس سنگاپور

سنگاپور ترکیبی منحصر به فرد از تنوع فرهنگی و رشد اقتصادی است. در یکی از دانشگاه های دانشگاهی خود مطالعه کنید و از این مرکز بزرگ تجاری بین المللی مطلع شوید.

دور از کلاس، شما می توانید تجربه تحصیلی کامل با فعالیت های اجتماعی پر جنب و جوش را تعادل. دانشگاه های ما دسترسی آسان به شب زنده داری پیچیده سنگاپور و مناظر استثنایی را فراهم می کند.

محوطه دانشگاه

LSBF در سنگاپور در 3 انسون جاده (Springleaf Tower) و 143 خیابان سیسیل (ساختمان GB)، تنها چند دقیقه از ایستگاه MRT Tanjong Pagar واقع شده است.

در کنار بخش های تدریس مدرن ما، از امکانات اجتماعی اختصاص یافته و جدیدترین تکنولوژی آموزشی برای بهبود تجربه خود بهره مند خواهید شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

LSBF Singapore

دانشگاه Concordia شیکاگو MBA شما درجه پیشرفته مورد نیاز برای حرکت حرفه ای خود را به جلو و یا تغییر مسیر حرفه ای است. شما مهارت های مدیریتی و تحلیلی مورد نیاز برای رهبری ا ... [+]

CUC MBA

دانشگاه Concordia شیکاگو MBA شما درجه پیشرفته مورد نیاز برای حرکت حرفه ای خود را به جلو و یا تغییر مسیر حرفه ای است. شما مهارت های مدیریتی و تحلیلی مورد نیاز برای رهبری اعتماد به نفس در محیط کسب و کار جهانی در حال تغییر است.

الزامات دوره

حداقل الزام ورود دانشگاهی:

مدرک لیسانس از یک دانشگاه معتبر.

حداقل ورودی زبان انگلیسی مورد نیاز:

سطح C6 یا بهتر از سطح O زبان انگلیسی را به دست آورد. یارعایت معیارهای مشابه IELTS 6.0، TOEFL 550 (iBT 72)... [-]
سنگاپور Singapore
May 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 - 24 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG