توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه منچستر پذیرش اولیه آموزش های فراملی بود و اکنون 25 سال تجربه در این زمینه دارد. با گذشت سالها ، ما همکاری های جهانی قدرتمندی را با شرکت ها و شرکای آموزشی برجسته ایجاد کرده ایم و 6 مرکز جهانی را در 4 قاره منچستر ، دبی ، هنگ کنگ ، سائوپائولو ، شانگهای و سنگاپور تأسیس کرده ایم.

سنت موفقیت ما در یادگیری و تحقیق بیش از 180 سال به طول می انجامد ، شامل تولد رایانه مدرن ، تقسیم اتم و اصول بنیادی اقتصاد مدرن. بسیاری از نوآوریهای تغییر یافته جهان ، ریشه در اینجا دارند ، در دانشگاه منچستر. رتبه دوم در بریتانیا از نظر "قدرت تحقیق" در چهارچوب تعالی تحقیقات سال 2014 ، ما از تحقیقات جهانی برای تحقیقات پیشگامانه ما برخوردار می شویم که این امر رویکرد مبتنی بر مسئله ما برای یادگیری کارشناسی را تقویت می کند.

سنگاپور ، مرکز آسیای جنوب شرقی

یک مرکز 100٪ متعلق به دانشگاه منچستر ، مرکز آسیای جنوب شرقی از سال 1992 حضور خود را تأسیس کرده و MBA انعطاف پذیر جهانی را برای متخصصان با پیشینه های متنوع اجرا می کند. هم اکنون تقریباً از 300 دانشجو پشتیبانی می کند و بیش از 1000 دانشجو در منطقه جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه فارغ التحصیل شده است.

دانشگاهیان بین المللی ما در 6 مرکز جهانی ما به تدریس در جهان می پردازند. بسیاری از دانشگاهیان ما مجهز به دانش صنعت و پیوندهای گسترده با عموم ، خصوصی از جمله سازمان های بخش سوم در سراسر جهان هستند. آنها بحث را رهبری می کنند ، بر افکار و سیاست تأثیر می گذارند و باعث تغییر در حرکت می شوند.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

شماره ثبت CPE: 201022477R
دوره: 28 سپتامبر 2016 تا 27 سپتامبر 2020

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

آرزوهای خود را در این کلاس جهانی، برنامه MBA بین المللی نیمه وقت، که از همان ابتدا به شما یک رهبر متمرکز است، افزایش دهید. از کارآفرینی تا مالی بین الملل، شما از آخرین تف ... [+]

آرزوهای خود را در این کلاس جهانی، برنامه MBA بین المللی نیمه وقت، که از همان ابتدا به شما یک رهبر متمرکز است، افزایش دهید. از کارآفرینی تا مالی بین الملل، شما از آخرین تفکر بهره مند خواهید شد و مهارت هایی را که در بازار رقابتی امروز به شما تعلق دارد، به دست خواهید آورد.

این مدرک بین المللی در ماه های ژانویه و ژوئیه، شامل 18 ماه تدریس، یک پروژه شش ماهه و فرصت های توسعه شخصی و حرفه ای است.

قبل از... [-]
سنگاپور
ژانویه 2020
انگلیسی
پاره وقت
18 - 60 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Part time MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

کلنی-منچستر جهانی MBA ارائه می دهد تخصص دوگانه در انگلستان و ایالات متحده آمریکا کسب و کار های مدرسه و ترکیبی از بهترین آموزش آنلاین آنلاین MBA با فراگیر، یادگیری چهره به ... [+]

کلنی-منچستر جهانی MBA ارائه می دهد تخصص دوگانه در انگلستان و ایالات متحده آمریکا کسب و کار های مدرسه و ترکیبی از بهترین آموزش آنلاین آنلاین MBA با فراگیر، یادگیری چهره به چهره در انتخاب 8 مکان جهانی است.

علاوه بر آموزش آنلاین، این انعطاف پذیر MBA شامل 18 روز آموزش در سراسر سه کارگاه های مسکونی (به اضافه یک کارگاه آموزشی پنج روزه اختیاری در واشنگتن دی سی) در مجموع.

تحویل مخلوط

کلیه-منچستر جهانی MBA ترکیبی از بهترین مدرک MBA آنلاین را با آموزش جامع و جامع در اختیار 8 مکان جهانی قرار می دهد. نتیجه یک MBA انعطاف پذیر است که یک تجربه واقعا بین المللی است.... [-]

سنگاپور
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
24 - 60 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manchester Business School Pte Ltd
Address
55 Market Street, #05-01
048941 سنگاپور, سنگاپور
وب سایت
تلفن
+65 6538 4470