Rutgers Business School Asia Pacific

rutgersasiapacific

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

راتگرز مدرسه کسب و کار آسیا و اقیانوسیه یک شرکت تابعه از راتگرز، دانشگاه ایالتی نیوجرسی (آمریکا) است. راتگرز ارائه می دهد استاد اجرایی رتبه بسیار مدیریت کسب و کار (EMBA) برنامه ای برای حرفه ای با استعداد در سنگاپور. علاوه بر برنامه EMBA، ما نیز با ارائه ثبت نام آزاد و برنامه های سفارشی آموزش و پرورش اجرایی برای هر دو افراد و شرکت ها.

این برنامه EMBA است تکمیل در سنگاپور. راتگرز مدرسه کسب و کار آسیا و اقیانوسیه است با کمیته آموزش و پرورش آموزش و پرورش خصوصی به عنوان یک موسسه خصوصی (PEI) ثبت شده است. ما با CPE برای یک دوره 4 سال از 22 می 2016 به 2020 مه 21 ثبت شده است.

فارغ التحصیلان MBA اجرایی در سنگاپور کسب کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه اعطا شده توسط راتگرز، دانشگاه ایالتی نیوجرسی (USA). گواهی MBA و رونوشت توسط دانشگاه صادر شده است. فارغ التحصیلان از سنگاپور دعوت به شرکت در مجلس سالانه نیوجرسی، ایالات متحده هر سال.

راتگرز

امکانات در راتگرز مدرسه کسب و کار آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور

کلاس ها در در 1 Keong Saik به جاده، سنگاپور برگزار شد.

کلاس درس 67 متر مربع است و با پروژکتور، دیوار تخته سفید مجهز، و دارای قابلیت اتصال به وای فای است. گنجایش بین 25-30 دانش آموزان است. معلم نسبت دانشجو به طور معمول 1: 20-25.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

راتگرز استاد اجرایی برنامه مدیریت کسب و کار (EMBA)

Campus پاره وقت 14 - 15  February 2019 سنگاپور Singapore

راتگرز استاد اجرایی برنامه مدیریت کسب و کار (EMBA) انتخاب برتر از آموزش کسب و کار برای حرفه ای بسیار با انگیزه با آرمان های برای رشد حرفه ای شتاب و توسعه است. [+]

مروری بر برنامه:

راتگرز استاد اجرایی برنامه مدیریت کسب و کار (EMBA) انتخاب برتر از آموزش کسب و کار برای حرفه ای بسیار با انگیزه با آرمان های برای رشد حرفه ای شتاب و توسعه است. اجرایی MBA سطح بالا تجربه پایدار که خود را در سراسر زندگی حرفه ای خود که در آن یک تقاطع تئوری و عمل فراهم می کند حداکثر مزایا به افراد قصد ساخت هر تعداد کلاس آخرین فراهم می کند. درخواست آنچه که شما در کلاس امروز به دست به چالش کسب و کار خود را هنگامی که شما پشت در دفتر روز دوشنبه.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Rutgers Business School Asia Pacific
1 Keong Saik Road
Singapore

Singapore, SG