Read the Official Description

BSL چه کسی است؟

موسسه Business School Lausanne (BSL)، موسسه تجاری نوآورانه ای که در سوئیس واقع شده است، در سال 1987 تاسیس شده است. ما یک پلت فرم یادگیری را ارائه می دهیم که افراد و سازمان ها را قادر می سازد تا با ایجاد راهکارهای کسب و کار مناسب برای سیاره ما و مردم آن، رشد کنند.

امروز بیش از هر زمان دیگر، جهان نیازمند نسل جدیدی از رهبران و کارآفرینان است. یکی که در مورد بهترین بودن در جهان نیست، بلکه بهتر است برای رسیدن به جهان بهترین باشد. فعال کردن دانش آموزان ما برای "تغییر" چیزی است که کار ما را الهام بخش می کند.

دانش آموزان از شصت ملیت و زمینه های متنوع به دانشکده با تجربه ما در کشف مشارکت در کسب و کار به عنوان یک نیروی خوب می پیوندند. در کلاس های کوچک و شخصی، استادان ما هر روز دانش جدید کسب و کار را به کلاس درس می دهند و از دانش آموزان ما در دستیابی به تمام توان خود بهره می گیرند.

ما فراتر از آموزش سنتی هستیم. ما دانشجویان ما را تشویق می کنیم که مشارکت داشته باشند، رقابتی نباشند. ما آموزش و یادگیری مسائل اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی را در سطح جهانی و محلی سازماندهی می کنیم. ما یک فضای باز ایجاد می کنیم که همه ما، دانش آموزان، استادان، کارکنان، محققان و ذینفعان، با هم جمع می شوند تا از پرسش های شجاعانه و به حداکثر رساندن ارزش هایی که مهم هستند، بپردازند.

در سوئیس، BSL رتبه 2 برای استاد خود را در بین المللی است

به مدرسه ما خوش آمدید و ما منتظر ارتباط با شما هستیم

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Business School Lausanne

BSL E / MBA در سوئیس یک تجربه تحولآفرینی است، نه مبادله، که باعث می شود یادگیری و رشد شخصی شما به عنوان رهبر خودآگاه، سازگار و مسئول برای یک دنیای بهتر، را تسهیل کند. ... [+]

بررسی اجمالی برنامه

BSL E / MBA یک تجربه تحولآمیز، نه درمانی است که یادگیری و رشد شخصی شما را به عنوان رهبر خودآگاه، سازگار و مسئول، تسهیل می کند.

شما در مسیر تحول شخصی قرار می گیرید که شما را قادر می سازد تا بهتر از خودتان بدانید، هدف خود را کشف کنید و توانایی رهبری خود را برای تغییر معنی دار در جهان تقویت کنید. شما در یک فضای یادگیری غوطه ور خواهید شد که رشد شخصی شما را از طریق دوره های مهارت های نرم افزاری، مربیگری یک به یک و فرصت هایی برای مربیگری دیگران تحریک می کند.شما کسب و کار خود را در سر خود را تبدیل و در معرض تفکر غیر متعارف فراتر از کسب و کار به عنوان معمول است. از طریق روش یادگیری سه بعدی ما "من"، "ما" و "همه ما"، شما مهارت ها و دیدگاه هایی را تقویت می کنید که شما را قادر به درک و پاسخگویی به چالش های کسب و کار جهانی از دیدگاه فردی، جمعی و نظام مند می کند.شما در رشد حرفه ای خود سرمایه گذاری می کنید و فرصت هایی را برای پیوستن به تجربیات قبلی، نقاط قوت و احساسات خود در یک مسیر شغلی مؤثر خواهید کشید. شما خودتان را بسط می دهید و از طریق پروژه مشاوره MBA بی درنگ می آموزید: شما می توانید بین پروژه طرح کسب و کار برای شروع کسب و کار، خانواده یا شرکت انتخابی خود و پروژه مشاوره تاثیر اجتماعی در آفریقای جنوبی را انتخاب کنید.ویژگی های امضای BSLکلاس... [-]
سویس Lausanne
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Business School Lausanne

EMBA در کسب و کار پایدار یک برنامه منحصر به فرد در سوئیس است با ترکیب آموزش MBA با شیرجه عمیق در پایداری کسب و کار از طریق BSL - دانشگاه درجه یک از دانشگاه سنت گالن در کس ... [+]

مروری بر برنامه

E / MBA در کسب و کار پایدار یک برنامه منحصر به فرد در سوئیس است با ترکیب آموزش E / MBA با شیرجه رفتن عمیق به پایداری کسب و کار از طریق BSL دانشگاه دانشگاه سنت گالن مدرک مشترک در کسب و کار پایدار است. این ایده برای شرکت کنندگان و حرفه ای ها است که به دنبال تجربیات موجود خود هستند تا تأثیر واقعی بر کسب و کار داشته باشند.

این برنامه دو برنامه را به یک، E / MBA و دیپلم کسب و کار پایدار متصل می سازد و در نتیجه یک تجربه یادگیری جامع است که تبدیل می کند که چگونه کسب و کار خود را تعریف می کنید و تغییرات و نوآوری برای یک جهان بهتر را تعریف می کنید. عملا، شما تمام دوره های پایه را از برنامه E / MBA دریافت خواهید کرد و با یک سال تخصص در زمینه پایداری ادامه خواهید داد. نتیجه یک برنامه است که شما را به یک متخصص حرفه ای آگاه و شناخته شده، و آگاهی پایدار متعهد می سازد.... [-]

سویس Lausanne

Business School Lausanne: School of the 21st Century

Business School Lausanne