Geneva School of Economics and Management - University of Geneva

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه آموزش جامع تحصیلی

از درجه کارشناسی به دکترا، از طریق کارشناسی ارشد، دانشکده ژنو اقتصاد و مدیریت (GSEM) آموزش و پرورش دانشگاه جامع پوشش تمام زمینه های مدیریت و اداره کسب و کار فراهم می کند. بیش از سه سال کارشناسی، پس از کارشناسی ارشد بیش از سه یا چهار ترم: برنامه های مدرک خود به دو چرخه های پیاپی تقسیم شده است. اولین فراهم می کند یک، آموزش چند رشته به طور کلی در حالی که دوم را قادر می سازد تخصص در یک رشته خاص به دست آمده باشد.

علاوه بر درجه کارشناسی در مدیریت کسب و کار، GSEM ارائه می دهد پنج استاد با تخصص های گوناگون. بنابراین، دانش آموزان می توانند دانش خود را در رشته های مدیریت (مدیریت بین المللی و یا بازاریابی)، حسابداری و کنترل، امور مالی، آمار و تجاری بین المللی، گسترش دهد.

سازگار با سیستم های دانشگاه از 45 کشور اروپایی، این برنامه ترکیب آخرین تحولات علمی، در نظر گرفتن واقعیت های اقتصادی و از انتظارات محیط های حرفه ای.

ارائه آموزش مداوم

با دو MBAS و حدود بیست برنامه های اجرایی، GSEM ژنو ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزش مداوم را قادر می سازد هر حرفه ای به منظور افزایش / مهارت های خود را در زمینه های مختلف از مدیریت و اداره کسب و کار.

برنامه های اجرایی است میوه از همکاری نزدیک بین حوزه های علمی و حرفه ای. تنوع از طرف های درگیر، که هر دو از دانشگاه و از بخش های مختلف کسب و کار کشیده شده است، را قادر می سازد به سطح بالایی از تخصص به دست آورد و برنامه های به به شرایط بازار طراحی شده است.

برای حفظ یک مرکز تحقیقاتی

تحقیقات به منزله یک فعالیت اصلی GSEM. این بخش شامل تمام زمینه های مدیریت، و نتایج هر ساله در انتشار آثار متعدد، مقالات، کمک به برنامه های جمعی و مقالات برای کنفرانس های علمی.

پروژه های تحقیقاتی انجام شده در GSEM باید به نفع کمک های مالی قابل توجهی از FNRS، NCCR FinRisk، موسسه مالی سوئیس، CNRS و نهادهای مختلف بین المللی است.

استادان نیز تداوم علمی از طریق نظارت خود را از پایان نامه دکترا، که در حال حاضر بیش از چهل وجود دارد فراهم می کند.

به تشویق به تحرک دانش آموز

در همراهی با روح توافق بولونیا، GSEM را تشویق می کند تحرک دانشجویی و همکاری بین دانشگاه. به موجب روابط خاص آن را با دیگر دانشگاه های برخوردار در سراسر جهان، دانشکده است به طور مستمر گسترش طیف وسیعی از مبادلات ممکن برای دانش آموزان.

برنامههای تبادلی GSEM دانش آموزان یک فرصت منحصر به فرد به انجام بخشی از دوره خود را در یک موسسه شریک، در سوئیس و یا خارج از کشور. چنین باقی می ماند یک مرحله آموزش حیاتی برای دانش آموزان مشتاق به یک حرفه ای با ابعاد بین المللی تشکیل می دهند. آنها همچنین این فرصت برای کشف یک فرهنگ متفاوت، به توسعه دانش از یک زبان خارجی، به تجربه روش های مختلف تدریس و گاهی اوقات، برای به دست آوردن تخصص توسط برنامه خود را ارائه نکرده فراهم می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

MBA اجرایی

Online Campus تمام وقت February 2019 سویس Geneva + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی (EMBA) در دانشگاه ژنو (واحده) فراهم می کند مدیران با کلاس اول آموزش مدیریت عمومی بدون وقفه در حرفه خود. [+]

MBA اجرایی

MBA اجرایی (EMBA) در دانشگاه ژنو (واحده) فراهم می کند مدیران با کلاس اول آموزش مدیریت عمومی بدون وقفه در حرفه خود. این طراحی شده است به تعادل تئوری و عمل، و تفکر تحلیلی و عمل، و است که ساختار برای اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان به دست آوردن آموزش رهبری از طریق مشارکت فعال، و یک چشم انداز اجرایی شرکت. شرکت کنندگان می آموزد برای ایجاد مهارت های بنیادی و اعتماد به نفس به گسترش ظرفیت خود برای هدایت و چالش متقابل کارکردی مواجه هستند. واحده EMBA با دقت انتخاب ترکیب شرکت کنندگان از طریق یک فرآیند انتخاب 4 مرحله دقیق برای اطمینان از تبادل با کیفیت بالا نظیر به نظیر. کارکنان آموزش آن کاملا از نیاز به مدیران و رهبران کسب و کار برای توسعه و پیاده سازی راه حل های عملیاتی کارآمد برای موقعیت های پیچیده، آگاه است. واحده EMBA است توسط انجمن گزارشها (AMBA) معتبر است.... [-]


MBA

سازمان های بین المللی MBA

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  February 2019 سویس Geneva + {تعداد} بیشتر

ارائه شده به عنوان یک سال MBA فشرده و همچنین یک برنامه پاره وقت (2 تا 3 سال)، IOMBA ارائه می دهد یک برنامه آموزشی چند رشته از دانشگاه های سراسر جهان برجسته و همچنین حرفه ای به رسمیت شناخته شده از سازمان بین المللی، بین المللی آموزش داده شده توسط هیئت علمی بین المللی (IOS) و سازمان های غیر دولتی (NGO). واقع در قلب ژنو در پرتاب یک سنگ از بسیاری از سازمان ملل متحد و دیگر نهادهای بین المللی معتبر، برنامه فرصت فراهم می کند به دانش آموزان به دنبال کار خود را در یک IO، یک سازمان غیر دولتی و یا فراملی شرکت. [+]

سازمان های بین المللی MBA

تمام وقت (1 سال) و یا پاره وقت (2-3 سال) برنامه

به عنوان یک سال MBA فشرده و همچنین یک برنامه پاره وقت (2 تا 3 سال)، IO-MBA ارائه می دهد یک برنامه آموزشی چند رشته از دانشگاه های سراسر جهان برجسته و همچنین حرفه ای به رسمیت شناخته شده از سازمان بین المللی، بین المللی آموزش داده شده توسط هیئت علمی بین المللی (سیستم عامل iOS ) و سازمان های غیر دولتی (NGO ها).

این برنامه به مدت طولانی (نسخه 13TH) ارائه می دهد 24 ماژول برش لبه پوشش محیط سیاسی و اقتصادی سازمان های چند جانبه و همچنین چالش های مدیریتی موجود در یک سازمان بین المللی غیر انتفاعی.... [-]