توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به IBMS خوش آمدید ...

IBMS شما فراهم می کند با ابزار، دانش و تجربه شما نیاز به تعریف موفقیت در شرایط خود را و سپس رسیدن به آن. ما به شما ارائه با آموزش و پرورش در عین حال متمرکز خوب گرد و متعادل که شما بسیار جذاب به کارفرمایان آینده نگر خود را در آینده خواهد شد متعهد است. شما فرصت کافی به منظور ارتقاء دانش خود را از طریق برنامه های آموزشی و فعالیت های فوق ما پشتیبانی شده توسط دولت از هنر، منابع داشته باشد.

درباره IBMS

IBMS، شما فرصت کافی به منظور ارتقاء دانش خود را از طریق برنامه های آموزشی و فعالیت های فوق ما پشتیبانی شده توسط دولت از هنر، منابع داشته باشد.

ترکیب این ویژگی ها با تجربه، استادان و کارکنان است که توجه به نیازهای فردی خود هستند، و در شهرستان های بین المللی ژنو شما باید دستور غذا برای رسیدن به موفقیت. IBMS شما فراهم می کند با ابزار، دانش و تجربه شما نیاز به تعریف موفقیت در شرایط خود را و سپس رسیدن به آن. ما به شما ارائه با آموزش و پرورش در عین حال متمرکز خوب گرد و متعادل که شما بسیار جذاب به کارفرمایان آینده نگر خود را در آینده خواهد شد متعهد است.

IBMS، MBA در یک فلسفه است که در نظام آموزش و پرورش ایالات متحده را پیدا می کند ریشه های خود را دارند. با تمرکز بر توسعه پتانسیل واقعی یک فرد را ارائه می دهد یک برنامه آموزشی MBA ارزش به رهبری متمرکز بر رهبری، نوآوری و بهترین شیوه ها.

IBMS، MBA را می توان در تعدادی از راه های مختلف مورد مطالعه:

12 ماه تمام وقت MBA برنامه A 18 ماه وقت EMBA در شب و آخر هفته کلاس تدریس تا 24 ماه کلاس فلکسی مدولار MBA آخر هفته

آینده هر کسب و کار بستگی به توسعه موفق مردم آن است. به همین دلیل است کار آموزش اجرایی ما بسیار مهم است. مدرسه کسب و کار ما یک محیط حمایتی و امکانات عالی برای ارائه آموزش و پرورش اجرایی فراهم می کند. کار در همکاری نزدیک با کسب و کار، ما نگاه به توسعه نسل بعدی از مدیران و رهبران کسب و کار. افرادی که نه تنها توسعه یک، حرفه ای موفق قوی اما که او نیز یک تفاوت واقعی به عملکرد سازمان آنها را برای کار است. بیشتر به طور خاص ما ارائه می دهیم:

BBA برای 4 سال برنامه TTH برای برنامه یک سال TTH برای برنامه 6 ماه برنامه حسابداری حرفه ای

هر یک از این مناطق از تجربه و تخصص خواهد وسعت و عمق به هر دو حرفه فردی و کسب و کار آنها را تحت تاثیر ارائه دهد. هم قرار داده، با این حال، آنها نشان دهنده یک دستور کار قوی برای تغییرات کسب و کار. هر برنامه شده است برای بلند پروازانه، دستاوردهای با استعداد طراحی شده است. اهداف ما، برای آماده کردن افراد با مهارت های رهبری سطح بالا در زمینه های خود را دارند.

اهداف و اهداف

برنامه IBMS طراحی شده است برای کشت رهبری و اثربخشی لازم برای مقابله با چالش های مدیریت ارشد در سطح بین المللی. این است که در یک برنامه درسی به سبک آمریکایی بر اساس مجموعه ای از بسیار تعاملی و فشرده. استادان در IBMS با دقت در میان بهترین مشاوران و حرفه ای در زمینه خود را با بسیاری از موقعیت های برگزاری در مدارس کسب و کار در اروپا انتخاب شده است.

سال تحصیلی جدید به ارمغان می آورد چالش ها و فرصت های جدید. ما متوجه هر دانش آموز رویاهای خود و او، گاهی اوقات، همیشه بخشی از این نمی عمومی بزرگ، جهان متصل است، اما IBMS است در اینجا به شما کمک کند با کشف منحصر به فرد از سرنوشت است که بسیار شخصی و عزیز را به هر یک از ما.

کار ما در اینجا با هم خواهد بود که پایه و اساس یک زندگی پر از خدمات و مدیریت جهانی است. ما در حال کاشت دانه است که رویاها، اهداف، و احساسات را برای شما و خانواده خود را ایجاد کنید. تیم ما متعهد به کمک به فرهنگ، رشد، تغذیه و تماشای بیش از کسانی که رویاهای که به شکوفه در طول زمان خود را در IBMS آغاز خواهد شد. که دانه های کوچک از یک رویا است که در هر یک از ما درست مثل IBMS برای ما بیش از 20 سال پیش بود. این رویا برای ما واقعی تبدیل شد ... و ما افتخار را به شما می گویند، امروز، خوش آمدید به این دنیا که IBMS، یکی از موسسات با کیفیت واقعا مستقل، در سطح جهانی متمرکز و سوئیس تبدیل شده است.

چرا IBMS؟

درآمد یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه، می تواند شما را با مهارت های مدیریت و تخصص کسب و کار است که باز فرصت های شغلی جدید را به شما ارائه. اگر شما در حال کار در کسب و کار و به دنبال حرکت از نردبان و یا از منطقه فعلی خود را از تجربه و تخصص حرکت به یک جدید، یک برنامه MBA می توانید به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود. یک برنامه MBA را نیز به شما به محدوده پرداخت بسیار بالاتر است که مدیران سطح بالا و مدیران لذت بردن از راه اندازی. علاوه بر این، در موقعیت های سطح بالا رشته MBA اجازه خواهد داد که شما را به نگه، کار خود را اغلب جالب تر و با ارزش باشد.

MBA با تخصص!

در حال حاضر، بیشتر و بیشتر برنامه های MBA ارائه آموزش است که فراتر از مدیریت کسب و کار به طور کلی می رود به ارائه تخصص موضوع. بنابراین، برای مثال، اگر منافع حرفه ای خود را در زمینه تجارت الکترونیک، شما می توانید برنامه های MBA ما با تمرکز قوی در آن منطقه پیدا کنید. علاوه بر این، بسیاری از برنامه های MBA شما اجازه می دهد برای به دست آوردن درجه تخصص، بنابراین شما می توانید آموزش مدیریت کسب و کار با آموزش در رشته دیگر ترکیب، مانند منابع انسانی، حسابداری و امور مالی و غیره

MBA غلظت و تخصص در رشته های زیر است:

مالیه و حسابداری کارآفرینی و مدیریت عملیاتی مدیریت جامع منابع انسانی بازاریابی و بازاریابی نام تجاری مدیریت مدیریت پروژه گردشگری و مدیریت سفر

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

IBMS`s MBA در درجه بین المللی کسب و کار چارچوب برای حرفه ای ها به درک این محیط کسب و کار جهانی هیجان انگیز و پیچیده و دانش خاص برای آنها را به طور موثر در منطقه انتخاب خو ... [+]

MBA در مدیریت کسب و کار و یا بین المللی کسب و کار:

جهانی شدن کسب و کار یک واقعیت های هر کشور در جهان تجربه است، اما به خصوص ایالات متحده و اروپا که در آن شرکت های منبع مواد خام، ساخت و فروش در سراسر جهان. همان درست است برای بخش خدمات که در آن همه موسسات مالی و خدمات عمده عملیات در شهرستانها عمده ای از جهان داشته است.

حرفه ای مدیریت کسب و کار در این عصر جدید و هیجان انگیز فرصت فوق العاده ای برای مشاغل در سراسر جهان هستند که هر دو چالش کشیدن و پاداش در همان زمان. IBMS`s MBA در درجه بین المللی کسب و کار چارچوب برای حرفه ای ها به درک این محیط کسب و کار جهانی هیجان انگیز و پیچیده و دانش خاص برای آنها را به طور موثر در منطقه انتخاب خود را از علاقه فراهم می کند.... [-]

سویس Geneva
Location address
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Social Media