Rushford Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School نام رسمی دانشکده بازرگانی موسسه جیمز لیند ، Gevena ، سوئیس است. این مدرسه برنامه های درجه بالاتر در تجارت و مدیریت ارائه می دهد. ما همچنین در ارائه چندین برنامه MBA با تخصص های فنی منحصر به فرد هستیم و همچنان که به رشد خود ادامه می دهیم ، تخصصهای فنی بیشتری را اضافه می کنیم.

برنامه های 100٪ آنلاین ما به خوبی برای دانش آموزانی از سراسر دنیا مناسب است که مایل هستند با هزینه شهریه مقرون به صرفه ، آموزش عالی با کیفیت از مدرسه برتر اروپا کسب کنند. به عنوان بخشی از موسسه جهانی JLI ، ما از شبکه ها ، دانش ، تجربه و گسترش جغرافیایی به نفع دانشجویان خود بهره می گیریم.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI یک موسسه آموزشی بین المللی است که پردیس اصلی آن در سوئیس است. ما دانشجویان خود را برای مشاغل بهداشت عمومی ، مدیریت بهداشت ، علوم دارویی ، تحقیقات بالینی ، علوم بالینی ، کشاورزی و مدیریت تجارت آماده می کنیم.

با وجود دانش آموزان بیش از 80 کشور و بیش از 5000 فارغ التحصیل در سراسر جهان ، جامعه جهانی در حال رشد ما شهادت آموزش عالی و مهارت آموزی دانشجویان در JLI است. ما به دانشجویان خود یک محیط یادگیری انعطاف پذیر با قدم انعطاف پذیر ارائه می دهیم که می تواند به نیازهای فردی هر دانش آموز تنظیم شود. دانشکده ما ترکیبی از متخصصان در آکادمی و صنعت است به گونه ای که دانشجویان در معرض هر دو جنبه نظری و عملی حوزه های تحصیلی خود قرار بگیرند.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

ماموریت ما

ما به عنوان یک موسسه تحقیقاتی متمرکز ، ما برنامه های تجاری نوآورانه و بین المللی را با تأثیر مثبت بر رشد مشاغل و توسعه اجتماعی انجام می دهیم.

ما همچنان به اعمال و تحقیقات در زمینه فعالیتهای تجاری از طریق:

 • توسعه و گسترش یک شبکه بین المللی از شرکای برجسته دانشگاهی و تبادل نظر برای فراهم کردن یک محیط تحقیق و تدریس جهانی.
 • توسعه مهارت های شغلی خاص در صنعت با مشارکت رهبران افکار کلیدی.
 • توسعه رهبران به جهت مسئولیت پذیری اجتماعی و مواجهه با چالش های منحصر به فرد فکری و شخصی.
 • پرورش شخصیت های بالغ و متکی به اعتماد به نفس با صلاحیت بین فرهنگی و تفکر انتقادی.

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که در میان مدارس برتر کسب و کار در اروپا قرار داشته باشیم و به دلیل داشتن برنامه های نوآورانه در تجارت ، به مشاغل و مؤسسات کمک کنیم تا در یک منحنی رشد مطلوب بمانند. تحقیقات ما باید روی شیوه های شغلی ، رهبری و ادبیات دانشگاهی تاثیر شکوفایی داشته باشد. ما رهبران با دسترسی جهانی ایجاد خواهیم کرد ، که از پتانسیل های خود برای تعامل با مشاغل و جامعه استفاده می کنند تا یک تفاوت ارزشمند ، سازنده و اخلاقی ایجاد کنند.

ارزش های ما

 • مقادیر زیر برای انجام مأموریت و چشم انداز ما حاکم است:
  • تعالی دانشگاهی ، مهارت های تخصصی و تمرکز پژوهش.
  • فکر رهبری و نوآوری.
  • تفکر انتقادی ، عدالت و صداقت.
  • اخلاق ، مسئولیت اجتماعی ، نیکی ، مسئولیت پذیری ، مسئولیت پذیری و شفافیت.
 • ما رویکردی بی پایان برای بیش از انتظارات برای کیفیت و خدمات در همه کارهایی که انجام می دهیم ، داریم. شکل دادن به حرفه دانش آموزان ما در مرکز تمام کارهایی است که انجام می دهیم. برای دستیابی به این هدف ، تمام ابزارهای بالقوه از اعم از مشاوره تا ارائه و ارجاع قبل از صنعت مربوطه مورد کاوش قرار می گیرند.
 • ما به همه دانش آموزان خود ارج می نهیم و در رشد و پیشرفت شخصی و حرفه ای آنها سرمایه گذاری می کنیم و از آنها در مسیر شغلی خود از نیازهای اساسی به سمت خود واقعی سازی کمک می کنیم.
 • ما با نظارت دقیق بر روی تغییرات کلیدی در صنعت ، دانش آموزان خود را با احتیاط انجام می دهیم و اقدامات مناسبی را انجام می دهیم که آنها را قبل از موعد مقابله با چالش های آینده آماده می کند.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

رویکرد تدریس آنلاین

رویکرد آموزشی که ما به کار می بریم با هدف شناسایی نیازهای آموزشی خاص و آرزوهای شغلی هر فرد است. براساس این تفکر ، کارآمدترین راهکار شخصی سازی مربیگری به کار گرفته شده است تا فرد بتواند از برنامه آموزشی نهایت استفاده را ببرد.

ما قاطعانه به این تصور اعتقاد داریم که هر فرد نقاط قوت خود را دارد و از طریق بستر و روش یادگیری صحیح می توان از آنها بهره برد. دانشجویان JLI کاملاً آگاه هستند که خودشناسی دانش برابر دانش علمی از اهمیت برابر برخوردار است.

ما معتقدیم اینترنت قدرتمندترین ابزار یادگیری در جهان است ، به همین دلیل ما از آن استفاده می کنیم تا دانش خود را به دانش آموزان برسانیم.

آمار به ما می گوید که در سطح جهان امروزه حدود 1،668،870،408 کاربر اینترنت وجود دارد و این تعداد رو به رشد است.

نسل امروز خواهان دسترسی فوری به همه چیز است ، هر زمان که آنها بخواهند و هر کجا که می خواهند این کار را انجام دهند. همین مسئله در مورد آموزش و آموزش نیز صادق است. دانشجویان و متخصصان شاغل می خواهند آموزش های لازم را انجام دهند و JLI از قدرت اینترنت استفاده می کند تا آنها را قادر به انجام کارآمد و از بین بردن همه موانع در طول مسیر کند.

در JLI ، ما از اینترنت استفاده می کنیم تا بهره وری یادگیری را در یک محیط مدرن به حداکثر برسانیم ، در عین حال تمام دانش لازم را برای ساختن آن در صنعت داروسازی / تحقیقات بالینی / بهداشت و درمان فراهم می کنیم.

JLI تعداد زیادی از متخصصان و متخصص در صنعت را به عنوان مربی برای دانشجویان به کار می گیرد تا بتواند دیدگاههای صنعت واقعی را در اختیار آنها قرار دهد. این به متخصصین مشتاق ما کمک می کند تا با خود صنعت ارتباطی برقرار کنند. مربیگری در مورد آموزش و برنامه ریزی شغلی مشاوره های زیادی را ارائه می دهد.

از دانشجویان JLI خواسته می شود که در مرکز آموزش عالی پردیس آنلاین یا OCTC که برای اشتراک گذاری اطلاعات مؤثر بین دانشجویان و دانشکده ها ایجاد شده است ، شرکت کنند.

ما معتقدیم که با اجرای جلسات مسخره از طریق سیستم عامل های آموزش آنلاین آنلاین ، دانش آموزان خود را برای شرایط واقعی از طریق تجربیات دست اول آماده می کنیم.

اعتبارنامه های ما

138943_EduQua_LogoPhone.png

موسسه معتبر EduQua سوئیس

Rushford Business School از طریق مدرسه والدین خود (موسسه جیمز لیند) توسط EduQua ، لیبل کیفیت سوئیسی برای موسسات آموزش بیشتر تأیید شده است. EduQua یک نهاد اعتباربخشی است که توسط دولت کنفدراسیون سوئیس شناخته و پشتیبانی می شود.

EduQua اولین گواهینامه کیفیت برای مؤسسات آموزشی دولتی و خصوصی در سوئیس است که توسط سازمانهای زیر شناخته می شود ، پشتیبانی و تأیید می شود:

• دولت فدرال سوئیس
• کنفرانس سوئیس وزیران آموزش و پرورش کانتون (EDK)
• دبیرخانه دولتی امور اقتصادی (SECO)
• کنفرانس سوئیس برای آموزش حرفه ای (SBBK)
• انجمن اشتغال سوئیس (VSAA)
• فدراسیون سوئیس برای یادگیری بزرگسالان (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی

Rushford Business School از طریق مدرسه والدین خود (موسسه جیمز لیند) عضو "شورای اعتبار سنجی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) است.

ACBSP تنها نهاد معتبر جهانی است که از سال 1988 برنامه های تجاری را در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در سراسر جهان به Rushford Business School . Rushford Business School بخشی از عضویت است که به بیش از 60 کشور گسترش می یابد. اعضای ACBSP از بهترین مربیان در زمینه های مربوط به خود ، علاقه مند به یادگیری روشهای نوآوری تدریس ، بهبود ارائه برنامه های آموزش کسب و کار و ارزش خلاقیت برای دانش آموزان خود هستند.

136121_logo1.png

موسسه آموزش عالی سوئیس

موسسه جیمز لیند یک مؤسسه آموزش عالی بعد از متوسطه تأیید شده و دارای مجوز اعطای مدرک تحصیلی خصوصی در سوئیس است. این مؤسسه در کانتون ژنو ، سوئیس تحت UID CHE-255.747.977 ثبت شده است.

136122_2logo.jpg

شورای بین المللی برای آموزش باز و از راه دور (ICDE) ، نروژ

موسسه جیمز لیند عضو افتخاری در شورای معتبر بین المللی آموزش باز و از راه دور است. ICDE وضعیت شریک مشورتی با یونسکو دارد و ارزش کلیدی یونسکو را دارد - حق جهانی آموزش برای همه. ICDE همچنین موقعیت خود را از دانش و تجربه منحصر به فرد اعضای خود در سراسر جهان در توسعه و استفاده از روش های جدید و فن آوری های نوظهور مشتق می کند.

136123_3logo.png

سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) 9001: 2015 مجوز

موسسه جیمز لیند (JLI) به طور کامل توسط هیئت خدمات خدمات معتبر AMERICAN (ABAS) مطابق با استانداردهای ISO 9001: 2015 برای تهیه برنامه های آموزش و آموزش مرتبط با مراقبت های بهداشتی و بخش های متحد ، کاملاً معتبر شناخته شده است.

مکان ها

ژنو

Address
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 ژنو, ژنو, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید