Swiss School of Business and Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره SSBM

SSBM یک مدرسه جهانی ، نوآورانه و منحصر به فرد با دانش آموزانی از سراسر جهان است. برنامه های ما با بیش از 30 شریک صنعت طراحی شده است. ما آموزش و تعالی کیفیت سوئیس را تضمین می کنیم.

SSBM در اصل در ژنو ، سوئیس واقع شده و در کانتون ژنو با شماره ثبت CHE-131.073.981 ثبت شده است.

دیدگاه ما

VISION ما این است که یک تجارت بی نظیر ، خلاقانه و بین المللی باشد

ماموریت ما

ما متعهد هستیم تا از طریق فناوری نوآورانه و پیشرفته و یادگیری با کیفیت بالا ، تعالی آموزشی و تخصص خود را در زمینه آموزش تجاری ارائه دهیم. ما تنوع و ارتباط جهانی بین دانشجویان ، دانشکده ها و شرکای تجاری خود را تشویق می کنیم.

یک آموزش مرتبط

SSBM به شما در دستیابی به عادتهای تأمل و تفکر انتقادی که برای درک جامعه امروز بسیار مهم هستند ، کمک می کند. با درک این واقعیت که موفقیت فردی با جهان بزرگتر در هم تنیده است ، ما دانشجویان را ترغیب می کنیم که در بهبود تفکر انتقادی خود مشارکت کنند.

چرا SSBM را انتخاب می کنید؟

  • SSBM یک مدرسه واقعاً نوآورانه و پیشرو در زمینه مدیریت و مدیریت است که هدف آن آموزش و پرورش سطح جدیدی است!
  • هدف ما ارائه یک تجربه یادگیری برتر است که تأثیر مستقیمی در پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت.
  • شما با برنامه های منحصر به فرد ما ، چشم انداز استراتژیک ، کارایی و رهبری خود را برای مدیریت سازمان های امروز تقویت خواهید کرد.

برنامه های ما

برنامه های ما با همکاری بیش از 30 شرکت بین المللی طراحی شده است!

ما اعتقاد داریم که دانش از پیوندهای محکم با رهبران صنعت ناشی می شود. به همین دلیل است که ما برای طراحی برنامه هایی متناسب با واقعیت های تجاری با برخی از شرکت های برجسته بین المللی همکاری کرده ایم.

دانشکده ما

دانشکده ما دارای شهرت جهانی است و به طور متوسط اکثر آنها بیش از 15 سال در شرکتهای مختلف بین المللی کار کرده اند. این واقعیت به ما در هدف ما از ارائه یک تجربه یادگیری برتر کمک می کند که تأثیر مستقیمی در پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت .

127250_pexels-photo-70292.jpegTim Gouw / Pexels

مستقر در ژنو ، سوئیس

Swiss School of Business and Management در قلب تجارت در شهر پر جنب و جوش ژنو ، سوئیس است. ژنو به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا واقع در ساحل دریاچه ژنو در پای کوه های آلپ واقع شده است.

ژنو یک شهر جهانی ، یک مرکز مالی و یک مرکز جهانی برای دیپلماسی به دلیل حضور سازمان های بی شماری بین المللی از جمله دفتر مرکزی بسیاری از شرکت ها و آژانس های بین المللی است.

شرکای تجاری

اساتید و همکاران SSBM بیش از 70 شرکت بین المللی و ملی مشاوره ، تدریس و خدمات محوری را ارائه داده اند.

ما معتقدیم که دانش دانشگاهی باید با صنعت ارتباط مستقیمی داشته باشد ، این عامل محرک برای دانش بهتر در محیط در حال تغییر سریع است.

فارغ التحصیلان قدرتمند

شبکه سازی از اهمیت اساسی برخوردار است. فارغ التحصیلان ما متشکل از افرادی هستند که دارای سمتهای مختلف مدیریتی از مدیران ، مدیران تا سطح CxO هستند.

هرچه افراد بیشتری را می شناسید ، شبکه اجتماعی و حرفه ای شما قوی تر است. باشگاه فارغ التحصیلان ما روشی مؤثر و جذاب برای ساختن شبکه مورد نیاز است.

126794_pexels-photo-3184291.jpegfauxels / Pexels

مکان ها

Geneva

Address
Rue de Chantepoulet,10
1201 Geneva, ژنو, سویس