Swiss School of Business and Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM یک مدرسه جهانی ، نوآورانه و منحصر به فرد با دانش آموزانی از سراسر جهان است. برنامه های ما با بیش از 30 شریک صنعت طراحی شده است . ما آموزش و تعالی کیفیت سوئیس را تضمین می کنیم.

SSBM در اصل در ژنو ، سوئیس واقع شده و در کانتون ژنو با شماره ثبت CHE-131.073.981 ثبت شده است.

SBM Geneva معتبر EduQua است. برچسب کیفیت Swiss برای موسسات آموزش بیشتر (EduQua) (به آلمانی: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitenen "EduQua") ، ارگان تضمین کیفیت ملی سوئیس و اولین برچسب کیفیت سوئیس است که به سمت ادامه تحصیل در بزرگسالان است. EduQua یک نهاد معتبر است که توسط دولت کنفدراسیون سوئیس شناخته و پشتیبانی می شود. این اولین گواهینامه کیفیت برای موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در سوئیس است. EduQua طرح اعتبار سنجی بدن برتر تضمین کیفیت برای ادامه تحصیل است. کنفرانس سوئیس وزیران آموزش و پرورش کانتون (EDK) eduQua را به عنوان یک طرح تضمین کیفیت رسماً شناخته شده تأیید می کند.

برچسب کیفیت EduQua فقط از طریق یک نهاد بازرسی شناخته شده توسط دفتر اعتباربخشی سوئیسی SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) تحت دبیرخانه امور خارجه سوئیس برای امور اقتصادی SECO که بخشی از وزارت فدرال امور اقتصادی ، آموزش و تحقیقات است دریافت می شود.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

دیدگاه ما

VISION ما این است که یک مدرسه تجاری و مدیریتی بی نظیر ، خلاقانه و بین المللی باشد که دارای تحقیق ، تمرین و آموزش عالی می باشد.

ماموریت ما

ما متعهد هستیم تا از طریق فناوری نوآورانه و پیشرفته و یادگیری با کیفیت بالا ، تعالی آموزشی و تخصص خود را در زمینه آموزش تجاری ارائه دهیم. ما تنوع و ارتباط جهانی بین دانشجویان ، دانشکده ها و شرکای تجاری خود را تشویق می کنیم.

یک آموزش مرتبط

SSBM به شما در دستیابی به عادتهای تأمل و تفکر انتقادی که برای درک جامعه امروز بسیار مهم هستند ، کمک می کند. با درک این واقعیت که موفقیت فردی با جهان بزرگتر در هم تنیده است ، ما دانشجویان را ترغیب می کنیم که در بهبود تفکر انتقادی خود مشارکت کنند.

چرا SSBM را انتخاب می کنید؟

  • SSBM یک مدرسه واقعاً نوآورانه و پیشرو در زمینه مدیریت و مدیریت است که هدف آن آموزش و پرورش سطح جدیدی است!
  • هدف ما ارائه یک تجربه یادگیری برتر است که تأثیر مستقیمی در پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت.
  • شما با برنامه های منحصر به فرد ما ، چشم انداز استراتژیک ، کارایی و رهبری خود را برای مدیریت سازمان های امروز تقویت خواهید کرد.

134557_Promo5.png

برنامه های ما

برنامه های ما با همکاری بیش از 30 شرکت بین المللی طراحی شده است!

ما اعتقاد داریم که دانش از پیوندهای محکم با رهبران صنعت ناشی می شود. به همین دلیل است که ما برای طراحی برنامه هایی متناسب با واقعیت های تجاری با برخی از شرکت های برجسته بین المللی همکاری کرده ایم.

134549_DSC_0272-Small.jpg

دانشکده ما

دانشکده ما دارای شهرت جهانی است و به طور متوسط اکثر آنها بیش از 15 سال در شرکتهای مختلف بین المللی کار کرده اند. این واقعیت به ما در هدف ما از ارائه یک تجربه یادگیری برتر کمک می کند که تأثیر مستقیمی در پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت .

مستقر در ژنو ، سوئیس

Swiss School of Business and Management در قلب تجارت در شهر پر جنب و جوش ژنو ، سوئیس است. ژنو به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا واقع در ساحل دریاچه ژنو در پای کوه های آلپ واقع شده است.

ژنو یک شهر جهانی ، یک مرکز مالی و یک مرکز جهانی برای دیپلماسی به دلیل حضور سازمان های بی شماری بین المللی از جمله دفتر مرکزی بسیاری از شرکت ها و آژانس های بین المللی است.

پردیس های ما

SSBM ژنو برنامه های آموزشی را در 4 مکان ارائه می دهد: ژنو (سوئیس) ، زاگرب (کرواسی) ، شانگهای (چین) و مسکو (روسیه).

134554_DSC_0283-Small.jpg 134546_2.jpg 134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg 134547_DSC_0267-Small.jpg 134551_DSC_0284-Small.jpg

کسب و کار PARTN ERS

اساتید و همکاران SSBM بیش از 70 شرکت بین المللی و ملی مشاوره ، تدریس و خدمات محوری را ارائه داده اند.

ما معتقدیم که دانش دانشگاهی باید با صنعت ارتباط مستقیمی داشته باشد ، این عامل محرک برای دانش بهتر در محیط در حال تغییر سریع است.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

فارغ التحصیلان قدرتمند

شبکه سازی از اهمیت اساسی برخوردار است. فارغ التحصیلان ما متشکل از افرادی هستند که دارای سمتهای مختلف مدیریتی از مدیران ، مدیران تا سطح CxO هستند.

هرچه افراد بیشتری را می شناسید ، شبکه اجتماعی و حرفه ای شما قوی تر است. باشگاه فارغ التحصیلان ما روشی مؤثر و جذاب برای ساختن شبکه مورد نیاز است.

134560_Promo14.png

مکان ها

ژنو

Address
Rue de Chantepoulet 10
1201 ژنو, ژنو, سویس

زاگرب

Address
Savska cesta 106
10000 زاگرب, کرواسی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید