توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SBS Swiss Business School یک موسسه مدیریت پیشگام است که برای تهیه دانش آموزان برای حرفه های اقتصاد جهانی در مدیریت بین المللی، مالی، بازاریابی و سایر زمینه ها آماده شده است. ما یک بازیکن با نفوذ با کیفیت است.

ما به دولت تئوری هنر تدریس می کنیم، دانش آموزان را در تجارب بین المللی غوطه ور می کنیم و آنها را به بهترین روش در کسب و کار متصل می کنیم. شرکت کنندگان در برنامه های ما بسیار بیشتر از نظریه مدیریت و عمل یاد می گیرند؛ آنها روش های جدیدی برای تفکر به دست می آورند که می توانند عمیقا زندگی و موفقیت سازمان خود را تغییر دهند.

بیشترین سرمایه گذاری خود را انجام دهید. ما به دلایل مختلف یک مدرسه ی منحصر به فرد هستیم:

- راحت، یادگیری مقرون به صرفه

- بین المللی به هسته

- موسسه کاملا معتبر که می توانید اعتماد کنید

- ارتباطات شرکت

- واقع در زوریخ

بین المللی به هسته

ما واقعا در جهان متمرکز هستیم. از یک دوره مقدماتی منحصر به فرد در برنامه کارشناسی تا یک دوره پیشرفته در برنامه مدیریت دکترا، تجربه SBS کاملا بین المللی است. بیش از نیمی از دانش آموزان ما از اروپا، آسیا و آمریکای لاتین آمده اند. ما شرکت کنندگان خود را تجربه ای ارائه می دهیم که آنها را برای سهولت در سراسر مرزها و فرهنگ ها آماده می کند - در یک محیط که تنوع و توانایی به ارمغان آوردن چشم انداز جهانی به مطالعه کسب و کار را به ارمغان می آورد.

یک موسسه کاملا معتبر که می توانید اعتماد کنید

SBS Swiss Business School به طور کامل توسط مجمع بین المللی آموزش کسب و کار کالج (IACBE)، یک موسسه اعتباربخشی در سراسر ایالات متحده مجاز است. اعتبارنامه ملی، بالاترین فرم اعتباربخشی است که موسسه می تواند دریافت کند. IACBE SBS را به عنوان یک نوآور در آموزش تجارت مورد ستایش قرار داده است. SBS توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا به عنوان موسسه مستقل تحصیلات عالی تأیید شده است.

ارتباطات شرکتی

SBS نیز توسط Eduqua، گواهی کیفیت کیفیت سوئیس برای تحصیلات عالی تأیید شده است. این به چند معیار برای اطمینان از کیفیت موسسه توجه می کند و در سه ساله بررسی می شود.

SBS از طریق تدریس، هیئت علمی، حوادث و شبکه ی خود در ارتباط با دنیای کسب و کار تنگاتنگ است. رهبران کسب و کار به طور مداوم از مدرسه دیدن می کنند تا با دانش آموزان صحبت کنند یا به دوره های آموزشی و دانش آموزان فرصت های مستقیم برای کسب اطلاعات در مورد مدرک کارآفرینی کسب کنند. شرکت هایی که علاقه مند به پیاده سازی پیوندهای جدید هستند، دعوت می شوند تا با دفتر مكان یابی ما تماس بگیرید.

کلاس ها اغلب از مشكلات تجاری فعلی به عنوان موضوع خود استفاده می كنند. دانش آموزان در تصمیم گیری خود با متخصصین و شرکت کنندگان مشورت می کنند و نتایج نهایی خود را به مدیران ارشد شرکت ارائه می دهند. از طریق مطالعات موردی "زنده"، آنها مسائل را با گذر زمان توسعه می دهند و از یادگیری نحوه اعمال دانش به آخرین تحولات اقتصاد جهانی بهره مند می شوند.

در نهایت، قویترین اتصالات به کسب و کار از طریق شبکه تماسهای کارفرمای ماست. SBS دارای یک رکورد مبهم است که فارغ التحصیلان خود را با شرکت ها و مؤسسات برجسته در سراسر جهان قرار می دهد. تعدادی از کارفرمایان هر ساله از دانشکده بازدید می کنند تا فارغ التحصیلان مناسب را برای پر کردن موقعیت در شرکت های خود ببینند. دفتر مهاجرت ما یک گفتگوی منظم با کارفرمایان بالقوه را برگزار می کند و آماده است تا آنها را به محوطه دانشگاه برساند.

واقع در زوریخ

زوریخ به طور مداوم به عنوان یکی از شهرستانها در جهان برای کیفیت زندگی رتبه بندی شده است، و این یک مکان ایده آل برای مطالعه مدیریت بین المللی است.

به دلیل محل مرکزی زوریخ در قلب اروپا، بسیاری از شرکت های چند ملیتی در این منطقه واقع شده اند. این تنها یک ساعت در هوا از لندن، پاریس، بروکسل یا برلین است. زوریخ سرمایه مالی و اقتصادی سوئیس است.

کیفیت و تنوع زندگی فرهنگی زوریخ، با تئاتر، موزه ها و کنفرانس های بین المللی آن، جایگاه مناسب برای به دست آوردن آموزش جهانی را می دهد.

این شهر به طور ایدهآل در سواحل دریاچه زوریخ واقع شده است و فعالیتهای ورزشی در فضای باز بسیار عالی است.

در نهایت، شخصیت جهانی جهان با تقریبا 100 ملیت از سراسر جهان، همه را در خانه احساس می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

SBS Swiss Business School

SBS یکی از اولین مدرسه های کسب و کار در اروپا است تا برنامه اجرایی MBA خود را با توجه به نیازهای جدید سازمان ها و شرکت های برجسته در اقتصاد دانش انطباق دهد. ... [+]

چرا SBS Swiss Business School

SBS یکی از اولین مدرسه های کسب و کار در اروپا است تا برنامه اجرایی MBA خود را با توجه به نیازهای جدید سازمان ها و شرکت های برجسته در اقتصاد دانش انطباق دهد. ما به افرادی نیاز داریم که می توانند گروه های بین رشته ای و چند فرهنگی را رهبری کنند. افرادی که می توانند دانش را در رشته های مختلف ترکیب کنند و نقش سازمان در جامعه را درک کنند. به منظور پاسخگویی به این خواسته ها، ما برنامه MBA اجرایی خود را با مدیریت عمده بین المللی مدیریت کرده ایم تا شرکت کنندگان مجموعه ای از ابزارها را برای شناسایی و خلاقانه ای برای حل مشکلات، ارزش افزوده و مشارکت در روش هایی که معمول نیستند، ارائه دهند. ما از شما به مدرک اجرایی MBA خوش آمدید!... [-]

سویس زوریخ
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

SBS Swiss Business School

یک MBA به دنبال افراد بلندپرواز و در بسیاری از سازمان ها است که از طریق افزایش حقوق و ارتقای آن پاداش می گیرد. یکی از رایج ترین دلایل دانشجویان برای پیگیری MBA، تغییر شغل ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)به SBS MBA خوش آمدید

کسب و کار تغییر کرده است - به طور اساسی تا! ما در محیط کسب و کار مرزهای بی حد و حصر، نوآوری های تکنولوژیکی، مشتریان بسیار هوشمند و اجتماعی مشترک، نگرانی های امنیتی، مقررات پیچیده دولت و عدم اطمینان اقتصادی، وجود دارد. علاوه بر این، به عنوان یک رهبر فعلی یا آینده در یک دنیای مجتمع، می خواهید کارمندان خود را درگیر کنید، مشتریان خود را به طور مثبت، محیط زیست را بازسازی و نگهداری کنید و با یکپارچگی هدایت کنید. این دو نسل را نمی گیرد ما می توانیم و جهان را در این نسل دوباره کشف کنیم!... [-]

سویس زوریخ
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
50 هفته
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Part time MBA

SBS Swiss Business School

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی SBS Flex MBA برای ارائه دانش آموزان به این تخصص طراحی شده است. این دوره ها یک بار در ماه در محوطه دانشگاه برگزار می شود. ... [+]

فلکس MBA

در بازار دینامیک امروز، مدیران موفق باید نوآورانه و کارآفرین باشند، با ترکیب دانش عمومی از عملکرد کسب و کار با مهارت های خاص در حوزه مسئولیت خود. SBS Flex MBA (مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار) برای ارائه دانش آموزان به این تخصص طراحی شده است.

این دوره ها یک بار در ماه در محوطه دانشگاه برگزار می شود. این همیشه در جمعه، شنبه و یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 18:00 است. این به شرکت کنندگان می دهد تا با سخنران و دانش آموزان همکار ملاقات کنند. امتحان ها در شب پنجشنبه قبل از کلاس بعدی انجام می شود. این اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای مدت زمان محدودی به زوریخ می آیند.... [-]

سویس زوریخ
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

Zürich, زوریخ, CH - 8302 CH
Social Media