توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از سال 1911، HEC لوزان رهبران آینده و رهبران کسب و کار را برای تبدیل شدن به بازیکنان فعال در دنیای کسب و کار و اقتصاد آموزش داده است. HEC لوزان همچنین دانشجویانی را که خواهان پیگیری حرفه ای تحصیلی هستند آماده می کند.

HEC لواسان به عنوان یکی از مدارس عالی مدیریت و اقتصاد شناخته شده است و از طریق تحصیلات عالی و تحقیقات عالی خود، خود را متمایز می کند. در قلب ماموریت خود، این همکاری بین تدریس و تحقیق بیش از 100 سال است که موفقیت مدرسه را تضمین کرده است. HEC Lausanne از تحقیق برای آموزش متخصصان و مسئولان اجرایی و کارآفرینان و همچنین مشاوره به سازمان ها، شرکت ها و سیاست گذاران استفاده می کند.

جایگاه مدرسه و برنامه های آن در رتبه بندی های بین المللی و نشریات علمی نشان می دهد که کیفیت آموزش و پژوهش آن، همانطور که اعتبارات آن توسط سازمان های معتبر EQUIS و AMBA اهدا شده است.

HEC Lausanne با بهره گیری از شهرت قوی بین المللی ، قصد دارد توسعه خود را به عنوان یک موسسه دولتی برجسته در مدیریت یکپارچه و آموزش اقتصادی در سطوح اروپایی و جهانی ادامه دهد.

HEC لوزان به طور خلاصه

. تعالی در تدریس که پایه محکمی برای حرفه های آینده فراهم می کند. تحقیق با سطح بالا با 350 محقق
. نفوذ قوی بین المللی: بیش از 130 مشارکت دانشگاهی بین المللی و 400 دانشجوی تبادلی هر ساله
. از طریق شبکه ای از 13000 فارغ التحصیل و ارتباط نزدیکی با شرکت ها، سازمان ها و مقامات دولتی در سوئیس و خارج از کشور
. بیش از پانزده انجمن دانشجویی، که همه آنها در محوطه دانشگاه بسیار فعال هستند
. یک مرکز حرفه ای که به عنوان نقطه ای از ارتباط بین دانش آموزان و شرکت ها عمل می کند
. یک پلت فرم آموزش مداوم با MBA اجرایی و آموزش اجرایی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

HEC لوزان اجرایی MBA کمک می کند تا حرفه ای در اواسط زندگی تبدیل حرفه خود، فرصت های جدید و تأمل در شخصیت، عملکرد و دیدگاه های خود را. با این حال، ما به مراتب بیشتر از افزا ... [+]

آیا زمان را برای شما به آن را تغییر دهید؟

زندگی مدرن به ندرت وقت برای نفس کشیدن، قدم به عقب و واقعا در نظر گرفتن آنچه ما می خواهیم برای رسیدن به ما می دهد. تصمیم گیری به مطالعه برای MBA زمان و فضا برای تغییر فراهم می کند.

HEC لوزان اجرایی MBA کمک می کند تا حرفه ای در اواسط زندگی تبدیل حرفه ای خود را، فرصت های جدید و تأمل در شخصیت، عملکرد و دیدگاه های خود را. با این حال، ما به مراتب بیشتر از افزایش چشم انداز شغلی خود را. ما برنامه 16 ماهه کمک می کند تا افراد متحول اساسا. شرکت کنندگان با الهام برای تبدیل شدن به عوامل تغییر در شرکت ها، جوامع، صنعت خود ... و گاهی اوقات، جهان است. اعتبار دهی شده توسط EQUIS و AMBA، این برنامه شده است همواره در میان بهترین بالا 100 گزارشها اجرایی رتبه بندی در سراسر جهان فایننشال تایمز. علاوه بر کیفیت بالای آموزشی و غنای جامعه HEC لوزان، ما برای رویکرد پیشگام ما به رسمیت شناخته شده توسعه شخصی و حرفه ای. ما برنامه درسی ما را طراحی کرده اند برای اضافه کردن این ابعاد قدرتمند برای هسته ماژول مفهوم کسب و کار و از این رو همراه شرکت کنندگان در تحول خود را. ... [-]

سویس لوزان
آگوست 2020
انگلیسی
پاره وقت
16 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Why choose HEC Lausanne for your Executive MBA?

Our Vision. Your Experience.