Read the Official Description

این دانشگاه لوزان یک موسسه آموزشی و پژوهشی است که متشکل از هفت دانشکده است که حدود 14،300 دانش آموز و 3000 محقق کار و تحصیل می کنند.

UNIL بر روی برخی از رشته های دانشگاهی، به ویژه پزشکی، علوم زندگی، علوم زمین، محیط زیست، کسب و کار، علوم انسانی و علوم اجتماعی متمرکز شده است.

تاکید بر یک رویکرد میان رشته قرار می گیرد، با همکاری نزدیک بین دانش آموزان، آموزش کارکنان و اساتید.

UNIL نشان دهنده:

 • فضای بین المللی . یک پنجم جمعیت دانشجویی و یک سوم کارکنان آموزشگاه از خارج از کشور می آیند.
 • امکانات و تکنولوژی تا به امروز آزمایشگاه های پیشرفته ای برای محققان: سالن های سخنرانی وسیع و مجهز برای آموزش کارکنان و دانشجویان.
 • سه دانشکده در نوع خود در سوئیس منحصر به فرد هستند . قانون، عدالت کیفری و مدیریت عمومی؛ زیست شناسی و پزشکی (FBM)؛ علوم زمین و محیط زیست (GSE). نوآوری های جدید نیاز به هم افزایی جدید.
 • همکاری نزدیک با بیمارستان دانشگاه کانتون وود (CHUV) به منظور جلوگیری از پیشرفت در دانش پزشکی.
 • این دانشگاه و کتابخانه کانتون - لوزان (BCUL) با دو میلیون اسناد و مدارک، ابزار تحقیقاتی مدرن و یک محیط کاری ایده آل برای دیدن دریاچه ژنو است.
 • فلسفه و اخلاق کاری بیان شده در یک منشور ارزش ها و قواعد.
 • تنظیمات استثنایی سبز و بزرگ دریاچه . تنها در چند دقیقه یک شبکه حمل و نقل عمومی در پیوند به پردیس دانشگاه به لوزان، پایتخت ایالت وو، برای فعالیت های فرهنگی متنوع آن اشاره کرد.
 • طیف گسترده ای از دوره های آموزشی و دوره های بین رشته ای ، و همچنین فعالیت های ورزشی و فرهنگی بی شماری در حوزه های مختلف شامل: دوره های زبان و فناوری اطلاعات، فوتبال (فوتبال)، کاپویا، تناسب اندام و غواصی زیر آب در مرکز ورزشی؛ جوامع، سینما، نمایشگاه ها یا تئاتر در Grange de Dorigny.
بندر 2468503_960_720

دانشگاه لوزان (UNIL) شامل هفت دانشکده است:

 • دانشکده الهیات و علوم ادیان؛
 • دانشکده هنر و مدرسه فرانسوی به عنوان یک زبان خارجی
 • دانشکده علوم اجتماعی و سیاسی؛
 • دانشکده تجارت و اقتصاد؛
 • دانشکده حقوق، عدالت کیفری و اداره دولتی؛
 • دانشکده زیستشناسی و پزشکی؛
 • دانشکده علوم زمین و محیط زیست.

با 14475 دانش آموز در سال 2016، دانشگاه لوزان همچنین از همکاری با محوطه دانشگاه EPFL فقط در کنار خود دارد. در سال 2016، 467 استادیار کامل و اساتید دانشکده و 78 استادیار در آنجا آموزش دادند UNILدر فعالیت های روزمره خود با 1235 دستیار و 470 معلم دیگر کمک کرد. برای اطمینان از عملکرد صحیح واحد، پرسنل آموزشی با 1033 نفر به عنوان کارکنان اداری و فنی و همچنین 48 کارآموز پشتیبانی شدند.

تحقیقات در مورد اهمیت نشریات به عنوان شماره پنجم در اروپا به شمار می روند، موضوعی مهم در دانشگاه لوزان است.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

HEC لوزان اجرایی MBA کمک می کند تا حرفه ای در اواسط زندگی تبدیل حرفه خود، فرصت های جدید و تأمل در شخصیت، عملکرد و دیدگاه های خود را. با این حال، ما به مراتب بیشتر از افزا ... [+]

آیا زمان را برای شما به آن را تغییر دهید؟

زندگی مدرن به ندرت وقت برای نفس کشیدن، قدم به عقب و واقعا در نظر گرفتن آنچه ما می خواهیم برای رسیدن به ما می دهد. تصمیم گیری به مطالعه برای MBA زمان و فضا برای تغییر فراهم می کند.

HEC لوزان اجرایی MBA کمک می کند تا حرفه ای در اواسط زندگی تبدیل حرفه ای خود را، فرصت های جدید و تأمل در شخصیت، عملکرد و دیدگاه های خود را. با این حال، ما به مراتب بیشتر از افزایش چشم انداز شغلی خود را. ما برنامه 16 ماهه کمک می کند تا افراد متحول اساسا. شرکت کنندگان با الهام برای تبدیل شدن به عوامل تغییر در شرکت ها، جوامع، صنعت خود ... و گاهی اوقات، جهان است. اعتبار دهی شده توسط EQUIS و AMBA، این برنامه شده است همواره در میان بهترین بالا 100 گزارشها اجرایی رتبه بندی در سراسر جهان فایننشال تایمز. علاوه بر کیفیت بالای آموزشی و غنای جامعه HEC لوزان، ما برای رویکرد پیشگام ما به رسمیت شناخته شده توسعه شخصی و حرفه ای. ما برنامه درسی ما را طراحی کرده اند برای اضافه کردن این ابعاد قدرتمند برای هسته ماژول مفهوم کسب و کار و از این رو همراه شرکت کنندگان در تحول خود را. ... [-]

سویس Lausanne
Location address
Extranef
Lausanne, Vaud, 1015 CH
Social Media