توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

Prince Mohammad bin Fahd University (PMU)، به عنوان یک نهاد سریع در حال رشد آموزش و پرورش، از تاریخ شروع آن تاریخ ایجاد کرده است. این دانشگاه با رویکرد بسیار مبتکرانه دانش آموزانش برای به اشتراک گذاشتن آموزش، فرصتی برای دانش آموزان فراهم می کند تا مسیرهای واقعی یادگیری و نوآوری را به عنوان حرفه های هاردکور مورد توجه قرار دهند.

PMU بر نیازها، منافع و توانایی دانش آموزان برای تغذیه پایدار متمرکز است. بازخورد، و همچنین ورودی دانش آموزان، توسط اعضای هیات علمی PMU ارزیابی می شود که سطح دانش دانش آموزان را به طور کامل ارزیابی می کند. چنین مراحل این است که آنها را با یک سیستم یادگیری واقعی آموزش دهید.

این دانشگاه از زمان آغاز به کار خود از آخرین تکنولوژی استقبال کرد. این آنها را در روش آموزش و توسعه برنامه های درسی اجرا می کند. برخی از پیشرفت های تکنولوژیکی، اتصال به اینترنت تمام وقت است که دسترسی آسان به کتابخانه الکترونیکی را آسان می کند، برنامه های آموزشی آنلاین (تخته سیاه)، آزمایشگاه های دینامیکی، ثبت نام آنلاین.

PMU امروز با فن آوری های پیشرفته مانند تخته های هوشمند، تلویزیون جریان و ویدئو کنفرانس و غیره مجهز است که برای دانش آموزان برای ثبت نام در دوره های خاص مفید است و توصیه های منظم و یا راهنمایی از مربیان مربوطه را آنلاین با نشستن در حریم خصوصی خانه ها.

دانش آموزان از امکانات هنری در PMU بهره می برند. چنین امکانات صرفا به منظور هدایت آنها به داماد و ایستادن در حالی که پذیرش چالش های جهانی است که آنها مجبور به مقابله به عنوان حرفه ای است. آنها پس از فارغ التحصیلی از PMU که امکانات منحصر به فردی را ارائه می دهند، فرصت های شغلی بهتر خواهند داشت.

همانطور که انگلیسی به عنوان تنها وسیله ارتباطی بین المللی تبدیل شده است، PMU این زبان را به عنوان یک ابزار اصلی برای ارائه آموزش می دهد. چندین باشگاه و فعالیت های فوق العاده در داخل محوطه PMU بهترین ابزار برای بهبود مهارت دانش آموزان خود هستند. امکانات برنامه ریزی شده برای دانشجویان در ارتباطات، کار گروهی، تفکر انتقادی / حل مسئله، تکنولوژی، مهارت های حرفه ای و رهبری، مهارت های اصلی هستند که PMU برای رشد کلی دانش آموزان اولویت می دهد.

PMU برای هدایت جامعه دانشجویان به انتخاب مسیر شغلی بهتر برای آینده روشن تر است. برنامه های درسی نظری و ارزیابی عملی آنها از طریق آموزش و تمرین عملی، آنها را آماده می سازد تا در هنگام استخدام احساس راحتی کنند. اعتماد به نفس با آموزش و دانش پیشرفته، دانش آموزان را آماده می کند تا خود را با خلاقیت های خوب و قابل توجه خودشان به فروش برسانند.

ارزیابی های مختلف نتیجه گیری نوآورانه ای برای ارزیابی ابزارهای توسعه مهارت استفاده می شود که عملکرد و پیشرفت کلی دانش آموزان را در طول اقامت خود در دانشگاه دنبال می کند.

نمونه کارهای الکترونیکی دانشجویان فارغ التحصیلی در PMU به صورت آنلاین در دسترس است، بنابراین کارفرمایان آینده می توانند از آنها برای استخدام بهترین استفاده را ببرند. چنین مراحل به دست آوردن مدرک و در همان زمان به دست آوردن تجربه کار در par.

PMU علاوه بر خدمات بهداشتی و مشاوره ای، خدمات شخصی متعددی از جمله کمک مالی به دانش آموزان سزاوار ارائه می دهد. این ابتکارات برای ارائه بهترین آرزوی راحتی در جو برای رشد شخصی و حرفه ای است. PMU به طور مساوی انتظار دارد که تعالی در آموزش و پرورش در دانش آموزانی که در هنگام ارائه چنین خدماتی به آنها ثبت نام می کنند، به ارمغان بیاورد.

اعتبار عمومی PMU که از ابتدای آن بدست آمد، با توجه به نیروی کار قوی - تیم مدیریتی، توانایی های مختلف هیات علمی در طراحی صحنه دانشگاهی پیشرفته و کارکنان پشتیبانی کننده که به مقامات کمک می کنند تا به مدیریت دانشگاه در حرکت سیستماتیک خود کمک کنند، امکان پذیر است.

TIEC (کنسرسیوم بین المللی آموزش و پرورش تگزاس)، به عنوان مشاور آموزشی PMU، متشکل از کارشناسان برتر 32 دانشگاه آمریکایی برای ساخت و ساز دانشگاهی PMU بود. البته PMU اکنون در موقعیتی قرار دارد که به آموزش و پرورش عالی برای تحریک رهبران آینده در زمینه های تحصیل خود بپردازد. این نشانه ای است برای دیدگاه جهانی درباره آموزش که PMU تصویب می کند.

فرهنگ عربستان سعودی

جنبه های بسیاری از زندگی در اینجا وجود دارد که بسیار متفاوت از کشوری و فرهنگی است که شما با آن کنار گذاشته اید. ما بر این باوریم که مهمترین گام در تنظیم زندگی شما در عربستان سعودی، یادگیری برخی از آداب و رسوم و قوانین است. سپس در محیط جدید خود راحت تر خواهید شد. هنگامی که با تفاوت های فرهنگی آشنا می شوید، زندگی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

در اینجا برخی از پیشنهادات "انجام و نگفته" برای راحتی و رفاه شما است.

لطفا انجام بدهید…

ذهنیت باز را در رابطه با تفاوت های فرهنگی و اجتماعی که مشاهده می کنید، نگه دارید. انعطاف پذیر باشید و برای تغییر تغییر دهید. شما از تجربیات جدید قدردانی خواهید کرد. چالش زندگی در یک کشور شگفت انگیز، باستانی با تاریخ غنی و هیجان انگیز را پذیرفتید.

  • تلاش برای یادگیری و استفاده از زبان عربی.
  • باقی مانده انعطاف پذیر و سعی کنید با آداب و رسوم محلی سازگار شوید. مثلا:
  • لباس: زنان باید لباس محافظ و لباس مناسب را بپوشند. اگر هنگام پوشیدن ابایا احساس بهتر دارید، این کار را انجام دهید.
  • ماه رمضان: یک ماه مقدس اسلامی است که طی آن مسلمانان سریع بین طلوع خورشید و غروب خورشید را مشاهده می کنند. لطفا در طول روزهای آفتابی احترام به این تعطیلات مذهبی را از خوردن، آدامس کردن، نوشیدن یا سیگار کشیدن در منزل رعایت کنید.

لطفا ...

  • سعی کنید ارزش های غربی خود را در جامعه سعودی تحمیل کنید. انتظار نداشته باشید زندگی به همان اندازه که در کشور شما بود، باشد.
  • عکاسان یا هر منطقه امنیت ملی مانند فرودگاه ها، تاسیسات نظامی و پالایشگاه ها.

آداب سنتی عرب

عربستان سعودی به عنوان جاهای دیگر، رفتارها و ملاحظات خوبی برای گفتگوهای گمرکی و اعتقادات دیگر دارد. همانطور که دیگران انتظار دارند، عربستان سعودی ها باهوش، مهربان و غیر رسمی هستند.

برخی از پیشنهادات

حفظ و حمل نام و شماره تلفن صحیح سازمان خود (کارفرما) یا سازمان همسر (کارفرما). نام های صحیح، اعداد و مکان های مدارس مورد نیاز فرزندان خود را بدانید.

اطمینان حاصل کنید که فرزندان شما نام و شماره تلفن همراه خود، شماره تلفن شما و همسایگی مورد اعتماد در صورت اضطراری را داشته باشند. این به ویژه برای فایل اطلاعات اورژانس در مدرسه کودکان شما مهم است.

ولتاژ در پادشاهی می تواند 110V یا 220V باشد. ولتاژ خود را بشناسید و لوازم خود را انتخاب کنید. برای مثال انواع مختلف تجهیزات را بررسی کنید، به عنوان مثال، چندین نوع VCR در پادشاهی وجود دارد. اگر کامپیوتر دارید، یک تنظیم کننده ولتاژ ممکن است لازم باشد. محافظ سرریز برای رایانه ها و سایر تجهیزات الکترونیکی بسیار توصیه می شود.

یاد آوردن

شما یک مهمان دعوت شده در پادشاهی عربستان سعودی هستید. شما مجبور نبودید اینجا بیایید شما تحت قوانین محلی قرار می گیرید برای خانواده تان احتیاط کنید تا از قوانین و آداب و رسوم مربوطه مطلع شوید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • عربی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Prince Mohammad Bin Fahd University

برنامه های اجرایی MBA برای کارکنان تمام وقت سازمان ها یا صاحبان کسب و کارهایی که سرمایه گذاری قابل توجهی در حرفه شان دارند و نمی توانند هزینه های شغلی خود را تمام کنند، ط ... [+]

درباره برنامه اجرایی MBA

برنامه های اجرایی MBA برای کارکنان تمام وقت سازمان ها یا صاحبان کسب و کارهایی که سرمایه گذاری قابل توجهی در حرفه شان دارند و نمی توانند هزینه های شغلی خود را تمام کنند، طراحی شده اند. به جای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مدرک سنتی، این متخصصان می توانند برنامه اجرایی MBA را در حین ادامه کار اشتغال کامل خود ادامه دهند.

برنامه های اجرایی MBA با دو برنامه متمایز از برنامه های MBA سنتی متفاوت است. اول، فرمت جلسه متفاوت است. برنامه های اجرایی MBA معمولا دو بار در هفته، هر هفته دیگر در طول ترم دیدار می کنند. در مرحله دوم، دانشجویان در برنامه های اجرایی MBA به طور متوسط ​​تجربه کار بیشتری نسبت به همتایان خود در برنامه های سنتی دارند. این تجربه کار است که اجازه می دهد تا برنامه اجرایی MBA با نرخ بسیار سریعتر از برنامه سنتی ارائه شود.... [-]

عربستان سعودی دهران
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

Prince Mohammad Bin Fahd University

مربیان مديريت کسب و کار Prince Mohammad Bin Fahd University (PMU) برای متخصصان علاقه مند به توسعه و به دست آوردن دانش فراتر از درجه ابتدایی خود برای بهبود چشم انداز حرفه ... [+]

درباره برنامه MBA

مربیان مديريت کسب و کار Prince Mohammad Bin Fahd University (PMU) برای متخصصان علاقه مند به توسعه و به دست آوردن دانش فراتر از درجه ابتدایی خود برای بهبود چشم انداز حرفه خود طراحی شده است. برنامه MBA توسط دانشکده مدیریت کسب و کار (COBA) ارائه خواهد شد و طبیعت چند رشته ای خواهد بود. برنامه درسی اصلی 48 ساعت اعتباری است و پایه ای در هر یک از زمینه های کسب و کار کاربردی فراهم می کند. این برنامه پس از آن فراهم می کند یک منطقه از تخصص با انتخابی از جمله پایان نامه تحقیقاتی.... [-]

عربستان سعودی دهران
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Inauguration Ceremony Prince Mohammad Bin Fahd Program for Strategic Research & Studies