توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

از طرف هیئت مدیره، هیئت امناء، هیئت مشورتی هیئت مشورتی و شورای مشورتی دانشجویان، از شما به کالج خلیج مسقط خوشامد می گویم. ما در کالج خلیج همواره تلاش می کنیم دانش آکادمیک دانش آموزانمان را از طریق استقامت، کار سخت، نوآوری و ایده های خلاقانه تقویت و تقویت کنیم. ما همچنین بر تقویت مهارت های تفکر انتقادی و توانایی تحلیلی دانش آموزان تمرکز می کنیم. این امر از طریق انتقال دانش و به اشتراک گذاری دانش با استفاده از منابع مختلف مربوط به آموزش عالی و مربوط به برنامه های آموزش عالی که ما ارائه می دهیم انجام می شود. استقامت ما در درک و ارائه آخرین برنامه های آموزش عالی بین المللی به رسمیت شناخته شده به ما داده شده است و ما را قادر به انجام با کیفیت برجسته است.

چشم انداز

چشم انداز

کمک به توسعه آینده جهت آموزش عالی در عمان، تولید فارغ التحصیلان با توانایی تفکر، دستیابی و پیشرفت در تحقیقات و کارآفرینی.

مأموریت

ارائه مدارک تحصیلی بین المللی شناخته شده و نوآورانه که مناسب نیازهای دانش آموزان، بازار کار و مطابقت با استانداردهای بین المللی است.

دانشکده های علمی

  • دانشکده مطالعات بنیاد
  • دانشکده مطالعات کسب و کار و مدیریت
  • دانشکده علوم رایانه
  • مرکز مطالعات فوق لیسانس

زندگی در عمان

سلطان عمان با مساحت 309،500 کیلومتر مربع، انواع توپوگرافی های مختلف مانند رشته کوه ها، بیابان های خشک و دشت های حاصلخیز را پوشش می دهد. این در قلب سه کشور دیگر عرب قرار دارد. در جنوب غربی این کشور مرز با جمهوری یمن، پادشاهی عربستان سعودی و غرب و امارات متحده عربی را در شمال دارد.

مردم عمانی بسیار دوستانه و دوست داشتنی هستند. عربی زبان اصلی عمان است اما انگلیسی به طور مکرر صحبت می شود. عمان ها کاملا محافظه کارانه هستند و به حفظ حریم خصوصی و دینشان احترام می گذارند. در طول ماه مقدس ماه رمضان، همه مسلمانان در طول ساعات روز به سرعت سریع می شوند. بازدید کنندگان این کشور باید به یاد داشته باشید که در این زمان غذا، نوشیدن و سیگار کشیدن مجاز نیست.

آب و هوا در مسقط در زمستان بسیار مطلوب است و دمای هوا به طور متوسط ​​30 درجه سانتیگراد در روز است و در شب به حدود 18 درجه سانتی گراد می رسد. با این حال، در طول تابستان، مسقط در 45 درجه سانتیگراد - 48 درجه سانتیگراد سوزاندن است.
رستوران های بین المللی در سراسر عمان، از فروشگاه های فست فود تا پخت و پز همجوشی هستند. محدوده قیمت و یک وعده غذای سه وعده را می توان برای هر بودجه ای مناسب دانست.

فرودگاه مسقط 20 کیلومتر دور از کالج خلیج فارس است. آژانس های کرایه ای در فرودگاه وجود دارد و تاکسی ها و اتوبوس ها در دسترس هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Gulf College, MUSCAT, SULTANATE OF OMAN

MBA با هدف ارائه یک برنامه نوآورانه، پویا و انعطاف پذیر است که انتقاد از پیشرفت های مطالعات آکادمیک مدیریت و شرایط در حال تغییر مدیریت در یک زمینه بین المللی را در نظر می ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه همکاری علمی با دانشگاه کاردیف متروپولیتن، بریتانیا:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (عمومی) و با Pathways در زمینه های زیر:

مدیریت پروژهدارایی، مالیه، سرمایه گذاریبازار یابیمالیه اسلامیمدیریت بخش بهداشتیحالت مطالعهبخشی از زمانتمام وقتمدت زمان برنامه2 سال تقریبا برای پاره وقت14 ماه تقریبا برای تمام وقت

اهداف آموزشی برنامه

برای ارائه یک برنامه نوآورانه، پویا و انعطاف پذیر که انتقاد از تحولات در مطالعه علمی مدیریت و شرایط در حال تغییر مدیریت در یک زمینه بین المللی را در نظر می گیرد؛برای انتقاد از خواسته ها و مسائل عرضه در محیط کسب و کار جهانی.برای پیشرفت دانش آموزان از پیچیدگی درک ارتباط بین ایدئولوژی ها و مسئولیت های مدیران در محل کار. این در راستای برنامه استراتژیک کالج خلیج فارس است که هدف آن اطمینان از دسترسی دانشجویان به پشتیبانی با کیفیت بالا استبرای ارائه چارچوب نظری قوی برای دانش آموزان برای درک یکپارچه و انتقادی از مدیریت؛ این است که از طریق نتایج واضح آموزش و معیارهای ارزیابی، ارائه شده برای دانش آموزان برای هر ماژول از آغاز دوره ارائه شده است.برای توسعه در دانش آموزان، طیف وسیعی از مهارت های فکری که منعکس کننده سختی مورد نیاز در سطح 7 هستند، باید در سطح تحصیلات تکمیلی، سطح بالایی از استقلال دانشجویان و خودراهبری خود را نشان دهند تا به نشان دادن ابتکار عمل، اصالت در کنار صحت و قضاوت اخلاقی در یک درک مدیریتقیمت آن چند است؟... [-]
عمان Seeb
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
14 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی