توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

کالج دارای ریشه در مرکز آموزش و پرورش قندهار غنا Telecom است که یکی از نوعی در غرب آفریقا بود. برای اولین بار در جنگ جهانی دوم به عنوان یک نیروی هوایی نیروی هوایی سلطنتی (RAF) مورد استفاده قرار گرفت و سپس به کابل و بی سیم برای آموزش تکنسین های مخابراتی برای کشورهای غربی آفریقای غربی (یعنی غنا، نیجریه، سیرالئون و گامبيا) تحویل داده شد.

مرکز آموزش به سرعت در حال پیشرفت از طریق رفع محدودیت و خصوصی سازی برای تبدیل شدن به منبع اصلی آموزش و صدور گواهینامه در Telecommunications Engineering برای کارکنان غنا Telecom و همچنین سایر موسسات در غنا و غرب آفریقا است.

در سال 2005، مدیریت غنا Telecom، زیرساخت ها و تجهیزات را به استانداردهای مدرن ارتقا داد تا آماده سازی برای تبدیل مرکز آموزشی به دانشگاه برای ارتباطات مخابراتی و مهندسی چند رسانه ای

مأموریت

GTUC یک مرکز عالی تحصیلی است که محیطی مناسب برای آموزش و یادگیری با کیفیت، تحقیق، خلاقیت فکری، نوآوری و خدمات به جامعه فراهم می کند. این دانشگاه پیشرفته ترین فن آوری پیشرفته، توسعه رهبری و فرهنگ سازمانی را برای ارائه ارزش به غنا و جهان ارتقا خواهد داد.

پژوهش

GTUC در نقش خود به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، کشف و مطالعه موضوعات مهم در زمینه تحصیلات دانشگاهی و حرفه ای را ترویج می کند. ارزیابی های دقیق و بررسی ها در جهت پیشرفت برنامه های پژوهشی و فعالیت های خلاقانه خود، و همچنین مشارکت و رهبری در رشته های دانشگاهی ملی و بین المللی، مهم هستند.

مشارکت عمومی

GTUC در نقش خود به عنوان یک شرکت کننده در زندگی عمومی، بازتابی بر ارزش ها و اهداف جامعه است. این دانشگاه برنامه های خود را تقویت می کند و جامعه بزرگتر را با کتابخانه ها، تخصص، امکانات و فعالیت های دیگر آن غنی می کند.

دانشکده، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تشویق می شود تا وقت و تخصص خود را به خدمات اجتماعی و حرفه ای اختصاص دهند.

چشم انداز

GTUC قصد دارد یک دانشگاه جهانی در زمینه تحقیقات نوآورانه تحصیلی، تکنولوژی پیشرفته، کارآفرینی و توسعه دانش آموزان و کارکنان برجسته برای توسعه ملی و جهانی باشد.

ارزشهای اصلی

GTUC بر اساس یک تعهد اصلی به دانشجویان، یادگیری، خدمات و احترام به همه نوع افراد ساخته شده است. ما از ارزش ها و تعهدات بلند مدت خود در مورد این موارد قدردانی می کنیم:

  • تعالی
  • دانشجو مرکزی
  • آزادی آکادمیک
  • نوآوری
  • تمامیت
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Ghana Technology University College

برنامه بین المللی MBA با هدف ارائه دانش آموزان به فرصت های شغلی در زمینه های بین المللی است. همچنین تضمین می کند که دانشجویان در معرض تجارت بین المللی از طریق دوره ای شدی ... [+]

برنامه بین المللی MBA با هدف ارائه دانش آموزان به فرصت های شغلی در زمینه های بین المللی است. همچنین تضمین می کند که دانش آموزان در معرض تجارت بین المللی از طریق دوره ای شدید در مدیریت استراتژیک قرار می گیرند که در نهایت باعث افزایش رشد شخصی و حرفه ای می شود. برای تسهیل این، دانش آموزان از تجربه خود در کنار دیگران در گروه های یادگیری مربوطه استفاده خواهند کرد، به اشتراک می گذارند و تجربیات خود را بازتاب می دهند.... [-]

غنا آكرا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی