École de Condé

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1989 بنا نهاده شده، اکول د کونده یکی از بزرگترین مدرسه طراحی در فرانسه، که جمع آوری 2،000 دانشجو در 5 دانشگاه واقع در پاریس، لیون، بوردو، نانسی و خوب است.

اکول د کونده ارائه می دهد برنامه های تخصصی در همه زمینه های طراحی (گرافیک، داخلی، مد و محصول)، گرافیک (تصویر، انیمیشن و عکاسی) و میراث فرهنگی (بازسازی، بازار هنر) در سطح کارشناسی و همچنین در سطح کارشناسی ارشد.

مدرسه ارائه دیپلم هم دولت (لیسانس) و یا دیپلم معتبر توسط کمیسیون ملی د لا صدور گواهینامه PROFESSIONNELLE، بدن دولتی مسئول از به رسمیت شناختن دیپلم، تا سطح من (بالاترین سطح مجوز رسمی).

علاوه بر اعتبارنامه ملی، اکول د کونده بخشی از اراسموس + برنامه و مجوز رسمی از EABHES خصوصی بدن مجوز رسمی اروپا دریافت می کند.

هر دانشگاه ارائه می دهد کلاس اول شهرستان مراکز امکانات مجهز به آزمایشگاه طراحی مدرن. نزدیکی با برجسته فرهنگی در هم پاریس، لیون، بوردو، نانسی و یا زیبا یک دارایی مهم برای دانشجویان علاقمند به کشف جنبه های پر جنب و جوش ترین و معاصر از فرهنگ فرانسه و صحنه خلاق فرانسه است.

اکول د کونده بخشی از همکاری آموزش و پرورش AD دانشگاهی همراه با اکول سوپریور DU پرفیوم، اکول سوپریور د PUBLICITE، اکول سوپریور DU دیجیتال (www.ecole-superieure-du-digital.com) و IAAD تورینو.

شبکه آموزش و پرورش AD گرد هم می آورد اکول د Conde از، IAAD تورینو و اکول سوپریور DU پرفیوم.

با هم، این مدارس برنامه های آموزشی سطح بالا با تمرکز بر تلاش خلاق توسعه داده اند.

حکومت علمی، فراوانی از دوره ها و رشته های اصلی، همکاری های ما با بخش کسب و کار و تمرکز بین المللی باز کردن جهان از امکانات. آنها را تقویت، هر کدام به سطح مربوطه می باشند، ارتباط و اصالت رویکردی آکادمیک هر مدرسه. سایر موسسات فرانسوی و بین المللی خواهد آموزش و پرورش AD در آینده نزدیک بپیوندید.

ماشین جوجه کشی خلاق اکول د کونده اجازه می دهد تا دانشجویان کارشناسی ارشد به ادامه از زیرساخت های مدرسه بهره مند برای یک سال.

ماشین جوجه کشی را می توان در راه های مختلفی استفاده می شود:

به عنوان یک اتاق به سمت یکپارچه سازی حرفه ای برای راه اندازی یک پروژه تحقیقاتی برای نهایی کردن پروژه خلاق

در این چارچوب، دانش آموزان می توانند زیرساخت های مختلف مدرسه استفاده کنید:

زیرساخت های علمی: استودیو عکس، کتابخانه، آزمایشگاه FAB، آزمایشگاه مد، آزمایشگاه ابریشم، و غیره کارگاه های حرفه ای: گرافیک کامپیوتری، طراحی وب، و غیره تدریس خصوصی و حرفه ای

ماشین جوجه کشی در دسترس برای دانشجویان کارشناسی ارشد اکول د Conde از است.

مکان ها

لیون

Address
7-9 rue Cambronne
75015 لیون, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

لیون

Address
23, rue Camille Roy
69007 لیون, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

نانسی

Address
64, rue Marquette
54000 نانسی, گراند Est, فرانسه

خوب

Address
6, avenue Désambrois
06000 خوب, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

بوردو

Address
8, rue du gén. de Cheyron
33100 بوردو, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه

تورین

Address
5 Via Pisa, 10152
تورین, پیمانت, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: