Audencia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

باتجربه و محترم

تقریباً 40 سال ، آموزش اجرایی Audencia در حال توسعه برنامه های آموزشی سفارشی برای ارائه مدارک لازم برای ادامه کار در رشته شما می باشد.

برنامه های ما می تواند منجر به دریافت گواهینامه یا دیپلم شود و نیازهای شرکت ها ، مدیران و مدیران را برآورده کند. شما می توانید آموزش در مواردی مانند مدیریت ، عملکرد فروش ، ارتباطات و بازاریابی دیجیتال و تحول را انتخاب کنید.

چرا Audencia ؟

ماموریت: از طریق راه حل های خلاقانه و تأثیرگذار ، افزایش عملکرد انسانی و انجام تغییر سازمان ها ، مدیران و رهبرانی را که مسئولیت پذیر ، نوآور و گشوده در برابر جهان باشند ، آموزش و توسعه دهید

تخصص: ما در طیف وسیعی از زمینه های پر تقاضا تخصص داریم تا بتوانید در خط مقدم اقدامات تجاری نوآور باشید. به عنوان مثال ، از طریق مشارکت و همکاری با دانشکده های برتر مهندسی و معماری ، در این زمینه ها پیشرو هستیم:

 • مسئولیت اجتماعی شرکت
 • امور مالی شرکت
 • رهبری مسئولیت پذیر
 • نوآوری

ارکان: ارکان ما کیفیت ، ارتباط شغلی و خلاقیت برنامه شما را تضمین می کنند:

 • برتری علمی
 • حرفه ای سازی
 • ترکیبی از مهارت ها

تجربه: ما افتخار می کنیم که سالانه بیش از 3000 رهبر ، مدیر و کارشناس آموزش دهیم. مطمئن باشید که تقریباً 40 سال تجربه ما در زمینه آموزش اجرایی کیفیت و تأثیرات تجاری را به همراه دارد.

146416_pexels-photo-2422293.jpeg

تخصص در آموزش مسئولیت پذیر

148005_Capturedecran2020-12-13a19.27.58.png

همکاری های استراتژیک

از آنجا که ما این عقیده را داریم که همکاری منجر به پروژه های مهم و ابتکاری می شود ، دانشکده بازرگانی Audencia ، École Centrale de Nantes و ensa Nantes یک اتحاد استراتژیک تشکیل داده اند. این مشارکت برنامه شما را افزایش می دهد.

نحوه همکاری ما:

 • پشتیبانی از آموزش و تحقیقات در آموزش عالی در مهندسی ، معماری ، مدیریت و زمینه های مرتبط
 • کارآفرینی ، نوآوری و مسئولیت اجتماعی شرکت را در مقیاس محلی ، ملی و بین المللی ارتقا دهید
 • پروژه ها را توسعه و مدیریت کنید

اعتبار نامه ها

Audencia یکی از معدود مدارس در جهان است (1٪) که دارای سه اعتبار معتبر بین المللی در زمینه مدیریت بازرگانی است.

EQUIS

بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) کیفیت مدارس مدیریت را از طریق EQUIS ارزیابی می کند تا استاندارد آموزش مدیریت در سراسر جهان را افزایش دهد.AACSB

AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) در سال 1916 تاسیس شد و دارای طولانی ترین انجمن جهانی است که به پیشرفت آموزش مدیریت در سراسر جهان اختصاص داده است و بهترین مدارس بازرگانی جهان را معتبر می داند.


AMBA

AMBA (انجمن MBA ها) یک نهاد معتبر بین المللی برای MBA ، DBA و کارشناسی ارشد در برنامه های مدیریت است. اعتباربخشی AMBA بالاترین استاندارد موفقیت در تحصیلات کارشناسی ارشد را نشان می دهد و تنها با بهترین برنامه ها کسب می شود.

فرانسه

Audencia هم در سطح بین المللی و هم ملی شناخته شده است. ما توسط کنفرانس معتبر کنفرانس des Grandes Écoles معتبر شناخته شده و در کمیسیون ملی صدور گواهینامه حرفه ای ثبت نام کرده ایم (کمیسیون ملی صدور گواهینامه حرفه ای - CNCP)

تبدیل به مدیر ارشد بعدی شوید

مدیر ارشد ارزش MBA یک مدرک فارغ التحصیل از Audencia ، مدرسه ای که دارای اعتبار سه گانه (EQUIS ، AACSB و AMBA) و اولین MBA در جهان است که به تغییر حرفه های اندازه گیری ، کنترل و حسابرسی اختصاص می یابد تا آنها را از طریق " جهان چند سرمایه ای ».

تفکر یکپارچه ، ارزش آفرینی ، رهبری استراتژیک مسئول و ابعاد بین المللی عناصر متمایز مدیر ارشد ارزش MBA ما هستند. ما به شما آموزش بسیار با کیفیت با سخنرانان مهمان استثنایی و اساتید مجرب و همچنین مشارکت های استراتژیک را ارائه می دهیم.

مدیر ارشد ارزش ما MBA اجرایی در قالب ترکیبی ارائه می شود:

 • سفرهای حضوری + حضوری PARIS
 • آنلاین (65٪)

در پایان این دوره ، هر شرکت کننده مدرک مدیر ارشد ارزش MBA را از دانشکده بازرگانی Audencia کسب می کند.

148007_MBACVOadvantage.png

148009_MBACVOadvantage_2.png

مکان ها

پاریس

Address
95 Rue Falguière
75015 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها