Read the Official Description

چرا EDHEC؟

EDHEC توسط و برای کارآفرینان ایجاد شده است ارزش های اساسی کسب و کار را برای بیش از یک قرن تثبیت شده است. هدف ما این است که کلیدهای موفقیت کسب و کار را به نسل های جدید مدیران و کارآفرینان منتقل کنیم، و این اعتقاد را افزایش می دهد که شرکت ها می توانند تاثیر مثبتی بر اقتصاد و کل جامعه داشته باشند.

EDHEC Business School

از سال 2014 EDHEC INTERNATIONAL BBA بخشی از نام تجاری EDHEC است. در نتیجه، این برنامه با هر معیار کیفیت EDHEC Business School ملاقات می کند:

  • انتخاب سختگیرانه از دانش آموزانی که با مهارت و توانایی های ما در مدیریت آشنا هستند؛
  • یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاهی؛
  • تمرکز قوی بین المللی و چند فرهنگی؛
  • گفتگوی دائمی بین شرکت ها و مشاوره حرفه ای شخصی در طول تحصیلات و حرفه های حرفه ای دانشجویان ما.

ارقام کلیدی

  • 121.5 2015-2016 بودجه تثبیت شده در M €
  • 1000 و بیشتر دوره های تحصیلی 5 ساله
  • 100 ملیت
  • 7900 دانشجو (49٪ دانشجویان بین المللی)
  • 25٪ از بودجه ما اختصاص داده شده به پژوهش
  • 30000 فارغ التحصیل در 125 کشور

5 پردیس ها

دو دانشگاه علمی در لیل و نیس امکانات و تجهیزات را در بالاترین سطح در سراسر جهان ارائه می دهند و تمامی فعالیت های EDHEC را از آموزش ابتدایی تا توسعه و تحقیق در حال انجام می پذیرد. دانشگاه ها در پاریس، لندن و سنگاپور در درجه اول به آموزش و تحقیقات در حال انجام و تعامل با شرکت ها در هر دو این زمینه اختصاص یافته است.

دانشکده و پژوهشگران

استادان EDHEC و محققان، که جامعه دانشگاهی EDHEC را تشکیل می دهند، شامل استادان و محققان دائمی و همچنین اساتید وابسته و همکاران پژوهشی هستند که در سراسر دانشگاه لیل، نیس، پاریس، سنگاپور و لندن گسترش یافته اند. این هیات علمی مرکز شهرت و رشد EDHEC در سطح ملی و بین المللی است.

درباره EDHEC

EDHEC یکی از 20 مدرسه بازرگانی در جهان است که از دانشگاه در لیل، نیس، پاریس، لندن و سنگاپور فعالیت می کند. EDHEC مدرسه ای برای تجارت است که به طور کامل بین المللی و به طور مستقیم به دنیای کسب و کار متصل است، نه یک مدرسه کسب و کار، جایی که تعالی در آموزش و تحقیقات بر نوآوری برای تحریک کارآفرینی و خلاقیت تمرکز می کند. برای کسب و کار از زمان تولد و اختصاص به کسب و کار، EDHEC کارآفرینان را برای زندگی، قادر به بازسازی و یا ایجاد کسب و کارهای موفق هر جا کار می کنند.

EDHEC به عنوان یک آزمایشگاه واقعی ایده ها عمل می کند و راهکارهای نوآورانه ای را که توسط کسب و کارها ارزیابی می شود، تولید می کند. فلسفه تدریس مدرسه، با الهام از فعالیت های پژوهشی برنده جایزه، تمرکز بر "یادگیری با انجام" است.

Programs taught in:
انگلیسی
فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Address
Avenue Gustave Delory,24
59100 Roubaix, Hauts-de-France, فرانسه
Address
Promenade des Anglais,393
06200 Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
18 Rue du 4 septembre
75002 Paris, Île-de-France, فرانسه