EDHEC Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا EDHEC

ایجاد شده توسط و برای کارآفرینان

EDHEC یکی از 15 مدرسه کسب و کار در اروپا است که در لیل، نیس، پاریس، لندن و سنگاپور فعالیت می کند. EDHEC به طور کامل بین المللی و به طور مستقیم به دنیای کسب و کار مرتبط است، EDHEC یک مدرسه برای کسب و کار است، نه یک مدرسه کسب و کار، جایی که تعالی در آموزش و پژوهش بر نوآوری برای تحریک کارآفرینی و خلاقیت تمرکز می کند. برای کسب و کار از زمان تولد و اختصاص به کسب و کار، EDHEC کارآفرینان را برای زندگی، قادر به بازسازی و یا ایجاد کسب و کارهای موفق در هر کجا که کار می کنند.

EDHEC به عنوان یک آزمایشگاه واقعی ایده ها عمل می کند و راهکارهای نوآورانه ای را که توسط کسب و کارها ارزیابی می شود، تولید می کند. فلسفه تدریس مدرسه، با الهام از فعالیت های پژوهشی برنده جایزه، تمرکز بر "یادگیری با انجام" است.

یک MINDSET که US APART را فراهم می کند

EDHEC توسط و برای کارآفرینان ایجاد شده است ارزش های اساسی کسب و کار را برای بیش از یک قرن تثبیت شده است.

هدف ما این است که کلیدهای موفقیت کسب و کار را به نسل های جدید مدیران و کارآفرینان منتقل کنیم، و این اعتقاد را در بر می گیرد که شرکت ها می توانند تاثیر مثبتی بر اقتصاد و کل جامعه داشته باشند.

استقلال

EDHEC برای حفاظت از استقلال خود در عمل برای 110 سال گذشته، به منابع خود اختصاص می دهد تا منابع مالی و توسعه آن را هدایت کند. همچنین استقلال کامل را در استراتژی علمی و علمی خود دارد.

پراگماتیسم

از زمان تأسیس آن در سال 1906، EDHEC شهرت خود را در مورد پراگماتیسم و ​​یک رویکرد تدریجی متمرکز بر کسب و کار ساخته است. ابزار کلیدی، دانش و رفتار کسب و کار به نسل های مدیریت منتقل می شود.

عدم سازگاری

EDHEC از طريق مدل غير عادي، محتواي برنامه ها و ارزش تحقيق خود، اختلافات خود را تغيير مي دهد و دانشجويان و مدرسان را تشويق مي کند تا در خارج از جعبه فکر کنند و از ويژگي هاي رهبري خود بهره مند شوند.

روحیه کارآفرینی

مدرسه کسب و کار برای کسب و کار، EDHEC نسلهای کارآفرینان سریع و تفکر، نوآورانه و متفکر و مدیران را آموزش می دهد که می توانند قوانین بازی را تغییر دهند تا تیم ها و پروژه هایی را که به آنها اعتبار بیشتری داده است، تغییر دهند.

افتخار

از آنجایی که کارآیی کسب و کار از خود منحصر به فرد است، EDHEC اهمیت زیادی در تنوع و ترکیبی از فرهنگ ها، مشخصات، شیوه ها و رشته ها در آموزش و عملیات خود دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA های جهانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

EDHEC جهانی MBA

Campus تمام وقت 10  January 2019 فرانسه Nice

EDHEC Global MBA در حال تغییر است: با مخلوط کردن آموزش کسب و کار مربوطه با یک تجربه ارزشمند انسان، آن را به شما اجازه می دهد تاثیر عمیقی بر روی حرفه شما، زندگی و محیط شما داشته باشد. [+]

EDHEC Global MBA در حال تغییر است: با مخلوط کردن آموزش کسب و کار مربوطه با یک تجربه ارزشمند انسان، آن را به شما اجازه می دهد تا تاثیر عمیقی بر روی حرفه شما، زندگی و محیط شما داشته باشد.

دلیل اصلی انتخاب EDHEC

مستقیما تجربه جهانی

این کلاس معمولا شامل بیش از 30 ملیت مختلف است. این برنامه شامل دو سفر آموزشی در خارج از کشور است.

مشاوره حرفه ای شخصیسازی

EDHEC Global MBA CareerSMART برنامه یک برنامه حرفه ای ابتکاری است که شامل مربیگری حرفه ای شخصی برای هر شرکت کننده می باشد. خدمات حرفه ای ما برای رتبه بندی دانشجویان خدمات حرفه ای (Economist 2017) در رتبه ی اول فرانسه قرار دارد.... [-]


ویدئو ها

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

تماس

آدرس 393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه