توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا EDHEC

ایجاد شده توسط و برای کارآفرینان

EDHEC یکی از 15 مدرسه کسب و کار در اروپا است که در لیل، نیس، پاریس، لندن و سنگاپور فعالیت می کند. EDHEC به طور کامل بین المللی و به طور مستقیم به دنیای کسب و کار مرتبط است، EDHEC یک مدرسه برای کسب و کار است، نه یک مدرسه کسب و کار، جایی که تعالی در آموزش و پژوهش بر نوآوری برای تحریک کارآفرینی و خلاقیت تمرکز می کند. برای کسب و کار از زمان تولد و اختصاص به کسب و کار، EDHEC کارآفرینان را برای زندگی، قادر به بازسازی و یا ایجاد کسب و کارهای موفق در هر کجا که کار می کنند.

EDHEC به عنوان یک آزمایشگاه واقعی ایده ها عمل می کند و راهکارهای نوآورانه ای را که توسط کسب و کارها ارزیابی می شود، تولید می کند. فلسفه تدریس مدرسه، با الهام از فعالیت های پژوهشی برنده جایزه، تمرکز بر "یادگیری با انجام" است.

یک ذهنیتی که ما را جدا می کند

EDHEC توسط و برای کارآفرینان ایجاد شده است ارزش های اساسی کسب و کار را برای بیش از یک قرن تثبیت شده است.

هدف ما این است که کلیدهای موفقیت کسب و کار را به نسل های جدید مدیران و کارآفرینان منتقل کنیم، و این اعتقاد را در بر می گیرد که شرکت ها می توانند تاثیر مثبتی بر اقتصاد و کل جامعه داشته باشند.

استقلال

EDHEC برای حفاظت از استقلال خود در عمل برای 110 سال گذشته، به منابع خود اختصاص می دهد تا منابع مالی و توسعه آن را هدایت کند. همچنین استقلال کامل را در استراتژی علمی و علمی خود دارد.

پراگماتیسم

از زمان تأسیس آن در سال 1906، EDHEC شهرت خود را در مورد پراگماتیسم و ​​یک رویکرد تدریجی متمرکز بر کسب و کار ساخته است. ابزار کلیدی، دانش و رفتار کسب و کار به نسل های مدیریت منتقل می شود.

عدم سازگاری

EDHEC از طريق مدل غير عادي، محتواي برنامه ها و ارزش تحقيق خود، اختلافات خود را تغيير مي دهد و دانشجويان و مدرسان را تشويق مي کند تا در خارج از جعبه فکر کنند و از ويژگي هاي رهبري خود بهره مند شوند.

روحیه کارآفرینی

مدرسه کسب و کار برای کسب و کار، EDHEC نسلهای کارآفرینان سریع و تفکر، نوآورانه و متفکر و مدیران را آموزش می دهد که می توانند قوانین بازی را تغییر دهند تا تیم ها و پروژه هایی را که به آنها اعتبار بیشتری داده است، تغییر دهند.

بازمتن

از آنجایی که کارآیی کسب و کار از خود منحصر به فرد است، EDHEC اهمیت زیادی در تنوع و ترکیبی از فرهنگ ها، مشخصات، شیوه ها و رشته ها در آموزش و عملیات خود دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA یک برنامه سه گانه معتبر از یکی از مدارس کسب و کار در اروپا است. این برنامه برای مدیران باتجربه، کارآفرینان و مدیران ارشد طراحی شده است که به دنبال تحو ... [+]

Edhec Executive MBA یک برنامه سه گانه معتبر از یکی از مدارس کسب و کار در اروپا است. این برنامه برای مدیران باتجربه، کارآفرینان و مدیران ارشد طراحی شده است که به دنبال تحول حرفه ای هستند. برنامه نیمه وقت 16 ماهه که در اپراتور پاریس یا لیل مستقر است، شما را قادر می سازد تا مهارت های اجرایی خود را تقویت کنید، مهارت های خودآگاهی و رهبری خود را افزایش دهید و دیدگاه جهانی خود را تشدید کنید تا عملکرد سازمانتان را در چالش امروز و دائمی تغییر محیط کسب و کار... [-]

فرانسه پاریس روبیکس
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
16 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA جهانی

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA در حال تغییر و تحول زندگی است: با اختلاط آموزش کسب و کار مربوطه با یک تجربه ارزشمند انسانی ، این امکان را به شما می دهد تا تأثیر عمیقی بر شغل ، زندگی و م ... [+]

اگر به دنبال به دست آوردن آموزش کسب و کار در دنیای واقعی هستید و یک چشم انداز بین المللی برای کمک به شما در توسعه ، تسریع یا تغییر مسیر شغلی خود ایجاد می کنید ، پس برنامه MBA EDHEC Global در نیس ، جنوب فرانسه می تواند گزینه ای ایده آل برای شما باشد.

در طول برنامه 10 ماهه شما می توانید با سایر شرکت کنندگان از هر قاره جهان به اشتراک بگذارید ، یاد بگیرید و با آنها در ارتباط باشید - به طور معمول ما حدود 100 دانشجو از 30 ملیت مختلف داریم که با یک دانشکده بین المللی بسیار متنوع و برجسته ترکیب می شوند. واقعاً تجربه جهانی گزینه های شخصی از جمله آهنگ های تخصصی و پروژه های متناسب 3 ماه از برنامه شما را تشکیل می دهد ، به شما امکان می دهد برنامه را مطابق با اهداف حرفه ای خود تنظیم کنید.... [-]

فرانسه خوب پاریس روبیکس
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
خوب, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 روبیکس, هاوتز- فرانسه, فرانسه