ESLSCA Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESLSCA Business School که در سال 1949 تأسیس شد، بیش از 15،000 فارغ التحصیل را آموزش داده است که اکنون در فرانسه و خارج از کشور مسئولیت های خود را به عهده دارند. آنها از مزایای بسیاری از ESLSCA بهره مند شدند:

  • آموزش عمومی در مقطع کارشناسی ارشد (پذیرش پس از کلاس های آمادگی HEC یا براساس مدارک تحصیلی پس از BAC 2 یا BAC 3) براساس یک برنامه مطالعه دقیق و ابتکاری که هدف آن آموزش مداوم مدیران کارآفرینی ".

تدریس که منجر به یک صلاحیت واقعی و حرفه ای شدن می شود، به شدت به دنبال شرکت ها است، مهمترین "Finance" ESLSCA Business School دارای شهرتی بسیار قوی است (ESLSCA دارای بیشترین تعداد حسابداران سابق دانشجویی است و فارغ التحصیلان بسیاری در بازارهای مالی، بانکی و سهام دارد). بین المللی: برنامه دوبرابر رشته MBA که در سال 1979 ایجاد شده است، قدیمی ترین از ESC ها است. هزینه تحصیل شامل اقامت اجباری در خارج از کشور (کارآموزی یا ترم تحصیلی) و چندین دوره در زبان انگلیسی است. در حال حاضر بیش از 50 ملیت در میان دانش آموزان در ESLSCA Business School که عضو AACSB، EFMD، CREPUQ و EDUNIVERSAL است، نمایندگی می شوند. هم افزایی با دیگر برنامه های ESLSCA گروه: برنامه های انگلیسی کارشناسی و MBA، و 19 برنامه های درجه 3 از جمله چند تن از سران در طاقچه خود (بازرگانی و بازرگانی بین المللی، مهندسی مالی، مدیریت صنایع لوکس و هوش مد اقتصادی). تشخیص شرکت ، که از پروژه آموزشی ESLSCA Business School حمایت می کند، نمایندگان معلمان، کارآموزی های متعددی را ارائه می دهد و در بهترین شرایط از فارغ التحصیلان استقبال می کند. نتایج نظرسنجی حقوق و دستمزد برای فارغ التحصیلان جوان مجله EXPANSION (آوریل 2010) یک بار دیگر برای ESLSCA Business School که 28th از 40 مدرسه طبقه بندی شده است ، ESLSCA Business School .

فعالیت های پژوهشی مهم: ESLSCA Business School به طور فعال در تلاش های تحقیقاتی در سطح اروپا برای ترویج آموزش ESLSCA Business School درگیر است. استادان پژوهشی، دانشجویان دکتری، دکترای دکترا و اساتید مدیریتی که مجاز به انجام تحقیق هستند (HDR) در انتشار مقالات پژوهشی، شرکت در نشریات، مقاله ها و کتاب ها در رشته های مربوطه، به ویژه در هوش اقتصادی و فناوری اطلاعات، منتشر می کنند. امور مالی.

نتایج نظرسنجی IPSOS که توسط ESLSCA Business School ، کفایت طرح آموزشی خود را با انتظارات شرکت ها نشان می دهد: اهمیت دوره های کارآموزی و برنامه های تحصیلی کار، سطح حرفه ای سازی برنامه درسی، تسلط به زبان انگلیسی (دو زبانه) ) و نرم افزار کامپیوتر.

MBA تخصصی

این دوره ها برای فارغ التحصیلان تحصیلات عالی و مدیران اجرایی است. هدف این است که شرکت کنندگان را با مهارت های دانش و مدیریت مداوم، که توسط یک کارآموزی تقویت می شود، فراهم کند.

برنامه های بین المللی

از سال 1982، ESLSCA Business School میزبان دانشجویان خارجی برای دو یا سه سال تحصیل شده است که منجر به رشته ESLSCA-MBA می شود. چندین دانش آموز از ESLSCA Business School سال سوم خود در ایالات متحده هستند، پس از آن آنها کسب مدرک MBA و ESLSCA Business School .

از سال 1996، ESLSCA Business School یک برنامه MBA سالانه برای دانشجویان خارجی (دوره های انگلیسی) را اجرا می کند.

لیسانس

دو مدرک لیسانس ESLSCA Business School ، BBA: مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار (که در سال 1998 ایجاد شده) و برنامه لیسانس در امور مالی، هر دو در زمان فارغ التحصیلی در دسترس هستند.

گراند اکول

این دوره برای کاندیدانی است که مایل به جذب تمام تکنیک های مدیریت و مدیریت هستند، ویژگی های شخصی خود را در ابعاد حرفه ای، مهارت حرفه ای واقعی با ابعاد بین المللی ایجاد کنند.

آموزش اجرایی

دوره های اجرایی در ESLSCA Business School برای مدیران تمام توابع (بازاریابی و تجاری، مالی یا قانونی، R

دوره دیپلم سطح I، دوره سوم حرفه ای در پاره وقت برای مدیران.

EGE

Ecole de Guerre Economique از سال 1997 فعالیت می کند و پیشگام در سطح اروپا است. EMT در جلسات IHEDN (موسسه مطالعات دفاع ملی) شرکت می کند و سمپوزیوم اطلاعات اقتصادی در یونسکو را در سال 1998 ESLSCA Business School دارای توافقنامه هایی با دانشگاه های استراسبورگ ، مونپلیه، پوایتیر و لواول (کبک) درباره هوش اقتصادی. EGE چند مقالات پژوهشی درباره هوش اقتصادی را منتشر می کند.

IFAM

پیوستن به برنامه ما، رفع نیازهای آینده مسائل بین المللی است. این تضمین تسلط بر موقعیت های مختلفی است که باید پاسخ دهید. این پیروزی برتری است.

دسترسی به داوطلبان دارای مدرک لیسانس، دیپلم معادل یا مایل به ورود به یک دوره 3 ساله است.

img-branding

درباره

درباره ESLSCA Business School : با 69 سال تجربه و شهرت جامع برای شرکت های تجاری، بازار و حسابرسی مالی، ESLSCA Business School دارایی های بسیاری را شامل می شود بین المللی (از جمله ایجاد مراکز در خارج از کشور)، نوآوری آموزشی، کیفیت تحقیقات دانشکده، شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ...

یک کارت جدید در سپتامبر 2003 با ایجاد بخش اطلاعات اقتصادی در برنامه Grande Ecole، میوه دانش فنی توسعه یافته توسط ESLSCA Business School از سال 1997 با چرخه سوم «مدرسه جنگ اقتصادی» شناخته شد به عنوان رهبر در سطح فرانسوی و توسط MP Carayon در گزارش خود را به نخست وزیر در EI (ژوئن 2003) متوجه شد.

آموزش عمومی بسیار محبوب

یک نظرسنجی ESLSCA / IPSOS این را تأیید کرد. شرکت ها جوانان حرفه ای و کارآمد را می خواهند. بنابراین دانش آموز باید چندین کارآموزی را تکمیل کرد، ابزار رایانه را به کار گیرد و حداقل دو زبانه باشد. آموزش به این ترتیب با این تقاضا سازگار است. 30٪ از دوره ها به زبان انگلیسی است. دانش آموزان نیز باید یک ترم اجباری در خارج از کشور، دانشگاه یا کسب و کار را دنبال کنند.

ESLSCA Business School دارای چندین دانشگاه شریک در سراسر جهان است که با آن مبادلات آموزشی نیز انجام می شود که منجر به ورود معلمان انگلیسی زبان می شود. در نهایت، با تشکر از یک شبکه بسیار قوی از 12،000 فارغ التحصیل در 110 کشور و روابط بسیار خوبی با شرکای شرکت، آن را بسیار آسان برای پیدا کردن کارآموزی در فرانسه یا خارج از میان 3000 پیشنهادات است که مدرسه سال را دریافت می کند

پس از ورود به مدرسه، دانشجو به موازات سمینار مقدماتی مدیریت کامپیوتر، یک سمینار مقدماتی برای سازمان ها (IAO) را دنبال می کند. در طول IAO، چندین فارغ التحصیل ESLSCA Business School ، نمایندگی از تمام بخش های فعالیت های اقتصادی، به اشتراک گذاری کار و حرفه خود را حرفه ای. در نهایت، هر دانش آموز پس از استقرار در شرکت ها پیگیری می شود. از 2 ماه تا سال اول، 3 ماه تا پایان سال دوم و اغلب بخشی از دوره 3 ساله، قبل از یک کارآموزی نهایی که می تواند از آوریل تا دسامبر برگزار شود و به جای دفاع از پایان نامه در حالی که این کارآموزی اغلب به اشتغال منجر می شود، ESLSCA Business School همچنین سالانه انجمن کسب و کار دانشجویی را برگزار می کند.

در نهایت، ESLSCA Business School برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد: تجارت، مهندسی مالی، بازاریابی، تجارت الکترونیک، مدیریت لوکس، هوش اقتصادی و MBA. دانش آموزان چرخه ی دوم نیز از این دوره ها و تحقیقاتی 3 بعدی بهره مند می شوند.

برنامه درسی متنوع

به اصطلاح "مشترک هسته" برنامه در طول سه سال مطالعه گسترش یافته است. علاوه بر این برنامه و در سال آخر نیز دوره های اختیاری وجود دارد. بنابراین، دو سال اول مطالعه، اولین چرخه مطالعات عمومی را تشکیل می دهد. سال سوم، مرحله دوم مطالعات را تشکیل می دهد که مربوط به دوره تخصصی در میان 6 رشته زیر است:

  1. بازاریابی عمده، مدیریت بین المللی
  2. کنترل تخصص عمده
  3. Major Market Finance
  4. عمده امور مالی شرکت
  5. اطلاعات اقتصادی عمده
  6. سازمان عمده، مدیریت، مشاوره

تعهد نیز بخشی از آموزش است
توسط تیم ها و از سال اول، دانش آموزان باید یک پروژه برای شروع کسب و کار و یا گرفتن یک انجمن موجود در داخل مدرسه را ارائه. BDE ESLSCA Business School در واقع بسیار فعال است. تحت اقتدار یک معلم معلم، دانش آموزان باید یک طرح کسب و کار را تعیین کنند، اهداف مشخص و انجام این پروژه را در سال دوم تعیین کنند. این مربیگری دائمی دانش آموزان توسط ساختار مدرسه ای که در مقیاس انسانی نگهداری می شود امکان پذیر است.

معنی موثر
دانشکده ESLSCA Business School ، کیفیت آموزش و تحقیق را در سطح ملی و بین المللی نشان می دهد. علاوه بر این، این ESLSCA Business School به دانش آموزان خود کمک می کند تا تحقیقات خود را به بهترین وجه از طریق اینترنت و منابع آموزشی انجام دهند.

بودن در پاریس، یک دارایی اضافی است
بزرگترین شرکت ها در پاریس هستند و پایتخت همچنین تمام امکانات را برای بهبود فرهنگ عمومی خود ارائه می دهد. اگر ESLSCA Business School دارای بیش از 50 ملیت مختلف در میان دانش آموزان خود باشد، احتمالا پاریس نیز برای چیزی است.

img-branding_

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • فرانسوی

بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MBAs » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA بازاریابی دیجیتال و کسب و کار الکترونیکی

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

MBA در بازاریابی دیجیتال و کسب و کار الکترونیک با دانش آموزانی که دارای تحصیلات عمومی، علمی، اقتصادی، حقوقی، تجاری و مدیریت هستند و مایلند دانش خود را عمیق تر و یا مهارت های دوگانه و حرفه ای کسب کنند و با برخی از آنها سالها تجربه، به دنبال در حرفه خود تکامل یافته است. [+]

ثروت اطلاعات موجود در اینترنت و تلفن همراه، توسعه شبکه های اجتماعی و انجمن ها قدرت را به یک مصرف کننده تقدیم می کند. در یک دهه ما ظاهر گوشی های هوشمند، قرص، اشیاء متصل ...

در "اقتصاد جدید" ، دیجیتال تولد استفاده های جدید، مشتریان متصل است، تحرک بخشی از زندگی روزانه خود است، آنها انتظار بیشتر و بیشتر فوری.

شرکت ها مجبورند حالت عملی خود را بازبینی کنند و انقلاب دیجیتالی خود را انجام دهند. بازاریابی، ارتباطات، فروش، تبلیغات، توزیع در قلب این انقلاب و شرکت ها مجبور به ایجاد استراتژی های جدید، نوآوری و سازماندهی آنها هستند.... [-]


MBA بین المللی

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

برنامه بین المللی MBA ما یک برنامه سفارشی ساخته شده، ترکیب یک پس زمینه قوی در آموزش و پرورش کسب و کار عمومی با درک عمیق از محیط اقتصادی و فرهنگی مناطق انتخاب شده از جهان است. بدن دانش آموز ما این است که از بیش از 40 ملیت مختلف تشکیل شده است. فلسفه آموزش ما در حال توسعه در دانش آموزان کیفیت و ارزش از جمله تحمل، درک، و احساس آزادی که آنها را از هر محدودیت و تعصب به آگاهی کاملتری از خود و جهان منجر ما است. [+]

ما بین المللی MBA برنامه یک برنامه سفارشی ساخته شده، ترکیب یک پس زمینه قوی در آموزش و پرورش کسب و کار عمومی با درک عمیق از محیط اقتصادی و فرهنگی مناطق انتخاب شده از جهان است.

بدن دانش آموز ما این است که از بیش از 40 ملیت مختلف تشکیل شده است. فلسفه آموزش ما در حال توسعه در دانش آموزان کیفیت و ارزش از جمله تحمل، درک، و احساس آزادی که آنها را از هر محدودیت و تعصب به آگاهی کاملتری از خود و جهان منجر ما است.... [-]


MBA متخصص در استراتژی و هوش اقتصادی

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

استراتژی های تخصصی MBA و هوش اقتصادی برای دانش آموزان از دانشگاه ها، مدارس کسب و کار، مهندسان، IEPs و حرفه ای ها است. [+]

در سال 1997، با توجه به توصیه های کمیسیون استراتژی کسب و کار اطلاعاتی و تجاری، تحت رهبری هنری مارت در کمیساریای عمومی برنامه ریزی، Ecole de Guerre Economique در حال حاضر آموزش پایه ای در زمینه هوش اقتصادی در فرانسه است.

تدریس ارائه شده در EMT بر اساس چهار اصل راهنمائی است:

بهینه سازی جستجو برای اطلاعاتشناسایی منابع مناسب تخصصشرایط پیچیده را تحلیل کنیدتولید دانش مفید برای تصمیم گیران

EGE تنها آموزش اطلاعات کسب و کار است که پانل های بسیار متنوعی از تمرینات میدانی را در اختیار استراتژی مشتری قرار می دهد. در طول سال، دانش آموزان ما باید با مسائل بخصوص در منطق رو به رشد مشکلات مواجه شوند.... [-]


MBA متخصص در حقوق تجارت بین المللی - مدیریت و امور مالی

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

هدف از آموزش این است که آموزش وکلا و متخصصان، که نه تنها تعالیم قانونی و حرفه ای را ترکیب می کند، بلکه حساس استراتژیک و هوش عملیاتی، برای موفقیت حرفه ای در فرانسه یا خارج از کشور. [+]

آموزش نه تنها برای وکلای سطح بالا، بلکه همچنین برای حرفه ایانی که می خواهند در زمینه صنعت حقوقی پیشرفته را مد نظر قرار دهند. این آنها کنترل کامل مسائل مربوط به بازارها و شرکت ها را به ارمغان می آورد. یک دارایی قاطع در یک بازار به طور فزاینده رقابتی که در آن دو بخش با هم ارتباط نزدیک دارند.

این آموزش در حدود سه محور حرفه ای صورت می گیرد:

خطر قانونی در شرکت ها و بازار؛تسلط بر رشته های اساسی هر دو بخش؛پیاده سازی راه حل های استراتژیک به صورت قانونی سازگار است.... [-]

MBA مدیریت تخصصی و بازاریابی لوکس و مد

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

مدیریت بازرگانی و بازاریابی لوکس و مد MBA ESLSCA امروز پس از 13 سال وجود شناخته شده و شناخته شده به عنوان یکی از بهترین راه ورود به این فعالیت ها است. هدف از آن ارائه دانش آموزان، فراتر از چارچوب دانش و ابزار تجزیه و تحلیل از این بخش ها در اقتصاد، هنری و فرهنگی، صلاحیت در نظر گرفته شده ضروری برای هر فرد داشتن یا مایل به داشتن یک فعالیت مدیریت حرفه ای در این زمینه است. دامنه بدون در نظر گرفتن عملکرد: مدیر، مدیر محصول، مدیر خرید، مدیر عامل، مدیر خرده فروشی، مدیر بازاریابی بصری، مدیر ارتباطات، مدیر رویداد، مدیر آموزش خرده فروشی. [+]

مدیریت بازرگانی و بازاریابی لوکس و مد MBA ESLSCA امروز پس از 13 سال وجود شناخته شده و شناخته شده به عنوان یکی از بهترین راه ورود به این فعالیت ها است.

هدف از آن ارائه دانش آموزان، فراتر از چارچوب دانش و ابزار تجزیه و تحلیل از این بخش ها در اقتصاد، هنری و فرهنگی، صلاحیت در نظر گرفته شده ضروری برای هر فرد داشتن یا مایل به داشتن یک فعالیت مدیریت حرفه ای در این زمینه است. دامنه بدون در نظر گرفتن عملکرد: مدیر، مدیر محصول، مدیر خرید، مدیر عامل، مدیر خرده فروشی، مدیر بازاریابی بصری، مدیر ارتباطات، مدیر رویداد، مدیر آموزش خرده فروشی.... [-]


MBA ویژه در تجارت - بازار مالی

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

امروزه حرفه ای از بازارهای مالی (معامله گران، فروش، کارگزاران، تحلیلگران مالی، کوانت ها، سازندگان، مدیران ریسک، ...) به عنوان متخصص بازاریابی و بازاریابی در بازار 2017/2018 شناخته شده است. یکی از بهترین دوره ها در این بخش فعالیت (شغل های دفتر جلویی ...). [+]

امروزه حرفه ای از بازارهای مالی (معامله گران، فروش، کارگزاران، تحلیلگران مالی، کوانت ها ، سازندگان ، مدیران ریسک، ...) به عنوان متخصص بازاریابی و بازاریابی در بازار 2017/2018 شناخته شده است. یکی از بهترین دوره ها در این بخش فعالیت (شغل های دفتر جلویی ...).

این است که دانش آموزان را با دانش عمیق از بازار سهام بین المللی و تکنیک های مالی ارائه دهد. یادگیری واقعی حرفه ای با استفاده از یک اتاق بازرگانی با 16 موقعیت واقعی FX PRO REAL TIME ارائه می شود؛ این یکی از بهترین سیستم های مالی در تجزیه و تحلیل فنی موجود در اتاق های بزرگ تجاری بزرگترین بانک های پاریس و لندن است. بنابراین، مسائل مربوط به مبادلات ارز، نرخ بهره، سهام / شاخص ها، تجارت کالاها، نفت، مشتقات متعارف و ساختار یافته، مشتقات اعتباری و اقلیمی، مدیریت کمی و جایگزین (صندوق های تضمین شده) و مسائل مشکوک مورد بحث قرار می گیرد. .... [-]


Part time MBA

MBA تخصصی در مدیریت ریسک، امنیت بین المللی و امنیت سایبری

Online Campus پاره وقت October 2019 فرانسه Paris

برای پاسخگویی به نیاز به یک رویکرد جهانی برای امنیت سایبر، EGE تصمیم دارد تا MBA را که در مدیریت ریسک، امنیت بین المللی و امنیت سایبری به عنوان بخشی از برنامه آموزشی خود ادامه دارد، راه اندازی کند. [+]

سوال ایمنی مواد شرکت ها امروزه نمی تواند از مشکل تهدیدات غیرمستقیم که بر زندگی اقتصادی از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت تأثیر می گذارد، جدا نشود.

حفاظت از شرکت در حال حاضر یک مسئله استراتژیک است که دیگر نمی تواند توسط مجموعه ای از اقدامات فنی مورد توجه قرار گیرد.

برای پاسخگویی به این نیاز به یک رویکرد جهانی برای امنیت سایبری، EGE تصمیم دارد تا MBA را که در مدیریت ریسک، امنیت بین المللی و امنیت سایبری در زمینه پیشنهاد آموزش مداوم خود است، راه اندازی کند.... [-]


MBA در مدیریت استراتژیک و هوش اقتصادی تخصص دارد

Campus پاره وقت October 2019 فرانسه Paris

MBA در سال 2005، که متخصص در مدیریت استراتژیک و هوش اقتصادی است (MSIE) در سال 2005، امروزه در فرانسه منحصر به فرد است، زیرا واقعا در تقاطع هوش و استراتژی اقتصادی قرار دارد. با فراتر رفتن از رویکردهای سنتی مدیریت سازمانی و تجزیه و تحلیل رقابتی، آموزش مستمر MSIE ارائه می دهد روش های سازگار با نیازهای جدید تصمیم گیران مواجه با افزایش درگیری های اقتصادی است. [+]

MBA در سال 2005، که متخصص در مدیریت استراتژیک و هوش اقتصادی است (MSIE) در سال 2005، امروزه در فرانسه منحصر به فرد است، زیرا واقعا در تقاطع هوش و استراتژی اقتصادی قرار دارد.

با فراتر رفتن از رویکردهای سنتی مدیریت سازمانی و تجزیه و تحلیل رقابتی، آموزش مستمر MSIE ارائه می دهد روش های سازگار با نیازهای جدید تصمیم گیران مواجه با افزایش درگیری های اقتصادی است.

برنامه ها سازگار با فعالیت حرفه ای تمام وقت هستند. همراهی شخصی از حسابرسان در جهت دستیابی به اهداف حرفه ای خود، ویژگی آموزش پویا در EMT است.... [-]


دوره یک ساله MBA

MBA در مدیریت برند لوکس

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

برنامه مدیریت لوکس به تمام مدیران آینده ای که می خواهند حرفه ای جامد و موفق در صنعت لوکس را ایجاد کنند، هدف قرار می گیرد. [+]

برنامه مدیریت لوکس به تمام مدیران آینده ای که می خواهند حرفه ای جامد و موفق در صنعت لوکس را ایجاد کنند، هدف قرار می گیرد.

این برنامه جامع بین المللی حداکثر مواجهه با صنعت لوکس را فراهم می کند. هر کاندید در طی روزهای کار در آینده کار رویای آینده خود را عملی می کند.

هیچ چیز بهتر از بدست آوردن این دانش نیست

اهداف دوره:

به عنوان یک نتیجه از این دوره، شما قادر خواهید بود:

درک و تجزیه و تحلیل نام تجاری و مدیریت برند در لوکس ، بر اساس بازارهای و مشخصات و فرهنگ مشتریانتجزیه و تحلیل و ایجاد استراتژی های نام تجاری و سیستم عامل های تجاری برای صنعت لوکسدریافت درک عمیق از صنعت لوکس ، با تمرکز بر صنعت لوکس فرانسه، تمام بخش ها.ساخت ارزش در مارک های موجود و یا توسعهدریافت نقش آینده خود را در صنعت لوکسایجاد راهبردهای ارتباطی و توزیع برای نام های تجاری لوکس... [-]

MBA در مدیریت داده های بزرگ و فرآیند تصمیم گیری

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید، اطلاعات را در مرکز تصمیم گیری قرار می دهد و آن را کاتالیزور انقلاب دیجیتال می کند. [+]

ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید، اطلاعات را در مرکز تصمیم گیری قرار می دهد و آن را کاتالیزور انقلاب دیجیتال می کند.

ورود فناوری های دیجیتال در دنیای کسب و کار، اصلاحات و الگوهای سنتی را تغییر داده است. قدرت محاسباتی امروزه، همراه با دسترسی بالا به کانال های ارتباطات الکترونیکی، تأثیرات و تاثیرات این جهان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در نتیجه، ظهور این فن آوری های منبع باز جدید و تنوع پیشنهاد های فنی ارتباط بین فناوری و نیازهای عملیاتی را پیچیده تر می کند.... [-]


MBA در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت October 2019 فرانسه Paris

از آنجا که سهم خرید از طریق اینترنت هرگز چنان قوی نبوده است، زیرا فوری و فوری از ارزش های ظهور آن، زنجیره تامین بخشی از یک مسابقه با زمان است. MBA ویژه نشان دهنده این تکامل اقتصادی است که توسط توسعه آمازون نشان داده شده است، زیرا محصولات را با توجه به این نیازهای جدید توزیع می کنند. [+]

دانش آموزان عزیز، دانشجو عزیز،

از آنجا که سهم خرید از طریق اینترنت هرگز چنان قوی نبوده است، زیرا فوری و فوری از ارزش های ظهور آن، زنجیره تامین بخشی از یک مسابقه با زمان است. MBA ویژه نشان دهنده این تکامل اقتصادی است که توسط توسعه آمازون نشان داده شده است، زیرا محصولات را با توجه به این نیازهای جدید توزیع می کنند. شرکت ها نیاز به مدیریت بیش از هر زمان دیگری دارند که به سرعت به بخشی از کمیته مدیریت تبدیل می شوند که قادر به ایجاد نوآوری و ایجاد ارزش در کل زنجیره هستند: پایین دست از تامین کننده تا کاربر نهایی مشتری.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
ESLSCA Business School
1, rue Bougainville

Paris, Île-de-France, 75007 FR
رسانه های اجتماعی