ESP - School of Communication & Marketing

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESP (Ecole supérieure de Publicité) مدرسه ای برای آموزش عالی در زمینه تبلیغات، ارتباطات، بازاریابی و مدیریت است که در پاریس واقع شده است. از سال 1927: ESP متخصصان متخصص در این زمینه را آموزش داده و فعالانه با آژانس های ارتباطات، سازمان های رسانه ای و تبلیغ کنندگان مشغول به فعالیت بوده است. مدرسه پیشرو با تجربه (تقریبا 90 سال!)، ESP افتخار دارد که تخصص آن شناخته شود:

ESP قدیمی ترین مدرسه ارتباطات در فرانسه است

تاریخ سریع ESP: در اوایل قرن 20، ایالات متحده تبلیغات را اختراع کرد. گروهی از متخصصان فرانسوی پس از آن برای ایجاد مهارت های تبلیغاتی در فرانسه با یکدیگر متحد شدند. در آن زمان: - PUBLICIS، اولین آژانس تبلیغاتی فرانسه، در سال 1926 ایجاد شد. - ESP، مدرسه پیشرو تبلیغات در فرانسه، در سال 1927 ایجاد شد.

گواهینامه ESP

صدور گواهینامه ملی: ESP یک مدرسه خصوصی از آموزش فنی عالی است که توسط دولت فرانسه تایید شده است. ESP ارائه "حرفه ای" درجه است که ارائه آموزش برای مهارت های حرفه ای خاص. بر این اساس، این درجه ها (لیسانس و کارشناسی ارشد) توسط سازمان دولتی RNCP (ثبت ملی مدارک حرفه ای) تایید شده است. صدور گواهینامه IAA: شناسایی بین المللی، پس از بررسی دقیق دوره ها، توسط IAA صادر شده است («هر درس به صورت مستقل و به صورت جداگانه ارزیابی می شود، از طریق یک جلسه دقیق و جامع، آموزش جامع آموزش IAA، اطمینان از کیفیت بین المللی شناختی مورد نیاز صنعت ارتباطات جهانی برای دانشجویان آینده و متخصصان جوان »). ESP 1 مدرسه خصوصی پارسیان [SMBG EDUNIVERSAL RANKING] از سال 1927، ESP رهبری خود را حفظ کرده است، که توسط SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014) به عنوان "مدرسه شخصی خصوصی در پاریس" برگزار می شود. این طبقه بندی بر اساس سه معیار اساسی است: برتری آموزش، شروع حقوق (فارغ التحصیلان) و سطح رضایت دانشجویان.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

MBA - بازاریابی و ارتباطات استراتژی بین المللی با تمرکز بر صنعت لوکس

Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Paris

علامت های تجاری لوکس ارتباطات به سرعت در حال تغییر و غیره در حال تغییر هستند مهارت های مورد نیاز در آن صنایع: سرمایه گذاری در فن آوری های جدید به منظور بهبود تجربه نام تجاری، درخواست تقسیم بندی مناسب ترین، و بهره مندی از دیجیتال [+]

علامت های تجاری لوکس ارتباطات به سرعت در حال تغییر و غیره در حال تغییر هستند مهارت های مورد نیاز در آن صنایع: سرمایه گذاری در فن آوری های جدید به منظور بهبود تجربه نام تجاری، درخواست تقسیم بندی مناسب ترین، و از رسانه های دیجیتال و اجتماعی بهره مند شوند به تعامل با مشتریان.

اهداف برنامه برقراری ارتباط موثر در سراسر فرهنگ ها در بازار به طور فزاینده جهانی فکر می کنم و ایجاد ارتباطات نوآورانه درک ماهیت لوکس ساخت یک تجربه منحصر به فرد با نام تجاری تعامل با مشتریان نکات کلیدی و افزوده VALUES جایزه نوآوری (از SMBG-EDUNIVERSAL) 12 ماه برنامه MBA - 2 مصرف: پاییز / بهار ریتم جایگزین: کارآموزی آموزش / برنامه مطالعه دوره های آموزشی به زبان انگلیسی توسط استادان متخصص و مجرب parternships و منحصر به فرد بازدیدکننده داشته است شرکت فرهنگ فرانسه و قرار گرفتن در معرض اروپا مربیگری شخصی قوی فرصت های شغلی بازاریابی بین المللی / ارتباط مدیر مدیر ارتباطات جهانی جهانی مدیریت رسانه مدیر بین المللی حساب مدیر بین المللی تحقیقات بازار مدیر بین المللی نام تجاری موسس شرکت شرایط ورود مدرک کارشناسی (4 سال) و یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد 1 BAC 4، استاد 2 BAC 5) در زمینه مدیریت، بازاریابی، ارتباطات، حقوق، علوم اجتماعی، علوم انسانی ... یا 3 سال تجربه حرفه ای در موقعیت مدیریت حداقل سطح زبان انگلیسی: نمره TOEIC از 750 امتیاز 6 امتیاز و یا در IELTS (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) و یا نمره 75 در تافل IBT [-]

ویدئو ها

Video de Présentation de l'école ESP

تماس
آدرس محل سکونت
Ecole Supérieure de Publicité, de Communication et de Marketing
9 RUE LÉO-DELIBES

Paris, Île-de-France, 75116 FR