ESP - School of Communication & Marketing

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESP (Ecole supérieure de Publicité) مدرسه ای برای آموزش عالی در زمینه تبلیغات، ارتباطات، بازاریابی و مدیریت است که در پاریس واقع شده است. از سال 1927: ESP متخصصان متخصص در این زمینه را آموزش داده و فعالانه با آژانس های ارتباطات، سازمان های رسانه ای و تبلیغ کنندگان مشغول به فعالیت بوده است. مدرسه پیشرو با تجربه (تقریبا 90 سال!)، ESP افتخار دارد که تخصص آن شناخته شود:

ESP قدیمی ترین مدرسه ارتباطات در فرانسه است

تاریخ سریع ESP: در اوایل قرن 20، ایالات متحده تبلیغات را اختراع کرد. گروهی از متخصصان فرانسوی پس از آن برای ایجاد مهارت های تبلیغاتی در فرانسه با یکدیگر متحد شدند. در آن زمان: - PUBLICIS، اولین آژانس تبلیغاتی فرانسه، در سال 1926 ایجاد شد. - ESP، مدرسه پیشرو تبلیغات در فرانسه، در سال 1927 ایجاد شد.

گواهینامه ESP

صدور گواهینامه ملی: ESP یک مدرسه خصوصی از آموزش فنی عالی است که توسط دولت فرانسه تایید شده است. ESP ارائه "حرفه ای" درجه است که ارائه آموزش برای مهارت های حرفه ای خاص. بر این اساس، این درجه ها (لیسانس و کارشناسی ارشد) توسط سازمان دولتی RNCP (ثبت ملی مدارک حرفه ای) تایید شده است. صدور گواهینامه IAA: شناسایی بین المللی، پس از بررسی دقیق دوره ها، توسط IAA صادر شده است («هر درس به صورت مستقل و به صورت جداگانه ارزیابی می شود، از طریق یک جلسه دقیق و جامع، آموزش جامع آموزش IAA، اطمینان از کیفیت بین المللی شناختی مورد نیاز صنعت ارتباطات جهانی برای دانشجویان آینده و متخصصان جوان »). ESP 1 مدرسه خصوصی پارسیان [SMBG EDUNIVERSAL RANKING] از سال 1927، ESP رهبری خود را حفظ کرده است، که توسط SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014) به عنوان "مدرسه شخصی خصوصی در پاریس" برگزار می شود. این طبقه بندی بر اساس سه معیار اساسی است: برتری آموزش، شروع حقوق (فارغ التحصیلان) و سطح رضایت دانشجویان.

مکان ها

پاریس

Address
Ecole Supérieure de Publicité, de Communication et de Marketing
9 RUE LÉO-DELIBES

75116 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید