Read the Official Description

IEMI - دانشکده بازرگانی بین المللی آموزش حرفه ای جوان و کارآفرینان در مدیریت کسب و کار بین المللی به منظور پاسخگویی به نیازهای شرکت در به دنبال تجربه، حرفه ای عملیاتی با طرز فکر بین المللی واقعی و سازگاری.

جهانی شدن و رقابت قوی از سراسر جهان منجر به یک جدید MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد رویکرد بر کسب مهارت های یک چشم انداز جامع و استراتژیک، فنی و فن آوری متمرکز شده است.

ما باید قادر به پیش بینی، برنامه ریزی و تصمیم گیری درست در زمان مناسب می شود! یاد بگیرند که پاسخگو و فعال.

در یک محیط چند فرهنگی با دانش آموزان از 41 کشور، معلمان واجد شرایط از مدارس شناخته شده کسب و کار و دانشگاه ها، متخصصان و کارشناسان در سطح بالا، ارائه دانش آموزان با دانش مناسب را به صورت دنیای کسب و کار.

برنامه های ما هم دو زبانه، تدریس زبان فرانسه و انگلیسی، یا بین المللی، کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود.

IEMI / CMH 2016 مراسم فارغ التحصیلی

IEMI / CMH مراسم فارغ التحصیلی در روز جمعه، 2016 آوریل 29 در سالن HOCHE، پاریس.

این مراسم با آلن Hermelin، مدیر عامل و موسس IEMI / CMH ریاست شد. تعدادی از اساتید دانشگاهی و حرفه ای حضور داشتند.

2016 IEMI / CMH فارغ التحصیلی فارغ التحصیل MBA بین المللی مدیریت هتلداری و لوکس نام تجاری، لیسانس علوم در مدیریت مهمان نوازی بین المللی و مدرک لیسانس اروپا در هتل بین المللی و مدیریت گردشگری را جشن گرفتند.

کارین فلوری - مدیر برنامه های IEMI / CMH اعطا ACBSP "جایزه رهبری دانش آموز برجسته" و "جایزه رهبری برجسته" به ویولتا، دانشجوی MBA، و فلورنت نادال BSC، هر دو برای توسعه علمی و حرفه ای نمونه خود را!

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

IEMI International Business School

... [+]

اهداف دروس مدیریت پروژه بین المللی امور مالی شرکت اقتصاد بین الملل قانون کسب و کار بین المللی مدیریت استراتژیک منابع انسانی TOEFL [-]
فرانسه Paris
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 - 18 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی