توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IGR-IAE Rennes ، دانشکده مدیریت ارشد

این مدرسه یکی از بنیانگذاران شبکه ملی دانشکده های بازرگانی دانشگاه ، شبکه IAE France است که شامل 33 عضو منتخب در سراسر فرانسه است.120729_polygoneinternational_2.jfif

این بخش به سه بخش اصلی تقسیم می شود: دانشکده مدیریت ، مرکز مدیریت فرانسوی-ژاپنی (CFJM) و دانشکده آموزش منطقه ای برای حسابداران منصوب (IRPEC).

برنامه های تحقیقاتی توسط مرکز تحقیق در اقتصاد و مدیریت (CREM) ، تنها مرکز تحقیقاتی در زمینه اقتصاد و مدیریت در غرب فرانسه ، که توسط مرکز ملی تحقیقات علمی (CNRS) معتبر است ، پشتیبانی می شود. اهداف اصلی CREM توسعه تجزیه و تحلیل و انجام آزمایش و شبیه سازی در تجارت ، امور مالی ، مدیریت و بازاریابی از جمله زمینه های دیگر است.

دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه به توسعه مطالعات اروپایی در علم مدیریت کمک می کند و عضو فعال شورای علمی پژوهشگاه اروپایی مطالعات پیشرفته در مدیریت (EIASM) ، و کمیته رهبری بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) است. ) مدرسه فرایند ورود انتخابی را اعمال می کند. به طور متوسط فقط از هر ده درخواست فقط یک مورد پذیرش می شود. برای پذیرش ، از کلیه داوطلبان انتظار می رود که یک برنامه شغلی واقع بینانه و خوش فکر و همچنین دستاوردها و انگیزه های دانشگاهی خود را ارائه دهند.

در سال 2007 ، یک فعالیت گسترده جمع آوری کمک های مالی منجر به راه اندازی اولین بنیاد ایجاد شده در شبکه دانشکده های تجاری دانشگاه در فرانسه (Fondation IGR-IAE) شد. از نزدیک با بنیاد فرانسوی ، (Fondation de France) ، هدف آن آغاز و حمایت از برنامه های نوآورانه (سمینارها ، کارگاه ها و کنفرانس ها) با هدف بهبود تحقیق و تدریس در علوم مدیریت است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


IGR-IAE Rennes

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی که در سپتامبر سال 2008 توسط دانشکده مدیریت دانشگاهی دانشگاه Rennes1 ( IGR-IAE Rennes ) آغاز شده است ، به طور خاص برای دانشجویان انگلیسی زب ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی که در سپتامبر سال 2008 توسط دانشکده مدیریت دانشگاهی دانشگاه Rennes1 ( IGR-IAE Rennes ) آغاز شده است ، به طور خاص برای دانشجویان انگلیسی زبان و دارای مدرک لیسانس طراحی شده است.

ویژگی این برنامه ترکیب دوره های فشرده زبان فرانسه با یک برنامه جامع علمی در مدیریت است که منحصراً به زبان انگلیسی تدریس می شود.

اهداف

هدف اصلی این دوره ، ارائه مهارت های اساسی لازم برای ادامه حرفه به دانشجویان به عنوان مدیر اجرایی تجارت بین المللی است.... [-]

فرانسه رن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IGR-IAE Rennes