توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ILCI

Institut de Langues et de Commerce International (ILCI) یک موسسه خصوصی آموزش عالی است.

Institut de Langues et de Commerce International یک مؤسسه بین المللی تجارت و یک موسسه زبان که در سال 2004 تاسیس شده است ، طیف گسترده ای از برنامه های تخصصی را در مدیریت عمومی ، تجارت بین المللی ، بازاریابی ، ارتباطات و زبانها در 3 یا 5 سال ارائه می دهد.

ILCI یک مدرسه تجاری است که از پروفایل های متنوع در یک محیط بین المللی با محوریت تجارت ، نوآوری و ارتباطات استقبال می کند. ما همچنین برای دانش آموزان خود هدف داریم تا مهارت های زبانی خود را به زبان فرانسوی ، انگلیسی یا چینی بهبود بخشند تا رهبر تجاری شوند که ابتکار عمل می گیرند و می توانند در تیم های چندفرهنگی کار کنند.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

تحصیل در ILCI این امکان را برای شما فراهم می کند که به اهداف شخصی و اهداف شغلی خود برسید.

  • اهداف تیم آموزشی این است که بر مهارتهای موجود برای تقویت عملکرد فعلی و توسعه مهارتهای لازم برای پیشرفت در آینده شخصی و شغلی ایجاد شود. هدف اصلی ما کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف شغلی خود ، بهبود توانایی های خود در مدیریت یک شرکت و کسب مهارت و دانش مربوط به نوآوری های مهم دیجیتال است.
  • ILCI در پاریس (13 arondissement) ، در نزدیکی یکی از بزرگترین کتابخانه این شهر واقع شده است. تمام کلاسهای درس ما مجهز به تابلوهای تعاملی است که از فن آوری های پیشرفته در دوره ها بهره می برد تا یادگیری را کارآمدتر جلوه دهد و ساختمانهای ما از طریق وای فای در دسترس هستند تا دانش آموزان از دسترسی رایگان به اینترنت ، خودآموزی و تمرین اضافی برخوردار باشند.
  • محیط بین المللی در ILCI یک محیط یادگیری مثبت را ترویج می کند که به تعامل هر دانش آموز کمک می کند ، رفتارهایی را تقویت می کند که پاداش می بخشد و پاداش می بخشد و منجر به موفقیت تحصیلی و شخصیت سازی می شود. معلمان ما محیطی چند فرهنگی مثبت را تقویت می کنند که بدن دانش آموز ما برای یادگیری و رشد انگیزه دارد.

پیام مدیر ما

هدف اصلی ما فراهم آوردن بهترین محیط یادگیری به دانشجویانمان است تا بتوانند هنگام مطالعه از آن لذت ببرند.

ماموریت ILCI اطمینان از دستیابی هر دانش آموز به پتانسیل علمی و شخصی بهینه است.

در یک محیط کار همیشه در حال تغییر ، به روز کردن فن آوری برای موفقیت در اهداف دانشگاهی و حرفه ای حرفه ای ضروری است.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

مجوزهای شناخته شده در سراسر فرانسه

ILCI برنامه های ثبت شده سطح I و II توسط RNCP را ارائه می دهد. گواهینامه RNCP - Répertoire National des Certification Professionnelles - تضمین کیفیت آموزش و درجه های اعطا شده توسط یک موسسه را تضمین می کند.

MBA Affairres Internationales ، عنوان "Manager du développement d'affaires بین المللی" ، سطح I توسط RNCP ، معادل BAC 5 ثبت شده است.

Touristique بازاریابی کارشناسی ، عنوان "مسئولیت پذیر بازاریابی Touristique" ، سطح دوم ثبت شده توسط RNCP ، معادل BAC 3 ، با شریک زندگی ما: EFHT.

La CNCP: كمسیون ملی مجوزهای صدور گواهینامه

طبق قانون نوسازی اجتماعی فرانسه شماره 2002-73 مورخ 17 ژانویه 2002 ، کمیته ملی صدور گواهینامه حرفه ای تحت اختیار وزیر فرانسوی مسئول آموزش حرفه ای قرار می گیرد.

ماموریت آن این است که:

  • لیست گواهی های حرفه ای (ثبت ملی گواهینامه های حرفه ای) ،
  • به افراد و شرکتها درباره گواهینامه های ذکر شده در ثبت ملی و گواهینامه های شناخته شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا ،
  • انسجام ، مکمل بودن و تجدید دیپلم ها و مدارک تحصیلی را به همراه سازگاری آنها با تکامل در مدارک تحصیلی و سازمان کار بررسی کنید.

چرا ILCI را انتخاب کنید

"مدرسه ما کاملاً بین المللی ، از طریق دوره ها ، کارآموزی ، بازدید از مشاغل ، از پروژه شما در فرانسه و خارج از کشور پشتیبانی می کند. ما از ذینفعان واجد شرایط می خواهیم تا شما را در پروژه حرفه ای خود از نزدیک آموزش دهند.

ILCI پشتیبانی و توصیه های فشرده ای را برای اطمینان از پیشرفت و موفقیت مطالعات و کارآموزی های شما ارائه می دهد. ما حرفه ای هستیم و در RNCP ثبت نام کرده ایم. "

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

ILCI Business School

در دو سال ، برنامه MBA در بازاریابی تخصصی تجارت بین المللی ... [+]

سازمان

چه سازماندهی حضور شرکتی در یک نمایشگاه ، شناسایی کانال های مناسب ارتباطات ، تطبیق محصول خود با بازار محلی ، درک رفتار خرید مصرف کننده یا برجسته کردن محصولات آن ، عملکردهای مرتبط بازاریابی بین المللی برای موفقیت در یک برند ضروری است تا بتواند در توسعه بین المللی خود موفق شود. برای پاسخگویی به این نیازها ، ILCI Business School تصمیم گرفته است که تخصص خود را در بازاریابی و دیجیتال باز کند.

... [-]
فرانسه پاریس
ژانویه 2020
فرانسوی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ILCI Business School

MBA در توسعه مشاغل بین المللی ، در 2 سال ، به درک خواسته های مدیریتی ، عملکردی و عملیاتی سازمان های بین المللی برای ارتقاء پیشرفت مشاغل بین المللی کمک می کند. توسعه تجارت ... [+]

سازمان

به لطف آزادسازی تجارت و سرمایه گذاری و توسعه فناوری ، شیوع مشاغل بین المللی در آخرین قسمت قرن بیستم بطور قابل توجهی افزایش یافته است. امروزه ، رقابت جهانی تقریباً بر هر شرکت تأثیر می گذارد ، صرف نظر از اندازه. بسیاری از تامین کنندگان منبع از کشورهای خارجی و هنوز هم بیشتر در برابر محصولات یا خدماتی که در خارج از کشور سرچشمه می گیرند رقابت می کنند. تجارت بین الملل همچنان یک مفهوم گسترده است که شامل کوچکترین شرکت هایی است که می توانند با کشورهای مختلف صادرات یا وارد کنند و همچنین بزرگترین بنگاه های جهانی با فعالیت های یکپارچه و اتحادهای استراتژیک در سراسر جهان.... [-]

فرانسه پاریس
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ILCI Business School

محتوای آموزشی توسعه کسب و کار بین المللی MBA ، گزینه های لوکس و مدیریت مهمان نوازی در ILCI Business School تلاش مستمر در جهت ارتقاء مهارت های مدیریت بین المللی و فراهم آو ... [+]

سازمان

روند رو به رشد بازار مارک لوکس فرصتی بی نظیر را نشان می دهد. می توانید تخصص خود را در زمینه بازاریابی و مدیریت انجام دهید و وارد این بخش خاص و پویا در بازار در پاریس شوید.

محتوای آموزشی توسعه کسب و کار بین المللی MBA ، گزینه های لوکس و مدیریت مهمان نوازی در ILCI Business School تلاش مستمر در جهت ارتقاء مهارت های مدیریت بین المللی و فراهم آوردن پیشرفت بهینه از خصوصیات شخصی مانند ابتکار عمل ، کار گروهی یا تفکر انتقادی را تضمین می کند.... [-]

فرانسه پاریس
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ILCI Business School

مدیریت خرید بین المللی MBA در دو سال تخصص می دهد تا دانش آموزان را در ابزارها و تکنیک های مختلف توسعه خرید بین المللی آموزش دهد. هدف MBA MACI توسعه مهارت های حرفه ای است ... [+]

سازمان

مدیریت خرید بین المللی MBA در دو سال تخصص می دهد تا دانش آموزان را در ابزارها و تکنیک های مختلف توسعه خرید بین المللی آموزش دهد. هدف MBA MACI توسعه مهارت های حرفه ای است که به شما امکان می دهد تأمین کنندگان را انتخاب کنید ، رویه های منابع را پیاده سازی کنید ، مشخصات را تهیه کرده و به دعاوی مناقصه پاسخ دهید. در پایان آموزش ، شما همچنین قادر خواهید بود برای مطالعه بازارهای بین المللی تأمین کننده ، انجام مذاکرات ، ارزیابی و مدیریت خطرات تأمین کننده ، پیگیری قراردادها و مقابله با اختلافات بپردازید. عملیات خرید را در سطح مالی ، گمرکی و قانونی مدیریت کنید ، "مدیریت زنجیره تأمین" را درک کنید بلکه تیمی از خریداران را نیز مدیریت کنید.... [-]

فرانسه پاریس
سپتامبر 2020
فرانسوی,انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی