ILCI Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ILCI

Institut de Langues et de Commerce International (ILCI) یک موسسه خصوصی آموزش عالی است.

Institut de Langues et de Commerce International یک مؤسسه بین المللی تجارت و یک موسسه زبان که در سال 2004 تاسیس شده است ، طیف گسترده ای از برنامه های تخصصی را در مدیریت عمومی ، تجارت بین المللی ، بازاریابی ، ارتباطات و زبانها در 3 یا 5 سال ارائه می دهد.

ILCI یک مدرسه تجاری است که از پروفایل های متنوع در یک محیط بین المللی با محوریت تجارت ، نوآوری و ارتباطات استقبال می کند. ما همچنین برای دانش آموزان خود هدف داریم تا مهارت های زبانی خود را به زبان فرانسوی ، انگلیسی یا چینی بهبود بخشند تا رهبر تجاری شوند که ابتکار عمل می گیرند و می توانند در تیم های چندفرهنگی کار کنند.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

تحصیل در ILCI این امکان را برای شما فراهم می کند که به اهداف شخصی و اهداف شغلی خود برسید.

  • اهداف تیم آموزشی این است که بر مهارتهای موجود برای تقویت عملکرد فعلی و توسعه مهارتهای لازم برای پیشرفت در آینده شخصی و شغلی ایجاد شود. هدف اصلی ما کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف شغلی خود ، بهبود توانایی های خود در مدیریت یک شرکت و کسب مهارت و دانش مربوط به نوآوری های مهم دیجیتال است.
  • ILCI در پاریس (13 arondissement) ، در نزدیکی یکی از بزرگترین کتابخانه این شهر واقع شده است. تمام کلاسهای درس ما مجهز به تابلوهای تعاملی است که از فن آوری های پیشرفته در دوره ها بهره می برد تا یادگیری را کارآمدتر جلوه دهد و ساختمانهای ما از طریق وای فای در دسترس هستند تا دانش آموزان از دسترسی رایگان به اینترنت ، خودآموزی و تمرین اضافی برخوردار باشند.
  • محیط بین المللی در ILCI یک محیط یادگیری مثبت را ترویج می کند که به تعامل هر دانش آموز کمک می کند ، رفتارهایی را تقویت می کند که پاداش می بخشد و پاداش می بخشد و منجر به موفقیت تحصیلی و شخصیت سازی می شود. معلمان ما محیطی چند فرهنگی مثبت را تقویت می کنند که بدن دانش آموز ما برای یادگیری و رشد انگیزه دارد.

پیام مدیر ما

هدف اصلی ما فراهم آوردن بهترین محیط یادگیری به دانشجویانمان است تا بتوانند هنگام مطالعه از آن لذت ببرند.

ماموریت ILCI اطمینان از دستیابی هر دانش آموز به پتانسیل علمی و شخصی بهینه است.

در یک محیط کار همیشه در حال تغییر ، به روز کردن فن آوری برای موفقیت در اهداف دانشگاهی و حرفه ای حرفه ای ضروری است.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

مجوزهای شناخته شده در سراسر فرانسه

ILCI برنامه های ثبت شده سطح I و II توسط RNCP را ارائه می دهد. گواهینامه RNCP - Répertoire National des Certification Professionnelles - تضمین کیفیت آموزش و درجه های اعطا شده توسط یک موسسه را تضمین می کند.

MBA Affairres Internationales ، عنوان "Manager du développement d'affaires بین المللی" ، سطح I توسط RNCP ، معادل BAC 5 ثبت شده است.

Touristique بازاریابی کارشناسی ، عنوان "مسئولیت پذیر بازاریابی Touristique" ، سطح دوم ثبت شده توسط RNCP ، معادل BAC 3 ، با شریک زندگی ما: EFHT.

La CNCP: كمسیون ملی مجوزهای صدور گواهینامه

طبق قانون نوسازی اجتماعی فرانسه شماره 2002-73 مورخ 17 ژانویه 2002 ، کمیته ملی صدور گواهینامه حرفه ای تحت اختیار وزیر فرانسوی مسئول آموزش حرفه ای قرار می گیرد.

ماموریت آن این است که:

  • لیست گواهی های حرفه ای (ثبت ملی گواهینامه های حرفه ای) ،
  • به افراد و شرکتها درباره گواهینامه های ذکر شده در ثبت ملی و گواهینامه های شناخته شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا ،
  • انسجام ، مکمل بودن و تجدید دیپلم ها و مدارک تحصیلی را به همراه سازگاری آنها با تکامل در مدارک تحصیلی و سازمان کار بررسی کنید.

چرا ILCI را انتخاب کنید

"مدرسه ما کاملاً بین المللی ، از طریق دوره ها ، کارآموزی ، بازدید از مشاغل ، از پروژه شما در فرانسه و خارج از کشور پشتیبانی می کند. ما از ذینفعان واجد شرایط می خواهیم تا شما را در پروژه حرفه ای خود از نزدیک آموزش دهند.

ILCI پشتیبانی و توصیه های فشرده ای را برای اطمینان از پیشرفت و موفقیت مطالعات و کارآموزی های شما ارائه می دهد. ما حرفه ای هستیم و در RNCP ثبت نام کرده ایم. "

مکان ها

پاریس

Address
77 rue Dunois
75013 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

پاریس

Address
4 rue Véronèse
75013 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید