ISC Paris Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISC Paris دانشکده مدیریت ISC Paris

ISC Paris - مدرسه بازرگانی تاسیس شده در سال 1963 متعهد است تا دانش آموزان کسب و کار را با مهارت های مدیریتی با کیفیت بالا مورد نیاز برای کار و انجام در محیط جهانی قرار دهد.

ISC Paris ، AACSB معتبر، بخشی از سیستم استخدام بلندپایه فرانسه "Grandes Ecoles" است که گروه های آموزشی عالی را تشکیل می دهد که در خارج از حوزه های دانشگاه فعالیت می کنند. در فرانسه تنها 50 مدرسه مدیریت دارای مجوز برنامه "Grande Ecole" با استادان مدیریت هستند و فقط 30 نفر از آنها مانند ISC Paris ، اعضای کنفرانس معتبر کنفرانس des Grandes Ecoles هستند.

اکثر برنامه های ما دوزبانه هستند - انگلیسی / فرانسوی. برنامه های ارائه شده به زبان انگلیسی:

  • عزب،
  • کارشناسی ارشد گرند اکول
  • کارشناسی ارشد،
  • MBA

مدرسه از پایتخت فرانسوی، که محل برگزاری نشست های تخصصی، کنفرانس ها و نمایشگاه های تخصصی است، در پاریس، جایی که اکثریت شركت های چند ملیتی فرانسوی مستقر هستند، از شهرت تجاری پایتخت فرانسه برخوردار است. به این ترتیب، مطالعه در ISC Paris می تواند در چندین حرفه در زمینه های مختلف از جمله کسانی که مد، مالی، فن آوری بالا، مهمان نوازی، سیستم های اطلاعاتی، تجارت بین المللی، کالاهای لوکس، توزیع خرده فروشی، تکنولوژی و چند رسانه ای .

با شبکه ما بیش از 140 دانشگاه شریک در بیش از 50 کشور، ما نه تنها فرصت های شغلی نامحدود را برای دانش آموزانمان فراهم می کنیم بلکه آنها را تشویق می کنیم تا تنوع فرهنگ ها را برای به دست آوردن دیدگاه وسیع تر بین المللی تشویق کنیم.

ما مطمئن هستیم اگر ISC Paris - مدرسه کسب و کار برای شما مناسب است، اگر بلندپرواز باشید تا یک حرفه بین المللی داشته باشید و بخواهید در یکی از جالب ترین و پویا ترین شهرهای جهان تحصیل کنید.

مکان ها

پاریس

Address
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

75017 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited