توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بین المللی مدرسه (ISM) یک مدرک تخصصی و معتبر در زمینه کسب و کار در پاریس، فرانسه است که برنامه های آن در پنج قاره متفاوت است.

ما دانشجویان را به دیدگاه جهانی می دهیم که آنها باید به عنوان رهبران کسب و کار مدرن رشد کنند. ما این کار را با نگه داشتن کلاس های ما کوچک، انتخاب و متنوع فرهنگی و با ارائه برنامه ها در مراکز تجاری عمده در سراسر جهان انجام می دهیم.

IMBA ما رهبران کسب و کار جهانی را فردا می سازد، در حالی که DBA ما برای مدیران باتجربه است که می خواهند با چالش های رهبری ارشد در سطح بین المللی مقابله کنند. برای مدرسان ارشد اثبات شده، دکترای ما مهارت های آموزشی و تحقیقاتی مورد نیاز برای بازگشت به جامعه کسب و کار و ایجاد نسل بعدی رهبران را به عهده دارد.

ساخته شده در ارزش های جهانی

سازنده ما Jack Forget ISM را باز کرد تا مدل مدرسه کسب و کار سنتی را به چالش بکشد.

چشم انداز او یک مدرسه بیرونی بود که قهرمان نوآوری و روش های جدید تدریس بود. این یک موسسه واقعا جهانی با مشارکت در بازارهای نوظهور در سراسر جهان خواهد بود. دانش آموزان از همه قاره ها از استادان بالاترین سطح تحصیل می کنند و در حالی که تحصیل می کنند، یک شبکه حرفه ای ارزشمند ایجاد می کنند.

امروز ISM قدرت و چابکی این فلسفه پایه را حفظ می کند. در حال حاضر در پاریس مقر اصلی ما در حال حاضر موسسات شریک در نیویورک ، شانگهای ، دهلی نو ، سائو پائولو و کیپ تاون است . ما همچنان به دانش آموزان مهارت های طاقچه، چشم انداز جهانی و تماس های طول عمر نیاز داریم که به عنوان رهبران شکوفا شوند.

تمرین واقعی در جهان است

دانش آموزان ما بلندپرواز هستند آنها به سمت بالا حرکت می کنند. بنابراین در حالی که پایه جامد دانش نظری مهم است، بینش و تجربه عملی ضروری است.

ما استادان خود را برای هر دو مهارت تدریس و استعداد کسب و کار خود را انتخاب می کنیم. هنگامی که آنها در ISM نیستند، آنها می توانند در شرکت های پیشرو شرکت کنند، در مدارس کسب و کار برتر در سراسر جهان آموزش داده می شوند و بر روند کار تجاری بین المللی تأثیر می گذارند.

کلاس های کوچک و تعاملی ما امکان دسترسی نزدیک به تخصص اساتید ما را فراهم می کنند. و به این دلیل که دانش آموزان ما حرفه ای با تجربه خود هستند، آنها فرصت دارند تا بینش اصلی خود را به اشتراک بگذارند و آنچه در کلاس درس اتفاق می افتد اطلاع دهند.

ساخته شده برای مدیران کار

دانش آموزان ISM، مدیران سطح بالا هستند که برنامه های خواسته ای دارند. زمان آنها یک منبع ارزشمند است و آنها به مطالعات خود نیاز دارند تا به شغل و شیوه زندگی خود نزدیک شوند.

این نیاز به انعطاف پذیری همه چیزهایی را که پیشنهاد می دهیم القا می کند دانش آموزان می توانند دوره های چهره به چهره در پاریس را با استفاده از یادگیری الکترونیکی ترکیب و برنامه های خارج از کشور را در یکی از پنج نهاد شریک ما در سراسر جهان شرکت کنند.

ما همچنین به دانش آموزان اجازه می دهیم مطالعات خود را سفارشی و تمرکز خود را در مورد آنچه که بیشتر به حرفه شان مهم است. بسته که درجه آنها را انتخاب کنید، آنها می توانند عمومی را دنبال Pathway در مدیریت کسب و کار بین المللی، و یا تخصص در امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، و یا آموزش عالی است.

یک شبکه حرفه ای ماندگار

برای دانش آموزان ما، مزایای تحصیل در ISM به مراتب فراتر از دوره فارغ التحصیلی است.

همکلاسی ها و استادانی که در طول زمان خود در مدرسه ملاقات می کنند، یک شبکه حرفه ای تمام وقت با ایده ها، پشتیبانی و فرصت هایی دارند که بخش های تجاری و مرزهای جغرافیایی را فراتر می گذارند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


ISM - International School of Management

MBA ما به شما می دهد لبه های جهانی شما نیاز به گرفتن حرفه ای رهبری خود را به بالا. این برنامه بر اساس یک برنامه درسی آمریکایی با مجموعه ای از دوره های فشرده است که توسط ا ... [+]

MBA بین المللی

MBA بین المللی ما به شما می دهد که جهانی برای دستیابی به حرفه رهبری خود به بالاترین سطح خود برسید. این برنامه بر اساس یک برنامه درسی به سبک آمریکایی و با یک سری دوره های فشرده تدریس شده توسط اساتید دارای تجربه در دنیای واقعی انجام می شود ، که بسیاری از آنها همچنین در مدارس برتر تجاری آمریکا فعالیت دارند. IMBA که برای مدیران کارگر ساخته شده است ، تمام سخت افزارهای دانشگاهی MBA سنتی را ارائه می دهد ، اما با تمرکز دقیق تر بر فرهنگ ها و شیوه های متنوعی که باعث ایجاد مشاغل مدرن می شود.... [-]

فرانسه پاریس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to ISM

ISM MBA Program

ISM DBA

ISM PhD

International School Of Management
Address
ISM Paris 17, boulevard Raspail
75007 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
وب سایت
تلفن
+33 1 45 51 09 09
Address
ISM - International School of Management
شانگهای, شانگهای, چین
Address
ISM - International School of Management
سائو پائولو, ایالت سائوپائولو, برزیل
Address
101 astor place
نیویورک, نیویورک, آمریکا
Address
ISM - International School of Management
کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی
Address
amity university campus
دهلی نو, دهلی, هندوستان