Leonard de Vinci Group

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پروژه ما

دانشگاه لئونارد دیوینچی، دانشگاه ایالتی که در مرکز شهر لا دیفنس واقع شده است، بیش از 5500 دانش آموز را در چهار مدرسه که درجه های کارشناسی را به رسمیت می شناسند، می برد: دانشکده مهندسی صنایع (ESILV)، مدرسه مدیریت (EMLV) ، موسسه اینترنت

رویکرد منحصر به فرد متقابل

مدارس دانشگاه Péle Universitaire لئونارد دونوکی یک رویکرد pedagogical فرعی را ایجاد کرده اند که متخصصین مختلف را متصل می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در تیم های چند رشته ای (مدیران، مهندسین، طراحان) کار کنند و در حال پیشرفت در تحصیل و کسب دانش دیجیتال باشند. این سازمان که توسط انکوباتور چند مدرسه پشتیبانی می شود منجر به امکان دو برابر در کارآفرینی، مالی و بازاریابی دیجیتال می شود.

مدارس لئونارد دینوکی در قلب بزرگترین منطقه کسب و کار در اروپا بر حرفه ای سازی تأکید می کنند و هدف اصلی آنها موفقیت حرفه ای دانش آموزان است.

بازمتن اجتماعی و تنوع مشخصات

بازنشستگی اجتماعی، ورزش و فرهنگ برای همه، بعضی از بنیانگذاران Pole است. این مقادیر در برنامه ها و همچنین در طول مراحل پذیرش قابل قبول است. پله در برنامه های ما از دانشجویان معلول استقبال و کمک می کند.

خدمات دانشجویی

Ple Léonard de Vinci دارای امکانات آموزشی استثنایی است که به جاه طلبی دانش آموزان کمک می کند. دانش آموزان نیز از راهنمایی در طول فعالیت های آموزشی و غیرو تحصیلی خود در محیط شخصی بهره مند می شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال

Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Paris

MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف ارائه دانش آموزان مهارت های لازم برای دستیابی به موفقیت حرفه ای در بخش دیجیتال است. دوره های اصلی MBA بر بازاریابی دیجیتال و ارتباطات است: استراتژی بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی کانال کانال، ارتباطات دیجیتال، کسب و کار الکترونیکی از اینترنت چیزها. [+]

MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف ارائه دانش آموزان مهارت های لازم برای دستیابی به موفقیت حرفه ای در بخش دیجیتال است. دوره های اصلی MBA بر بازاریابی دیجیتال و ارتباطات است: استراتژی بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی کانال کانال، ارتباطات دیجیتال، کسب و کار الکترونیکی از اینترنت چیزها.

در وب سایت مدرسه بیشتر بخوانید:

هدف کلی

فارغ التحصیلان MBA امروز اولویت بندی تنوع کار، چالش فکری و تعادل کار و زندگی در حرفه های خود را.... [-]


تماس

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

آدرس 12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paris, Île-de-France, فرانسه
وب سایت http://www.devinci.fr/en/programmes/
تلفن +33 1 41 16 70 86