توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پروژه ما

دانشگاه لئونارد دیوینچی، دانشگاه ایالتی که در مرکز شهر لا دیفنس واقع شده است، بیش از 5500 دانش آموز را در چهار مدرسه که درجه های کارشناسی را به رسمیت می شناسند، می برد: دانشکده مهندسی صنایع (ESILV)، مدرسه مدیریت (EMLV) ، موسسه اینترنت

رویکرد منحصر به فرد متقابل

مدارس دانشگاه Péle Universitaire لئونارد دونوکی یک رویکرد pedagogical فرعی را ایجاد کرده اند که متخصصین مختلف را متصل می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در تیم های چند رشته ای (مدیران، مهندسین، طراحان) کار کنند و در حال پیشرفت در تحصیل و کسب دانش دیجیتال باشند. این سازمان که توسط انکوباتور چند مدرسه پشتیبانی می شود منجر به امکان دو برابر در کارآفرینی، مالی و بازاریابی دیجیتال می شود.

مدارس لئونارد دینوکی در قلب بزرگترین منطقه کسب و کار در اروپا بر حرفه ای سازی تأکید می کنند و هدف اصلی آنها موفقیت حرفه ای دانش آموزان است.

بازمتن اجتماعی و تنوع مشخصات

بازنشستگی اجتماعی، ورزش و فرهنگ برای همه، بعضی از بنیانگذاران Pole است. این مقادیر در برنامه ها و همچنین در طول مراحل پذیرش قابل قبول است. پله در برنامه های ما از دانشجویان معلول استقبال و کمک می کند.

خدمات دانشجویی

Ple Léonard de Vinci دارای امکانات آموزشی استثنایی است که به جاه طلبی دانش آموزان کمک می کند. دانش آموزان نیز از راهنمایی در طول فعالیت های آموزشی و غیرو تحصیلی خود در محیط شخصی بهره مند می شوند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

Leonard de Vinci Group

MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف ارائه دانش آموزان مهارت های لازم برای دستیابی به موفقیت حرفه ای در بخش دیجیتال است. دوره های اصلی MBA بر بازاریابی دیجیتال و ارتب ... [+]

MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف ارائه دانش آموزان مهارت های لازم برای دستیابی به موفقیت حرفه ای در بخش دیجیتال است. دوره های اصلی MBA بر بازاریابی دیجیتال و ارتباطات است: استراتژی بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی کانال کانال، ارتباطات دیجیتال، کسب و کار الکترونیکی از اینترنت چیزها.

در وب سایت مدرسه بیشتر بخوانید:

هدف کلی

فارغ التحصیلان MBA امروز اولویت بندی تنوع کار، چالش فکری و تعادل کار و زندگی در حرفه های خود را.... [-]

فرانسه پاریس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
وب سایت
تلفن
+33 1 41 16 70 86