Leonard de Vinci Group

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پروژه ما

دانشگاه لئونارد دیوینچی، دانشگاه ایالتی، واقع در قلب منطقه لی دونگی، بیش از 4600 دانش آموز را در چهار مدرسه ی خود که مدارک تحصیلی را که توسط کارفرمایان به رسمیت شناخته می شود، تشکیل می دهد: دانشکده مهندسی صنایع (ESILV)، مدرسه مدیریت (EMLV) ، موسسه اینترنت

رویکرد منحصر به فرد متقابل

مدارس دانشگاه Péle Universitaire لئونارد دونوکی یک رویکرد pedagogical فرعی را ایجاد کرده اند که متخصصین مختلف را متصل می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در تیم های چند رشته ای (مدیران، مهندسین، طراحان) کار کنند و در حال پیشرفت در تحصیل و کسب دانش دیجیتال باشند. این سازمان که توسط انکوباتور چند مدرسه پشتیبانی می شود منجر به امکان دو برابر در کارآفرینی، مالی و بازاریابی دیجیتال می شود.

مدارس لئونارد دینوکی در قلب بزرگترین منطقه کسب و کار در اروپا بر حرفه ای سازی تأکید می کنند و هدف اصلی آنها موفقیت حرفه ای دانش آموزان است.

بازمتن اجتماعی و تنوع مشخصات

بازنشستگی اجتماعی، ورزش و فرهنگ برای همه، بعضی از بنیانگذاران Pole است. این مقادیر در برنامه ها و همچنین در طول مراحل پذیرش قابل قبول است. پله در برنامه های ما از دانشجویان معلول استقبال و کمک می کند.

خدمات دانشجویی

Ple Léonard de Vinci دارای امکانات آموزشی استثنایی است که به جاه طلبی دانش آموزان کمک می کند. دانش آموزان نیز از راهنمایی در طول فعالیت های آموزشی و غیرو تحصیلی خود در محیط شخصی بهره مند می شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال

Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Paris

به MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف در اختیار دانش آموزان مهارت های لازم برای رسیدن به یک حرفه ای موفق در بخش های دیجیتال است. استراتژی بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، وب سایت، بازاریابی، بازاریابی کانال متقابل، ارتباطات دیجیتال، کسب و کار الکترونیکی از اینترنت از چیزهایی که: دوره های هسته ای از MBA در بازاریابی دیجیتال و ارتباطات متمرکز شده است. [+]

به MBA در استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف در اختیار دانش آموزان مهارت های لازم برای رسیدن به یک حرفه ای موفق در بخش های دیجیتال است. استراتژی بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، وب سایت، بازاریابی، بازاریابی کانال متقابل، ارتباطات دیجیتال، کسب و کار الکترونیکی از اینترنت از چیزهایی که: دوره های هسته ای از MBA در بازاریابی دیجیتال و ارتباطات متمرکز شده است.

ادامه مطلب در وب سایت مدرسه: MBA استراتژی بازاریابی دیجیتال... [-]


MBA در تربیت کسب و کار

Campus تمام وقت October 2018 فرانسه Paris

تغییرات عددی، تکامل کسب و کار و باز شدن بازارهای بین المللی موجب تحول شرکت می شود. مدیران نیاز به توسعه پاسخ های استراتژیک، هماهنگ کردن سازمان های خود و فعال شدن فعال در فعالیت های دیجیتالی کردن دارند. [+]

پیاده سازی و تجزیه و تحلیل تجارت در عصر دیجیتال

تغییرات عددی، تکامل کسب و کار و باز شدن بازارهای بین المللی موجب تحول شرکت می شود. مدیران نیاز به توسعه پاسخ های استراتژیک، هماهنگ کردن سازمان های خود و فعال شدن فعال در فعالیت های دیجیتالی کردن دارند. MBA EMLV در تربیت کسب و کار شما را به پشتیبانی از شرکت ها در تبدیل سازمان خود می آموزد.

در وب سایت مدرسه بیشتر بخوانید:

اهداف عمومی

MBA در تربیت کسب و کار سازماندهی شده است تا شما را با مهارت های مختلفی که برای مدیریت تغییر در کسب و کار مورد نیاز است فراهم کند. این برنامه برای مدیران با تجربه حرفه ای طراحی شده است، مایل به شرکت در تغییر سازمان ها و کنترل بر چالش های جدید و پیچیده سازمانی است.... [-]


ویدئو ها

Study In Paris | Pôle Léonard de Vinci

تماس

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

آدرس 12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paris, Île-de-France, فرانسه
وب سایت http://www.devinci.fr/en/programmes/
تلفن +33 1 41 16 70 86