Leonard de Vinci Group

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به Leonard de Vinci Group خوش آمدید

گروه لئونارد دوینچی یک مؤسسه خصوصی بسیار مشهور آموزش عالی است که در پاریس واقع شده است. د وینچی از سه مدرسه تشکیل شده است که مدارک معتبر با کیفیت و عالی را کسب می کنند: EMLV (دانشکده تجارت) ، ESILV (دانشکده فنی و مهندسی کارشناسی ارشد) و IIM (دانشکده طراحی وب و چندرسانه ای). دامنه منحصر به فرد موضوعاتی که در این پردیس تدریس می شود ، جو تحریک آمیز بین رشته ای و بین فرهنگی را ایجاد می کند.

پردیس

مدارس لئونارد دینوکی در قلب بزرگترین منطقه کسب و کار در اروپا بر حرفه ای سازی تأکید می کنند و هدف اصلی آنها موفقیت حرفه ای دانش آموزان است.

پردیس مدرن در نزدیکی Grande Arche در قلب بزرگترین منطقه تجاری اروپا - La Défense واقع شده است. پردیس دو وینچی واقع در مرکز شهر شلوغ ، در ارائه ارتباط نزدیک با دنیای شرکت ها بی نظیر است. این پردیس با جاذبه های بسیاری از جمله مجسمه های مدرن ، مراکز خرید ، سینما ها ، کافه ها و رستوران ها احاطه شده است. ساختمان ها ایمن و بسیار ایمن هستند. پردیس بیش از هر چیز مکانی مناسب برای یادگیری برای ترکیبی از منابع مدرن فناوری (دوره های آنلاین ، پایگاه داده ، وای فای) و سالن های سخنرانی و کلاس های سنتی علاوه بر دسترسی به مرکز یادگیری ، FabLab ، سالن های ورزشی ، رستوران ها و تفریحات بیشماری است. مناطق.

بازمتن اجتماعی و تنوع مشخصات

بازنشستگی اجتماعی، ورزش و فرهنگ برای همه، بعضی از بنیانگذاران Pole است. این مقادیر در برنامه ها و همچنین در طول مراحل پذیرش قابل قبول است. پله در برنامه های ما از دانشجویان معلول استقبال و کمک می کند.

خدمات دانشجویی

Ple Léonard de Vinci دارای امکانات آموزشی استثنایی است که به جاه طلبی دانش آموزان کمک می کند. دانش آموزان نیز از راهنمایی در طول فعالیت های آموزشی و غیرو تحصیلی خود در محیط شخصی بهره مند می شوند.

رویکرد منحصر به فرد متقابل

مدارس دانشگاه Péle Universitaire لئونارد دونوکی یک رویکرد pedagogical فرعی را ایجاد کرده اند که متخصصین مختلف را متصل می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در تیم های چند رشته ای (مدیران، مهندسین، طراحان) کار کنند و در حال پیشرفت در تحصیل و کسب دانش دیجیتال باشند. این سازمان که توسط انکوباتور چند مدرسه پشتیبانی می شود منجر به امکان دو برابر در کارآفرینی، مالی و بازاریابی دیجیتال می شود.

مکان ها

پاریس

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 41 16 70 86