توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کاتولیک د l'Ouest 140 ساله است: در اصل یک دانشگاه قرون وسطی تاسیس در سال 1373، آن را بعدا در سال 1875 بازگشایی شد و دارای جمعیت دانشجویی فعلی 9،000. این پردیس در آنگره مرکز شهر واقع شده، یک پنج دقیقه پیاده روی از ایستگاه و نزدیکترین ایستگاه های اتوبوس. آن را فقط دقیقه دور از منطقه اصلی خرید، رستوران ها، باغ ها، بانک ها و دفاتر اداری نهفته است. پردیس دانشگاه دارای یک ترکیب معماری غیر معمول از ساختمان های قدیمی و معاصر، ایستاده در یک پارک 5 هکتاری است.

در سال 1875 بنا نهاده شده، دانشگاه کاتولیک د l'Ouest یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در غرب فرانسه است و یکی از بازیگران مهم در آموزش عالی و امروز پژوهش است.

یک دانشگاه چند رشته ای با یک جهان بینی، آن ارائه می دهد بیش از یک صد برنامه در 5 دانشکده:

تحصیلات علوم انسانی علوم علوم انسانی و اجتماعی الهیات و علوم دینی

این دانشگاه در ارقام

9،000 دانش آموز از جمله 1،700 دانشجویان خارجی و معلمان که آمده به Angers هر سال به مطالعه است. 187 تمام وقت هیات علمی و حرفه ای ارائه سخنرانی 1،500 به عنوان کارشناسان. 12 زبان های خارجی تدریس می شود. 10 آزمایشگاه زبان چند رسانه ای. 10 آزمایشگاههای تحقیقاتی. 170 دانشگاه های همکار در سراسر جهان. 3 کتابخانه های دانشگاهی متشکل از 200،000 کتاب. 1 مرکز سمعی و بصری، اتاق های چند رسانه ای، دسترسی WIFI. 17 مناطق مورد مطالعه.

ارزش های ما

درجه ملی فرانسه. تضمین شخصی پیگیری، کلاس های کوچک با نظارت فردی است. نرخ فارغ التحصیلی بالا: نرخ فارغ التحصیلی برای سه سال کارشناسی 67٪ (در مقایسه با دانشگاه های دولتی 27٪). میزان بالایی از دوره های کار آموزی. 170 دانشگاه های همکار در سراسر جهان: نقل و انتقالات اعتباری و اعتبار سنجی از نمرات. زندگی معنوی و روحانی: فعالیت های متنوع ارائه شده توسط وزارت کاتولیک پردیس. دانشجو خدمات مسکن: برگزیده ای از bedsits، خانه و یا محل اقامت اقامت خانواده، خوابگاه یا آپارتمان. 2 رستوران دانشگاه در فاصله پیاده روی، مواد غذایی و تنقلات موجود در محوطه دانشگاه. فعالیت های فرهنگی و ورزشی: جامعه درام، گروه کر بین المللی، باشگاه فیلم و همچنین تنیس روی میز، والیبال، بسکتبال و بیشتر.

باشگاه ها و انجمن

در UCO، زندگی دانشگاهی یک سرمایه بزرگ است. احزاب، سینما و بحث، ورزش (50 ورزش های مختلف در دسترس است)، موسیقی، تئاتر، شب فرهنگی، پروژه های بشردوستانه ... مقدار زیادی از فرصت به درگیر شدن، در فرهنگ فرانسه غوطه ور، و از آن لذت ببرید.

مسکن

شما می توانید انتخاب کنید:

خوابگاه دانشجویی (لابی)، با نصف حقوق بازنشستگی و یا حقوق بازنشستگی کامل. اقامتگاه (با یا بدون غذا).

وعده های غذایی

در محوطه دانشگاه UCO، کافه تریا در اختیار شما. در طول سال تحصیلی، شما همچنین دسترسی به رستوران دانشگاه واقع در مرکز شهر (ناهار و شام، 3.20 € در هر وعده غذایی) است.

لوازم بهداشتی و دسترسی

پردیس UCO با درمانگاه مجهز، خدمات مشاوره ای و خدمات برای دانش آموزان معلول. پردیس به دانش آموزان معلول در دسترس است.

شرط پذیرش

برنامه داده شده در فرانسه:

DELF: سطح C1 برای آموزش زبان، سطح B2 برای همه برنامه های دیگر و یا سطح 4 TCF (به جز برای دانش آموزان فرانسوی زبان).

برنامه داده شده به زبان انگلیسی (کسب و کار و اقتصاد): نمره تافل 79 یا بالاتر / نمره IELTS 6.0 یا بالاتر.

ویزا

به عنوان یک قاعده، مگر اینکه شما معاف هستند، شما نیاز به ویزا برای تحصیل در فرانسه است. باید آن را برای از سفارت فرانسه مربوطه و یا کنسولگری در کشوری که متقاضی اقامت اعمال می شود.

بیمه

بیمه بهداشت و درمان در فرانسه اجباری است. ثبت نام با بیمه بهداشت و درمان فرانسه و پرداخت آن (در حدود 208 €) است که به محض ورود خود را در دانشگاه در فرانسه انجام می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest

دانش آموزان با پس زمینه ای نظری و عملی کسب و کار و مدیریت، رویکرد بین فرهنگی از توسعه بین المللی از شرکت ها، و تخصص در یکی از دو زمینه های زیر: مدیریت جهانی یا امور مالی. ... [+]

اهداف برنامه

دانش آموزان با پس زمینه ای نظری و عملی کسب و کار و مدیریت، رویکرد بین فرهنگی از توسعه بین المللی از شرکت ها، و تخصص در یکی از دو زمینه های زیر: مدیریت جهانی یا امور مالی.

دارایی ها پیوند نزدیک با دنیای کسب و کار - یک آموزش ترکیب گروه های کوچکی از دانش آموزان، مطالعات موردی، گروه پروژه و سرپرستی شخصی - یک پنج ماه کارآموزی و یا ایجاد سرمایه گذاری - تهیه پایان نامه MBA به زبان انگلیسی یا به زبان فرانسه. فرصت های شغلی ... [-]
فرانسه خشم
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Les étudiants parlent de l'UCO

IDCE DEF

Professionnal Science Master's in Environmental Management and Sustainable Development presentation

Remise de diplôme 2015

Le Pôle International de l'Université Catholique de l'Ouest.