emlyon business school MBA programs

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

emlyon یک مدرسه جهانی، دیجیتال و کارآفرینی منجر کسب و کار با مجوز رسمی سه گانه (AMBA، EQUIS، AACSB) است.

emlyon یک تجربه یادگیری شبیه هیچ دیگر است. برای بیش از 140 سال است که ما دانش آموزان ما تجهیز با مهارت های کارآفرینی، ارزش ها و نگرش آنها نیاز به عنوان رهبران در محیط زیست جهانی به چالش کشیدن امروز موفق می شوند.

ماموریت ما است که به افزایش مدیران کسب و کار و رهبران عملکرد در سراسر جهان، به لطف راه حل های آموزش و توسعه شایستگی راه حل های نوآورانه و کارآمد است.

تجربه EML به دنبال یک برنامه آموزشی در توسعه شایستگی یک تجربه آموزشی، و همچنین این فرصت را وارد کنید در یک مرکز اطلاعات، که در آن کنفرانس ها، کارگاه ها، جلسات با رهبران، بحث با معلمان به طور دائم ارائه شده ... که موارد به گسترش دانش و به می باشد غنی سازی چشم انداز حرفه ای.

طراحی و پیاده سازی تجربیات خلاق آموزشی برای مدیران و رهبران

ماموریت ما این است که به توسعه مدیران چالاک و قابل اعتماد در جهان در حال تغییر برای یک تاثیر مثبت بر عملکرد شرکت و در اکوسیستم در سطح بین المللی:

است که بر روی emlyon دقت علمی، در تماس مستقیم با واقعیت کسب و کار، و یک سنت نوآوری آموزشی و یک رویکرد مدیریت کارآفرینانه است. با حمایت یک استراتژی توسعه بلند پروازانه به نام «نوکیسه territoires 2020» ( "جدید 2020 سرزمین")، در خط با نیازهای فعلی / آینده از شرکت کنندگان و شرکت ها.

راه حل های جهانی و نوآوری

emlyon خارج از غرفه برای ارائه یک برنامه MBA منحصر به فرد با جهت گیری بین المللی است. MBA اجرایی و تمام وقت MBA: MBA ما این است که در 2 آهنگ تحویل داده است. برنامه های ما از تعمیم مترقی تلفیقی آموزش و از ادغام روش های جدید آموزشی بر اساس دوره های آموزشی و تفکر طراحی بهره مند شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

MBA اجرایی

Campus تمام وقت پاره وقت 10 - 20  September 2019 فرانسه Écully Paris مراکش Casablanca چین Shanghai Lyon + {تعداد} بیشتر

مزایای برای شما

 • آماده کردن خودتان برای یک موقعیت اجرائی (VP، SVP، C- مجموعه).
 • به دست آوردن یک چشم انداز استراتژیک مسائل مربوط به شرکت به تقویت تصمیم خود را ساخت موثر
 • سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود
 • [+]

  گام به گام تا به عنوان یک رهبر کارآفرینی برای سازمان شما

  مدرک MBA اجرایی به عنوان رهبران در محیط زیست جهانی به چالش کشیدن امروز موفق می شوند.

  مزایای برای شما

  آماده کردن خودتان برای یک موقعیت اجرائی (VP، SVP، C- مجموعه). به دست آوردن یک چشم انداز استراتژیک مسائل مربوط به شرکت برای تقویت تصمیم خود را ساخت موثر سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود توسعه صلاحیت های خود را در خط با انتظارات شرکت شخصی و خود را مطلع MBA از یک مدرسه کسب و کار پیشرو در اروپا مقابله با و به اشتراک گذاری ایده ها و شیوه های خود را با دیگران. ... [-]

MBA

بین المللی MBA

Campus تمام وقت 12  September 2019 فرانسه Lyon Écully Paris چین Shanghai مراکش Casablanca + {تعداد} بیشتر

12 ماه، تمام وقت برنامه MBA به زبان انگلیسی تدریس. با یکپارچه سازی الزامات، انتظارات و نیازهای جامعه کسب و کار، emlyon ارائه می دهد یک MBA بین المللی منحصر به فرد که به طور فعال توسعه مهارت های رهبری کارآفرینانه خود را و مدیریت. [+]

بین المللی MBA

آیا شما یک کارآفرین در قلب؟ در اینجا MBA برای شما مناسب است!

توجه به شرکت کنندگان ما، آن را ترکیبی از تمرکز قوی بر کارآفرینی، پروژه مشاوره ساله و تنوع زیادی در بدن دانش آموز و استادان که باعث می شود 12 ماه برنامه بین المللی MBA ما به طوری منحصر به فرد مناسب برای رفع نیازهای خود است.

حرفه ای خود را به سطح بعدی و بهره مندی از:

یادگیری مبتنی بر پروژه با پروژه کارآفرینی رهبری اکتشاف از مدل های کسب و کار متناوب از طریق سفر آموزش تخصص در صنعت (کسب و کار لوکس و یا نوآوری در علوم زیستی) یا بر اساس نوع شرکت (شرکتهای چندملیتی جهان و یا فعالیت های اقتصادی جدید) درس هایی از intrapreneurs شرکت های بزرگ و اجتماعی، و همچنین از کارآفرینان که شرکت خود را آغاز شده اندازه گروه کوچک / تنوع گروه بزرگ تمرکز حرفه ای روشن از طریق شغلی مستمر خدمات طیف گسترده ای از رشته های انتخابی متناسب با نیازهای شما فرصت های تبادل بین المللی ... [-]