EIT RawMaterials Academy EMerald

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از آهن و فولاد شبکه های راه آهن ما، برای حمل و نقل مردم و کالاها، به طلا و نقره ای که در مدار تلفن های همراه مورد نیاز برای انتقال اطلاعات مورد نیاز است، مواد برای زندگی مدرن حیاتی هستند. مواد نیز برای انتقال به اقتصاد که گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کند، حیاتی است. وسایل نقلیه الکتریکی به کبالت و لیتیوم برای باتری های لیتیوم قابل شارژ، فتوولتائیک و پانل های خورشیدی بر روی سیلیکون تکیه می کنند و توربین های بادی بدون دنده نیاز به تولید انرژی های تجدید پذیر برای عناصر کمیاب خاکی دارند.

مواد نیز محدود هستند. راه های هوشمند، دایره ای و منابع کارآمد برای تامین مواد اولیه و ثانویه برای صنعت و اقتصاد اروپا تقاضا دارند. ما به افراد با دانش، مهارت ها و نگرش های مناسب نیاز داریم تا این انتقال را پیشگویی کنیم. برنامه های EIT Labeled ما دانشجویان را بخشی از راه حل می کنند!


EIT RawMaterials قادر است دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای یادگیری در یک محیط پویا، با تمرکز بر چالش های زندگی واقعی ارائه دهد.

EIT RawMaterials توسط EIT (موسسه اروپایی نوآوری و فناوری)، یک عضو اتحادیه اروپا، تأسیس و تأمین شده است. برچسب EIT گواهینامه کیفیت است که فقط به برنامه های عالی آموزشی در سطح استاد و دکترا اهدا می شود.

به عنوان یک دانشجوی برنامه EIT RawMaterials Labeled، شما بخشی از بزرگترین مشارکت مواد اولیه در اروپا خواهید بود - با بیش از 120 هسته اصلی و همکاران و 180 شرکای پروژه از بیش از 22 کشور اروپایی از آموزش عالی، موسسات تحقیقاتی و صنعت. به عنوان یک دانشآموز EIT Label، شما می توانید این بخش را به عنوان بخشی از این مشارکت متعهد و همچنین قهرمان و کمک به هدف EIT RawMaterials برای یافتن راه حل های جدید و نوآورانه برای تامین عرضه پایدار مواد خام در سراسر زنجیره ارزش - از اکتشاف ، معدن و استخراج، پردازش معادن، بازیافت و توسعه راهکارهای اقتصادی مدور.

EIT RawMaterials قصد دارد نسل جدیدی از نوآوران در اروپا را با ملاحضه لازم برای کارآفرینی برای طراحی و ارائه راه حل ها به ارمغان بیاورد. شما همچنین می توانید فرصتی برای همکاری در سطح بین المللی برای ایجاد راه حل های خلاقانه و پایدار برای فشرده سازی منابع و چالش های اجتماعی به دست آورید.

به طور خلاصه، این یک فرصت عالی برای تبدیل شدن به یک بازیگر تغییر جهانی است، دانش، مهارت ها و تجارب را که کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلان آینده می گردند، بدست آورند و بخشی از جامعه دانشجویی آکادمیک RawMaterials Label باشند.


برنامه های Label EIT RawMaterials به شما پیشنهاد می کنند

 • کارآموزی دوره کارشناسی در شرکت های پیشرو اروپایی
 • دانش برای تبدیل شدن به یک متخصص در رشته خاص مواد خام، همراه با یک مرور کلی کل زنجیره ارزش مواد اولیه
 • تحرک اروپا - مطالعه در حداقل دو کشور اروپایی
 • "یادگیری توسط کار" نوآورانه، دوره های مبتنی بر چالش که بر مشکلات واقعی تمرکز دارند
 • عضویت در انجمن فارغ التحصیل نشانه EIT
 • دوره های طراحی شده برای پرورش ایده های راه اندازی در شتاب دهنده ها و انکوباتورها
 • تورهای تحصیلی و دیدارهای سایت به شرکت ها و سایت های صنعتی
 • روش های جدید یادگیری - دوره های آنلاین، واقعیت مجازی و تکمیل شده و MOOCs
 • ماژولهای دوره ای اختصاص داده شده به کارآفرینی و مهارت های نوآوری و توانایی
 • EIT RawMaterials پشتیبانی نوآوری: مسابقات برنامه ریزی کسب و کار، bootcamps نوآوری، بودجه دانه
 • EIT RawMaterials مدارس تابستانی و دوره های بین رشته ای


پشتیبانی مالی از دانش آموزان

آکادمی RawMaterials ارائه می دهد بورس تحصیلی تا 9000 € برای هر دانش آموز که مایل به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد، با حمایت مالی اضافی برای مشارکت دانش آموزان در کنفرانس ها، مدارس تابستانی و سایر رویدادها. فرصت های تحصیلی بیشتری برای برنامه های انتخاب شده از طریق موسسات مالی ملی یا اروپایی در دسترس است.


اتحادیه فارغ التحصیلان مواد اولیه RawMaterials

یکی از مزایای مهم در مطالعه برنامه EIT RawMaterials، عضویت در انجمن فارغ التحصیلان EIT RawMaterials است. این شرکت کنندگان را از طیف گسترده ای از فعالیت های EIT RawMaterials، از جمله برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا، شروع کار، مسابقات ایده های کسب و کار و دوره های توسعه حرفه ای، به ارمغان می آورد. این انجمن بر استعداد و تجربه متنوعی در جامعه EIT RawMaterials متکی است تا اعضای شبکه و فرصت های توسعه حرفه ای خود را نه تنها در قالب مواد خام، بلکه همچنین با ایجاد لینک ها از طریق EIT، به دانش آموختگان EIT گسترده تر. این همکاران خود را از جوامع خام، آب و هوا، InnoEnergy، دیجیتال، غذا و بهداشت به ارمغان می آورد تا راهکارهای نوین برای چالش های اجتماعی را بسازند و از پیشرفت حرفه ای اعضای آن حمایت کنند.

مکان ها

اسپو

Address
اسپو, فنلاند

استولبرگ (راینلند)

Address
استولبرگ (راینلند), نوردراین-وستفالن, آلمان

دلفت

Address
دلفت, هلند جنوبی, هلند

بوردو

Address
بوردو, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه

دارشتاد

Address
دارشتاد, هسه, آلمان

گرنوبل

Address
گرنوبل, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

لیژ

Address
لیژ, منطقه والون, بلژیک

متز

Address
متز, گراند Est, فرانسه

لولå

Address
لولå, شهرستان نوربوتن, سوئد

فريبرگ

Address
فريبرگ, ساکسونی, آلمان

گنت

Address
گنت, فلاندرها, بلژیک

آلسایک

Address
741 45 آلسایک, شهرستان اوپسالا, سوئد

لوون

Address
لوون, فلاندرها, بلژیک

لوبن

Address
8700 لوبن, استایرا, اتریش

ترنتو

Address
ترنتو, ترنتینو - تیرول جنوبی, ایتالیا

میلان

Address
میلان, لومباردی, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: