Tampere University Of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه تامپیر و دانشگاه صنعتی تامپیر در تاریخ 1 ژانویه 2019 ادغام خواهند شد. دانشگاه جدید تامپیر مبتنی بر پایه و با همکاری Tampere University Of Applied Sciences یک جامعه جدید آموزش عالی در شهر تامپیر با لبه های رقابت در فن آوری، بهداشت و جامعه تشکیل خواهد داد.

درباره TAMK

Tampere University Of Applied Sciences یک موسسه آموزش عالی است که به سمت زندگی کاری و همکاری RDI متکی است. نقاط قوت ما آموزش و پرورش چند رشته ای، خلاقیت و ابعاد قوی بین المللی است.

معرفی TAMK

TAMK با تنوع و آموزش چند رشته ای آن مشخص می شود. در تمام پروژه های آموزش و پرورش ما، صلاحیت ها در زمینه های مختلف به صورت جدی و خلاقانه ترکیب می شوند

Tampere University Of Applied Sciences یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم کاربردی (UAS) در فنلاند است.

با توجه به قوانین در دانشگاه علوم کاربردی، وظیفه اصلی UAS ارائه آموزش عالی است که منجر به تخصص حرفه ای برای زندگی کاری می شود. علاوه بر این، دانشگاه علوم کاربردی باید از طریق تحقیق و توسعه کاربردی و با انجام و پیشبرد فعالیت های هنری، از توسعه اقتصادی و فرهنگی در منطقه خود حمایت کند.

مقررات آموزشی TAMK به ویژه در مورد سلامتی، بهداشت، کسب و کار و تولید صنعتی متمرکز است، با تاکید ویژه بر ارتقاء یادگیری و خلاقیت.

چرا فنلاند؟

زمین های متنوع جالب

فنلاند، سرزمین صلح و آرام، دریاچه ها و جنگل ها، برف و یخ، محتوای و سونا.

سرزمین های متنوع جذاب، شامل چهار فصل مشهور، خورشید نیمه شب و تاریکی زمستان، شهری و روستایی، سونا گرم و یخ شنا یخ بسته است.

به ما اعتماد کنید، می خواهید شاهد تمام فصل چهارم باشید، زیرا همه آنها واقعا منحصر به فرد هستند. یک تابستان زیبا و با شکوه با شگفت انگیز خورشید نیمه شب وجود دارد. رنگارنگ، پاییز ترد سرزمین عجایب زمستانی کاملا سفید و در نهایت - وعده نور و بیداری طبیعت: بهار.

آموزش عالی با کیفیت

در نظام رتبه بندی بین المللی سیستم های آموزش و پرورش، سیستم فنلاند بالاترین طبقه است! این بهترین در جهان در سال 2012 (Curve Curve، Pearsons) بود.

موسسات آموزشی عالی فنلاند عمدتا توسط وزارت آموزش و پرورش تأمین می شود و کیفیت آموزش به دقت مورد نظارت قرار می گیرد. موسسات آموزش عالی در برنامه های آموزشی و آموزش خود به نیازهای جامعه، تجارت و صنعت واکنش نشان می دهند.

تلاش های زیادی در زمینه مشاوره انجام می شود و دانش آموزان از طریق تحصیلات خود توسط معلمان، معلمان و مشاوران دانش آموز هدایت می شوند. استاندارد بالایی از امکانات آموزشی و محیط یادگیری از انگیزه دانش آموزان و اثربخشی روند مطالعه پشتیبانی می کند.

سیستم های کنترل کیفیت موسسات آموزش عالی فنلاند توسط مرکز ارزیابی آموزش فنلاند به طور منظم مورد ارزیابی قرار می گیرند.

بهترین در دنیا؟

در کشور های بین المللی، موارد مثبت چیزهای زیادی وجود دارد که فنلاند در میان کشورهای برتر در کنار سایر کشورهای شمال اروپا قرار دارد.

فنلاند در تاریخ 6 دسامبر 1917 به یک کشور مستقل تبدیل شد. مردم فنلاند تقریبا صد سال در ساختن کشور خود مشارکت داشته و تصمیمات خود را با یکدیگر متحد کرده اند.

آیا می دانستید که فنلاند بهترین در جهان است؟ به کلمه ما اعتماد نکنید - خودتان را ببینید: آمار فنلاند

جوایز و برچسب های کمیسیون اروپا

TAMK یک مدرک Erasmus برای تحصیلات عالی (ECHE) است که اجازه می دهد TAMK در برنامه اراسموس کمیسیون اروپا برای 2014-2020 اعطا شود. با پذیرش این منشور، TAMK متعهد به پیروی از اصول و مقررات اساسی برنامه و همچنین اظهارنامه سیاست اراسموس (EPS) نماینده در درخواست ECHE است.

TAMK نیز به وسیله کمیسیون اروپا مدرک Diploma Supplement Label TAMK کرده است.

مدارک تحصیلی و تحصیلات تکمیلی

در جستجوی تحصیلات عالی و حرفه ای هستید؟

TAMK مجموعه ای از مطالعاتی را ارائه می دهد که زبان آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است. ما مدرک لیسانس زبان انگلیسی، مدرک کارشناسی ارشد و آموزش معلمان حرفه ای را ارائه می دهیم. ما همچنین مطالعات توسعه را برای افرادی که قبلا در زندگی کاری کار می کنند می خواهیم که شایستگی حرفه ای خود را گسترش دهند - در حالی که با دیگر متخصصان در زمینه های خود ارتباط برقرار می کنند.

ادامه مطلب

شرکای بورس و برنامه های تحرک

ما حدود 350 توافقنامه ارزشی با دانشگاه های خارجی داریم. ما همچنین پروژه های زیادی را با این دانشگاه های همکار انجام می دهیم. شما می توانید دانشگاه های همکار خود را در سیستم SoleMOVE با انتخاب " TAMK " از لیست موسسات پیدا کنید و سپس با کلیک بر روی "Exchange TAMK and Feedback" از نوار ناوبری در بالای صفحه خود. به SoleMOVE برو برو

TAMK در چندین برنامه تحرک، از جمله Erasmus، Nordplus، North-South-South، اول، برنامه چین برای همکاری آموزشی و Science Without Borders شرکت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ها، لطفا از آژانس ملی فنلاند CIMO و کمیسیون اروپا بازدید کنید. برنامه های تحرک TAMK شرکت می کنند در جستجوی پروژه TAMK .

شرکای استراتژی بین المللی

TAMK همکاری گسترده ای با سه موسسه عالی بین المللی عالی، دانشگاه علوم کاربردی Hanze هلند، Groningen و دانشگاه علوم کاربردی لاهه و همچنین یک دانشگاه علوم کاربردی آلمان مونیخ می کند .

TAMK یک قرارداد همکاری استراتژیک پنج ساله با تمام این سه دانشگاه علوم کاربردی در زمینه آموزش و پرورش دارد

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

برنامه کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی

Online Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 30  August 2019 فنلاند Tampere + {تعداد} بیشتر

در زمینه آموزش بین المللی، ضروریات را در مورد افراد و کسب و کارهای پیشرو یاد بگیرید. برنامه مدرک کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی یک برنامه آموزشی تعاملی منحصر به فرد است. این است که به طور عمده در اینترنت با سه دوره اجباری اما تعاملی و سرگرم کننده فشرده در فنلاند سازمان یافته است. [+]

تبدیل شدن به رهبر 21st قرن در آموزش و پرورش

در زمینه آموزش بین المللی، ضروریات را در مورد افراد و کسب و کارهای پیشرو یاد بگیرید. برنامه مدرک کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی یک برنامه آموزشی تعاملی منحصر به فرد است. این است که به طور عمده در اینترنت با سه دوره اجباری اما تعاملی و سرگرم کننده فشرده در فنلاند سازمان یافته است.

این مدرک کارشناسی ارشد به مدت سه سال پس از کارشناسی نیاز دارد.

این برنامه بر روی مهارت های مدرن و مفاهیم رهبری آموزشی بین المللی متمرکز است. شما شایستگی لازم را برای هدایت تغییرات انسانی و تکنولوژیکی مواجهه با مؤسسات آموزشی خواهید داشت. شما می توانید بینش عمیق تر در مورد سیستم آموزشی موفق فنلاند برای انتقال بهترین شیوه ها به محیط خود به دست آورید. شما همچنین ابزار و نظریه های عملی در مورد انگیزه دادن و هدایت خود و دیگر مربیان به طور موثر و اخلاقی به دست خواهید آورد.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی بین المللی

Campus تمام وقت 18  August 2019 فنلاند Tampere

آینده خود را گسترش دهید و متخصص مدیریت کسب و کار بین المللی شوید. این برنامه کارشناسی ارشد بر روی مهارت های مدرن و مفاهیم مورد نیاز در زمینه چالش برانگیز کسب و کار بین المللی تمرکز دارد. [+]

پیشرفت حرفه خود را با طعم چند فرهنگی

آینده خود را گسترش دهید و متخصص مدیریت کسب و کار بین المللی شوید. این برنامه کارشناسی ارشد بر روی مهارت های مدرن و مفاهیم مورد نیاز در زمینه چالش برانگیز کسب و کار بین المللی تمرکز دارد.

این مدرک کارشناسی ارشد به مدت سه سال پس از کارشناسی نیاز دارد.

به عنوان حرفه ای کسب و کار، شما با خواسته های جدید و چالش ها در محیط های چند فرهنگی مواجه خواهید شد. این دوره کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا با موفقیت مدیریت و هدایت عملیات بین المللی را مدیریت کنند.... [-]


ویدئو ها

You've got Potential!

Media and Arts

Education

Technology

تماس

Tampere University Of Applied Sciences TAMK

وب سایت http://www.tamk.fi/web/tamken/home
تلفن +358 3 245 2111